techukraine.net techukraine.net Як знайти вразливі місця в програмі Python?

Як знайти вразливі місця в програмі Python?

| | 0 Comments| 5:49 AM
Categories:

Після поглибленого вивчення поточного сценарію швидкість, з якою світ росте та рухається вперед, є неймовірною, і роль технологій ніколи не виключається.

Поки технології розвиваються, ми ніколи не зіткнемося з дефіцитом нових винаходів і відкриттів, таких як ШІ. Але ця зміна приносить багато невизначеності серед інструментів і засобів, які ми, як розробник, повинні зламати для досягнення прогресу. Серед цих обставин Python, мова програмування, все ще стоїть міцно та прямо.

Відповідно до п’яте опитування розробників Python У результаті 84% розробників вважають Python своєю основною мовою, а 16% вважають її другорядною! Ця цифра відображає популярність Python серед розробників, організацій, стартапів і молодих спеціалістів.

але! Це не змушує мене розслаблятися, оскільки популярність також несе в собі багато ризиків і загроз. Я сподіваюся, що розробники знають, що ядро ​​Python є безпечним, але модулі сторонніх розробників можуть ні. Тому для вирішення цієї проблеми потрібен сканер безпеки для пошуку вразливостей.

Існує багато комплексних онлайн-сканерів безпеки для тестування на онлайн-загрози, але вони можуть не в змозі виявити слабкі сторони певної платформи, такі як Python і Node.js. тощо

Давайте заглибимося в список найкращих інструментів сканування, які знаходять ризики безпеки та вразливості в програмі Python.

PYT (Python Taint)

Інструмент статичного аналізу з відкритим вихідним кодом для виявлення впровадження команд, міжсайтових сценаріїв, впровадження SQL, поперечних атак каталогів у веб-додатках Python.

PYT базується на теоретичній основі, і якщо ви бажаєте зробити свій внесок, ви можете приєднатися до них слабка група.

Бандит

Бандит це ініціатива Open Stack, спрямована на пошук поширених ризиків безпеки в коді Python. Він обробляє кожен файл для створення AST і створення звіту.

Ви можете встановити його за допомогою pip.

Використання Bandit можна налаштувати. Для колишніх за замовчуванням перевірка виконується для всього профілю, однак, якщо ви хочете перевірити лише ShellInjection, ви можете спробувати нижче.

bandit samples/*.py -p ShellInjection

Ви також можете надати вказівку повідомляти на основі рівня серйозності (низький, середній або високий).

  Що таке бездротовий HDMI і чи варто його використовувати?

Безпека

Безпека це засіб перевірки залежностей Python, який може сканувати локальне віртуальне середовище, файл вимог і вхідні дані stdin на наявність проблем із безпекою.

Від будівництва трубопроводів до виробничих систем Safety CLI можна використовувати в різних ситуаціях. Довірся мені! Якщо у вас є вразливі місця або загрози безпеці вашої програми Python, Safety CLI їх легко виявить. Це також забезпечить вам повну інформацію щодо сканування; тому він створює звіт про наявні загрози та вразливості, щоб полегшити вашу роботу.

PyUp

Підтримуйте свою програму Python актуальною, сумісною та безпечною PyUpБезпека залежностей Python. Це допоможе вам захистити ваш код від тисяч вразливостей безпеки в залежностях Python, які можуть порушити ваш код Python.

Замість того, щоб витрачати свій час на ручне оновлення та відстеження кожної залежності, ви можете отримати PyUp для автоматизації завдань. Він автоматично виправляє нові вразливості та дозволяє вам триматися подалі від відомих уразливостей, щоб підвищити вашу впевненість у своєму коді.

Крім того, PyUp підтримує базу даних вразливостей, і на сьогоднішній день він зафіксував 472 750 залежностей Python. Його сканери створені для вирішення складних середовищ і перевірки ваших файлів на наявність застарілих і небезпечних вимог.

Ці сканери також легко налаштовуються відповідно до ваших потреб, а їх CI безпеки виявляє вразливості до того, як код піде до виробництва. Інтегруйте інструменти командного рядка в робочі процеси CI.

Отримайте необмежену кількість загальнодоступних і приватних сховищ за 249 доларів США на місяць і використовуйте ліцензії на залежність, CVSS, ключ API та CI безпеки.

Сник

У середині цієї захоплюючої бійки я хотів би представити Сник. Snyk Open Source забезпечує аналіз конфігурації програмного забезпечення (SCA). Snyk дає вам свободу знаходити вразливі залежності, сканувати апеляції протягування перед злиттям, запобігати появі нових вразливостей, а також ви можете тестувати своє виробниче середовище на наявні вразливості та проблеми.

Одні лише ці функції роблять Snyk чудовим варіантом для розробників. У вас є можливість сканувати, контролювати, виправляти та автоматизувати. Ви можете використовувати широкий контекст програми, щоб визначити пріоритетність проблем із відкритим вихідним кодом, які доступні, розгорнуті чи оприлюднені. Я перерахував деякі особливості, які можуть дати вам ясність щодо Snyk,

 • Snyk може автоматизувати виправлення вразливостей.
 • Snyk дає вам душевний спокій, автоматично відстежуючи ваш розгорнутий код Python на наявність вразливостей.
 • Постійно оцінюйте відповідність нормативним вимогам і політикам внутрішньої безпеки.
 • Сник спеціально створений для інженерів безпеки та команд GRC.
  Виправити помилку Fire TV, яка зараз не може підключитися до сервера

Загалом я вважаю, що Snyk є правильним претендентом на позицію в нашому списку, і розробникам слід один раз звернутися до Snyk, щоб знайти вразливі місця безпеки в своїх програмах.

Soos.io

Соос SCA стверджує, що це недороге комплексне рішення для всього, що вам потрібно в SCA. І повір мені; претензія не порожня! Деякі важливі функції, які допомогли Soos SCA потрапити до цього списку, наведено нижче.

 • Найшвидше впровадження.
 • Простота використання! Практичний UX.
 • Легко налаштувати та перейти до сканування вразливостей.
 • Чудовий виконавець.

І всі ці доступні варіанти вказують на те, що цей інструмент виправдає очікування будь-якого розробника під час виявлення вразливостей безпеки у вашій програмі Python. Він пропонує необмежену кількість сканувань, коли завгодно. Ця функція дозволяє розробникам дійти до кінця.

Ще одна функція, яка привернула мою увагу, це алгоритм ранжирування; Я виявив, що вразливості класифікуються за серйозністю, впливом і можливістю використання.

Найбільш привабливою особливістю, яка змусила мене збожеволіти від цього інструменту, є його багата інформаційна панель. Це вражає, коли справа доходить до отримання інформації, і це також стає занадто зручним для вас, щоб продовжити. Все включено, це прекрасний пакет для усунення загроз, які оточують вашу програму Python.

вогнище

вогнище є чудовим інструментом для пошуку або виявлення вразливостей безпеки. Причина, чому я називаю його ідеальним інструментом, полягає в тому, що він має здатність аналізувати кодові бази з мільйонами рядків коду.

Це відіграє певну роль у вашій ефективності, оскільки забезпечує миттєвий зворотний зв’язок і звітує розробникам паралельно, коли вони пишуть код. Pyre містить Pysa, орієнтований на безпеку інструмент статичного аналізу, побудований на основі Pyre. Pysa аналізує потоки даних у програмах Python.

  10 найкращих інструментів відстеження помилок для сучасних команд розробників

Початкова конфігурація включає кілька простих кроків. Спочатку вам потрібно налаштувати віртуальне середовище, інсталювати Pyre та SAPP у віртуальному середовищі та, нарешті, ініціалізувати Pysa та SAPP.

Не забудь! SAPP має вирішальне значення для виконання аналізу. Ви можете швидко налаштувати відповідне середовище для запуску Pysa та SAPP за допомогою такої команди:

(pysa) $ pyre init-pysa

Ця команда налаштує ваше репо для запуску Pysa. Потім перейдіть до запуску Pysa та SAPP за допомогою таких команд:

(pysa) $ pyre analysis –no-verify –save-results-to ./pysa-runs

(pysa) $ sapp аналізувати ./pysa-runs/taint-output.json

Загалом цей інструмент вам дуже допоможе; Він заслужив місце завдяки позитивному нахилу до Python. Тому не зволікайте і не роздумуючи, вирушайте до Pyre!

Триви

Я знайомлю вас з “Триви», унікальний, універсальний і комплексний сканер безпеки. Більш дивним є те, що він особливо любить Python, завдяки чому Trivy потрапив до списку.

Trivy може сканувати зображення контейнерів, файлову систему, Git Repository, AWS тощо. Trivy підтримує інші популярні мови, крім Python, такі як Ruby, Node.js, Java тощо. Він також може підтримувати операційні системи.

Є кілька варіантів установки; деякі з популярних згадані нижче, щоб продовжити,

 • brew встановити trivy
 • докер запустити aquasec/trivy
 • Варіанти завантаження двійкового файлу з аквабезпека головна сторінка також доступна.

Щоб завершити це, я хотів би висвітлити важливий аспект Trivy; його можна інтегрувати з багатьма популярними платформами та програмами, такими як Kubernetes Operator і VS Code Plugin.

Заключні слова

Підводячись до висновку, вам, мабуть, цікаво мої особисті переваги. Я вважаю, що існує кілька практичних інструментів для пошуку вразливостей у програмах Python. Усі інструменти, згадані вище у списку, мають свої пропозиції. Якщо бути точним, усі чудові варіанти.

Кожен інструмент має унікальні переваги для підвищення безпеки вашого коду Python. Я пропоную врахувати ваші конкретні вимоги та переваги при виборі.

Далі ознайомтеся з найкращими фреймворками Python для створення малих і корпоративних програм.