Як знайти відео, які вам сподобалися, у TikTok

Categories:

Концепція «подобається» є центральною практично для всіх програм і платформ соціальних мереж. Це настільки важлива частина успіху в соціальних мережах, що деякі користувачі зроблять все, щоб отримати бажане серце або великий палець вгору. Ми трохи поспішаємо щоразу, коли комусь подобається одна з наших публікацій, зображень чи відео, і ми звикаємо до цього відчуття і хочемо більше.

Підвищення, яке ми отримуємо від кожного «лайка», еквівалентно тому невеликому максимуму, який ви отримуєте, коли виграєте велику кількість гроші або приз у лотерею – хороші почуття, за якими слідує бажання отримати ще. Досить звикання, чи не так? Ну, саме тому платформи соціальних мереж стають все більш популярними.

Як переглянути відео, які вам сподобалися

Завжди корисно переглядати ваші відео й бачити, які з них були вдалими, а які могли б стати кращими. Щоб побачити оцінки “подобається”, які отримали ваші відео в минулому, виконайте такі дії:

 • Відкрийте TikTok і натисніть значок профілю в нижньому правому куті.
 • Торкніться відео, яке ви опублікували, і подивіться на символ серця з правого боку, щоб побачити свої оцінки «подобається».
 •   Як використовувати батьківський контроль TikTok

  Тепер ви можете повернутися назад і переглянути, наскільки популярним було кожне відео. Якщо ви дійсно хочете стати відомим TikTok, перевірте, як це зробити створювати та завантажувати відео в TikTok.

  Якщо ви хочете побачити, які відео вам сподобалися, ви також можете це зробити! На сторінці профілю ви побачите три варіанти під кнопкою «Редагувати профіль». Натисніть на значок серця з лінією через нього.

  Це покаже вам список усіх відео, які вам сподобалися від інших авторів.

  Як поставити лайк на відео/підписатись на автора в TikTok

  Дуже просто лайкати відео та стежити за авторами. У відео, яке ви хочете поставити лайк або підписатися:

 • Виберіть значок серця, щоб сподобатися відео.
 • Виберіть значок +, щоб стежити за автором.
 • Ось і все. Потім відео з’явиться на вашій сторінці «Для вас», а автор з’явиться на вашій сторінці «Підписки».

  Як не подобається відео в TikTok

  Тож ви думали, що вам подобається певне відео, але, переглянувши його півдюжини разів, ви розумієте, що ненавидите його більше, ніж будь-коли. Цілком нормально змінити свою думку про щось. Отже, ви назавжди застрягли з цим жахливим кліпом у своїй стрічці? Зовсім ні. Ви завжди можете відмовитися від відео.

 • Перейдіть на сторінку For You.
 • Проведіть пальцем, щоб знайти відео, яке вам більше не подобається.
 • Тривале натискання на відео.
 • У спливаючому меню виберіть «Не цікавить», щоб видалити відео.
 • Як переглядати відео від авторів, на яких ви підписані

  Підписуючись на автора, ви повідомляєте TikTok, що хочете бачити вміст цієї людини, коли вона створює його. Слідкувати за кількома плідними та талановитими творцями — це чудовий спосіб забезпечити постійний потік якісного вмісту, доступного для вас, коли ви відкриваєте програму. Після того, як ви підписалися на автора, щоразу, коли ви відкриєте сторінку “Підписки”, його відео з’являться, і ви можете переглядати їх за бажанням.

    Як визначити, чи хтось переглянув ваш профіль TikTok, і контролювати його

  Знайдіть відео для лайків у TikTok

  Коли ви вперше починаєте, TikTok відтворює для вас випадкові відео, але ви швидко сформуєте свій власний смак, і програма почне показувати вам те, що вам, ймовірно, сподобається. Чим більше часу ви проводите в додатку і чим більше вам подобаються відео, тим більше TikTok визначає тип відео, яке ви віддаєте перевагу перегляду. Ви також можете безпосередньо шукати вміст на ваш смак, використовуючи функцію пошуку.

  На сторінці пошуку (називається Discover) ви можете здійснювати пошук за популярними хештегами, які працюють так само, як і хештеги на інших сайтах соціальних мереж. TikTok збирає дані та рівні активності для певних хештегів і розміщує гарячі хештеги прямо на сторінці Discover. Ви можете шукати хештеги безпосередньо або прокручувати найпопулярніші хештеги, щоб побачити, що подобається іншим.

  Ви також можете шукати пошукові терміни, використовуючи імена творців, ідеї, назви пісень – звичайні ключові слова для пошуку. Алгоритм відносно точний, але іноді ви можете побачити випадкові відео, які не мають нічого спільного з вашим пошуковим терміном. Це лише частина веселощів.

  Питання що часто задаються

  Як дізнатися, чи комусь сподобалися мої відео?

  Є два способи дізнатися, чи має відео “подобається”. Спочатку на сторінці TikTok For You торкніться значка «Вхідні» внизу. Тут відображатимуться сповіщення, включно з лайками та коментарями до відео.

    Як завантажити відео TikTok без водяного знака

  Розділ сповіщень розбитий на категорії в хронологічному порядку. Отже, якщо ви щойно опублікували відео, позначки «подобається» мають відображатися у верхній частині ваших сповіщень. Якщо це давнє відео, ви можете прокрутити вниз до дати його опублікування.

  Далі ви можете натиснути на значок профілю в нижній частині інтерфейсу TikTok і натиснути на відео, яке вас цікавить. З правого боку кнопка «подобається» матиме цифру поруч із нею. Ось скільки лайків у відео.

  Як дізнатися, скільки переглядів має моє відео?

  Дізнатися, скільки переглядів має відео, дуже просто, і вам навіть не потрібно мати підтверджений обліковий запис. Натисніть на значок профілю. Кожне ваше відео матиме номер у мініатюрі.

  Це число показує, скільки переглядів має ваше відео TikTok.

  Чи можу я сказати, кому сподобався мій вміст?

  Так! Перейдіть до значка «Вхідні» в нижній частині інтерфейсу TikTok і торкніться «подобається» для відповідного відео. Тут ви побачите список користувачів TikTok, яким сподобався ваш вміст.