Як знайти версію Windows і зібрати з файлу ISO

| | 0 Comments| 4:27 PM
Categories:

Windows 10 доступна в кількох різних каналах; Виробництво, випуск, Insider Slow Ring, Insider Fast Ring та Insider Skip Ahead. Не всі канали отримують усі збірки. Наприклад, виробничий канал отримає лише найстабільнішу, відшліфовану версію збірки Windows. Ви можете завантажити Windows 10 ISO безпосередньо з Microsoft. Якщо у вас уже є збірка ISO, ви можете знайти версію Windows і збірку, яку вона буде встановлювати. Ось як ви можете перевірити обидва з файлу ISO, не встановлюючи його.

Це працює з будь-якими файлами ISO Windows. Якщо у вас є файл ISO для Windows 7 або Windows 8.1, той самий трюк спрацює. Якщо ви вже записали файл ISO на USB-накопичувач, ви все одно можете скористатися цим методом, щоб знайти версію Windows і зібрати без фактичної інсталяції ОС.

  Як виправити невідповідь тачпада після виходу зі сну в Windows 10

Версія Windows і збірка з файлу ISO

Якщо у вас є файл ISO, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Змонтувати з контекстного меню. Якщо ви вже записали файл ISO на USB (і видалили його), підключіть USB-накопичувач до системи.

Після того, як ви підключили USB-накопичувач або змонтували файл ISO, відкрийте його та знайдіть файл з іменем setup.exe. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть Властивості з контекстного меню. Перейдіть на вкладку «Деталі», де буде перераховано версію та збірку Windows. Якщо ви не впевнені, яку Windows він встановить, тобто Windows 10 або 7, ви зможете дізнатися на цій самій вкладці, який у вас ISO Windows.

  Як редагувати автовиправлення та словник на Windows 10

Якщо файл ISO не було пошкоджено чи не підроблено, інформація, яку ви бачите на вкладці «Деталі», буде точною. Якщо ви не впевнені в автентичності файлу ISO, можливо, ви не захочете використовувати його для встановлення ОС на комп’ютері. Використовуйте цей трюк, лише якщо у вас є надійний ISO, який ви завантажили самостійно, і інформація буде точною.

Цей трюк може працювати або не працювати з файлами ISO для інших операційних систем. macOS не постачається як файл ISO, але дистрибутиви Linux є. Ми перевірили це на досить застарілому ISO для Ubuntu, але у EXE не було інформації про те, яку версію Ubuntu він буде встановлювати, і яка це була збірка.

  Створіть спеціальну плитку програми для меню «Пуск» Windows 10

Якщо у вас є інсталяційний носій для іншої операційної системи, він, ймовірно, матиме власний вбудований механізм для перевірки версії або номера збірки. Деякі файли ISO мають версію та номер збірки в назві файлу, тому це також хороше місце для перевірки.