Як змінюється Slack у 2023 році

Slack — одна з найпопулярніших платформ для командного спілкування, і з нею ви знайдете багато функцій. Але незважаючи на те, що Slack протягом багатьох років додавав платформи, щось стало важче знайти або звичайні процедури стали складнішими.

Здається, це не пройшло непомітно, і платформа хоче щось з цим зробити. Slack переробляє свій настільний додаток, щоб знову зосередитися на продуктивності, що робить його зручнішим і швидшим у використанні. Ми розглянемо, що зміниться в оновленні.

Редизайн Slack спрямований на підвищення продуктивності

Оголошено 9 серпня 2023 року через а публікація в блозі на веб-сайті Slack, робоча платформа чату отримує новий вигляд для настільного додатка. Мета редизайну — зробити Slack більш продуктивним, спростивши роботу користувачам. Говорячи про оновлення, директор із продуктів Ноа Вайс пояснив:

…ми дуже подбали про те, щоб ці вдосконалення зробили його більш продуктивним і приємним у домі. Новий досвід допомагає командам залишатися краще організованими, зосереджуватися на важливому та швидко отримувати доступ до зростаючого набору інструментів у Slack.

Редизайн — це серйозне оновлення для платформи, яке змінює деякі з найпоширеніших програм. Оновлення Slack почне розгортатися для користувачів 9 серпня 2023 року. Спочатку воно надійде до нових команд, які починають працювати з платформою, а протягом наступних місяців пошириться на існуючих користувачів.

Хоча на шляху є деякі значні зміни, деякі речі залишаються незмінними. Ви все одно можете переглядати всі свої канали, прямі повідомлення та програми в одному вікні. Крім того, ви можете перемикатися між різними робочими областями. Однак обидві ці функції доступні на новій вкладці «Домашня сторінка». Отже, що ще зміниться?

Що змінилося в редизайні Slack?

Однією з найбільших змін у редизайні Slack є навігація на бічній панелі. Замість того, щоб знаходити свої робочі області, є нові вкладки, на які можна клацати. Ви знайдете розділи «Дім», «ДМ», «Активність», «Пізніше» та інше. Ідея полягає в тому, щоб об’єднати все в одне подання.

Вкладка «Домашня сторінка» дуже схожа на існуючий дизайн Slack. Тут ви знайдете свої канали, чернетки, непрочитані повідомлення, DM і програми. На вкладці DM ви знайдете всі свої прямі повідомлення в одному місці. Це означає, що всі ваші чати синхронізуватимуться в кількох робочих областях, у які ви ввійшли. Подібно до традиційних програм обміну повідомленнями, ви знайдете список чатів ліворуч, а вікно чату – праворуч.

Автор зображення: Млява

Якщо ви бажаєте бачити всю свою активність в одному місці, вкладка «Активність» може бути місцем, куди ви збираєтесь. Окрім усіх ваших повідомлень, він показуватиме всі ваші реакції, згадки та сповіщення – знову ж таки в усіх робочих областях. По суті, він поєднує існуючий режим перегляду прямих повідомлень із вкладкою «Згадки та реакції».

У розділі «Пізніше» зберігаються ваші чернетки, архіви та все, що ви зберігаєте на потім. А на вкладці «Більше» ви можете переходити до програм, робочих процесів, бесід і полотен. Розмістивши всі ці функції на одній вкладці, ви побачите, що бічна панель набагато менш захаращена.

Автор зображення: Млява

Нарешті, кнопка «Написати» тепер є кнопкою «Створити» та розташована внизу бічної панелі. Окрім запуску повідомлень, ви також зможете створювати нові канали, бесіди чи полотна. Знову ж таки, все потрапляє під одну парасольку, щоб легше було отримати доступ.

Що редизайн Slack означає для користувачів

Редизайн Slack 2023 чітко зосереджений на вдосконаленні навігації. Об’єднання кількох робочих областей в однакові перегляди означає, що ви витрачатимете менше часу на перехід до різних чатів. Це значно заощадить час для досвідчених користувачів, які ввійшли в кілька облікових записів одночасно.

Завдяки оновленому дизайну також стане легше знаходити функції Slack. Замість того, щоб Huddles був похований, тепер його легше створити, ніж раніше. Це повинно дозволити користувачам відкрити ці функції, якщо вони ще не зробили цього, і спростити їх використання.

Slack підвищує продуктивність для команд

З оновленим дизайном Slack користувачі зможуть насолоджуватися більш оптимізованим інтерфейсом для робочої платформи чату. Це допоможе спілкуватися між командами швидше та плавніше, допомагаючи їм виконувати більше.

Це має значно підвищити продуктивність для тих, хто користується платформою. Але є багато інших способів бути більш продуктивними, використовуючи Slack.