Як знайти версію майнкрафт

Minecraft отримує періодичні оновлення, деякі великі, деякі маленькі. Більші оновлення додають в гру нових мобів, структур і блоків, а менші, як правило, містять виправлення, виправлення та незначні модифікації існуючих блоків. Більшість ігор заохочують користувачів завжди оновлювати їх, але в Minecraft номер версії визначає, на яких онлайн-серверах ви можете грати.

Версія майнкрафт

Версія майнкрафт

Якщо ви хочете дізнатися, яка є поточною/останньою версією Minecraft, ви можете відвідати офіційний веб-сайт Minecraft. Перевіряти журнали змін випуску. Кожен журнал супроводжується номером версії. Найвища версія – остання. Обов’язково зверніть увагу на версії Bedrock і Java, які позначені.

Знайдіть версію Minecraft на своєму ПК

Якщо у вашій системі встановлено Minecraft, і ви хочете дізнатися, яка у вас версія, це легко.

На основі версій/UWP/Windows 10;

Відкрийте Minecraft.
Подивіться на нижній правий кут.
Там буде показано номер версії.

На Java-версії Minecraft;

Відкрийте Minecraft.
Подивіться на нижній лівий кут.
Там буде показано номер версії.

Змінити версію Minecraft

Якщо у вас є Minecraft для Windows 10, тобто версія Bedrock, вам завжди доведеться використовувати останню версію. Ви можете заблокувати оновлення, налаштувавши Microsoft Store, щоб не оновлювати програми автоматично, але після оновлення до нової версії відкат не відбувається.

За допомогою Minecraft Java, або, точніше, програми запуску для версії Java, ви можете вибрати, яку версію Minecraft ви хочете використовувати. Це дозволить вам грати на серверах, які підтримують старішу версію. Коли Minecraft оновлюється, він рідко застаріває блок, тому ви не ризикуєте втратити частини всього, що ви створили.

Якщо ви побудували щось у світі, використовуючи новіші блоки, і ви повернетесь до старішої версії, цих блоків там не буде. Їх можна замінити або не замінити альтернативними блоками, тому будьте обережні.

Існує обмеження того, скільки років ви можете запускати версію Minecraft Java. Ви можете повернутися на кілька версій назад, але не можете повернутися на роки назад. Ви не зможете знайти сервер для гри, більшість модів, пакетів текстур, пакетів ресурсів тощо не працюватимуть. Що ще важливіше, для старіших версій також знадобиться встановлення старих версій Java.

Висновок

Minecraft пропонує чудову перехресну гру; гравці на консолях, комп’ютерах і мобільних пристроях можуть грати разом на одному сервері. Загвоздка полягає в тому, що вам потрібно постійно оновлювати гру, і лише новіші версії підтримують функцію перехресної гри.