Як знайти алмази в Minecraft 1.19 (2 способи)

Простіше кажучи, знайти алмази в Minecraft непросто. Але слідкуйте за новинами, щоб отримати кілька важливих порад, і дозвольте мені показати вам, як я їх отримав.

Не тільки в реальному житті, алмази також рідко зустрічаються в Minecraft. У той же час вони потрібні вам для виготовлення таких речей, як алмазна броня, алмазна зброя, чарівний стіл тощо.

Підсумок, діаманти важливі.

Тож обмежимося цим вступом і перейдемо безпосередньо до двох способів їх отримання.

Алмази в глибоких печерах

Безпосередньо, глибокі печери — це те, у що кожна мати Minecraft заборонила б своїй дитині блукати. 😄 Вони небезпечні та наповнені мобами, які чекають нападу, коли ви втрутитесь.

Однак це найшвидший спосіб знайти діаманти в Майнкрафт, якщо ви вже в одному або поблизу глибокої підземної ями.

Але є кілька речей, на які ви повинні звернути увагу, перш ніж заходити.

По-перше, одягніться. Будь-яка броня підійде, але чим міцніша, тим краще для вашого виживання. Я б порадив залізо або вище. Рецепти броні можна знайти у Minecraft Wiki.

  Виправлення Неможливо знайти сервер і карти Hypixel Minecraft

І хоча я назвав це найшвидшою драбиною до успіху, він значною мірою залежить від удачі. А оскільки великі печери набагато темніші, і ви не можете побачити кожен куточок (особливо, якщо там немає лави), смолоскипи стануть у нагоді.

Далі вам потрібно щось поїсти, щоб поповнити здоров’я після нападу натовпу. Тому що ви не можете запалити все, щоб уникнути їх, і з мого досвіду, вогні факелів не були чудовим щитом.

І, нарешті, залізна кирка (або краще) для видобутку блоків алмазної руди, інакше ви їх видобуваєте, нічого не скидаючи.

Підводячи підсумок, вам знадобиться:

  • Броня
  • Факели (взяти скільки завгодно)
  • Досить їжі

Нарешті, не існує чарівної формули, щоб виявити блоки алмазної руди у великих печерах. Можуть знадобитися години пошуку, перш ніж ви знайдете один або кілька.

Важливо, що це відбувається на більшій глибині. Наприклад, на попередньому зображенні я знайшов Y=-22.

Професійна порада: це було б надзвичайно легко, якщо б у вас було зілля нічного бачення. Таким чином ви можете бачити всю печеру без смолоскипів і націлюватися на конкретні блоки.

  Що таке процес встановлення Twitch Minecraft?

Тим не менш, я б запропонував скористатися другим методом, оскільки я здебільшого знаходив один або два блоки алмазної руди під час своїх чотирьох успішних походів у печери.

Щоб знайти їх більше за один раз, потрібно забруднити руки.

Тунелювання, щоб знайти алмази

Тут ви копаєте вертикально до глибини Y=-59, незалежно від біома, і починаєте марширувати горизонтально в будь-якому напрямку, доки не знайдете алмази.

Геймери зазвичай поєднують це з стриповим або розгалуженим майнінгом. Це процес, коли ви також добуєте кілька блоків убік з інтервалом у 2-3 блоки, копаючи прямий тунель.

Спочатку я спробував розробку корисних копалин. Однак я пішов прямо вперед через кілька кварталів і знайшов те, що шукав; перевірте це відео:

Ви це бачили! Отже, це тунелювання, щоб знайти алмази в Minecraft.

Процес досить простий. Як і в попередньому методі, вам допоможуть деякі припаси, як-от смолоскипи, їжа, залізна кирка та кілька блоків, щоб піднятися.

  Виправити, що Minecraft не вдалося аутентифікувати ваше з’єднання в Windows 10

Знайшли алмази в Minecraft 1.19?

Все ще ні?

Що ж, продовжуйте намагатися і пам’ятайте, що вони з’являються глибоко під поверхнею, переважно до Y=-60. Спускаючись далі, ви зрештою натрапите на скелю, після чого є незначний шанс знайти їх.

Нарешті, мова йшла про отримання алмазної руди, яку можна плавити будь-яким паливом для отримання алмазів. Крім того, ви можете конвертувати дев’ять діамантів, щоб створити один алмазний блок, який можна розібрати назад.

PS: Ночі Minecraft небезпечні. Однак ви можете спробувати знайти вірного партнера, приручивши лисицю в Minecraft, щоб зробити їх трохи безпечнішими.