Як змінюється безкоштовний рівень Spotify в Індії

| | 0 Comments| 1:36 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Безкоштовний рівень Spotify в Індії втрачає кілька функцій, зокрема можливість відтворювати пісні в певному порядку, повторювати пісні, повертатися до попередніх пісень і переходити до певних частин пісень.
  • Ця зміна може призвести до неприємного прослуховування для користувачів безкоштовного рівня, оскільки їм доведеться вручну натискати кожну пісню та мати справу з частою рекламою.
  • У результаті користувачі в Індії можуть розглянути можливість переходу на інші платформи, як-от YouTube Premium або Apple Music, які пропонують подібні функції за конкурентними цінами. Можливо, Spotify недооцінив існуючу конкуренцію в країні.

Spotify оголосив про зміну для користувачів свого безкоштовного рівня в Індії. Кілька функцій, які були доступні в безкоштовному тарифному плані Spotify, тепер доступні лише за умови підписки на Premium.

Безкоштовний рівень Spotify в Індії змінюється

Як повідомляє TechCrunchбезкоштовний рівень Spotify в Індії тепер не матиме таких можливостей:

  • Відтворення пісень у певному порядку у вашому списку відтворення. Smart Shuffle Spotify буде автоматично ввімкнено, тож навіть якщо ви відтворюєте пісні зі створеного вами списку відтворення, алгоритм Spotify відтворить нову пісню після того, як ви закінчите з тією, яку слухаєте.
  • Повтор пісень за командою. Ви більше не зможете натиснути ліву кнопку відтворення, щоб знову прослухати ту саму пісню.
  • Повертаючись до попередньої пісні. Ви не можете натиснути ліву кнопку відтворення, щоб повернутися до попередньої пісні у списку відтворення.
  • Перейти до певної частини пісні, клацнувши або перетягнувши панель часу.
  13 платформ для створення безсерверних програм

Ці зміни в безкоштовному рівні Spotify дратують

Який досвід прослуховування отримають індійські користувачі на безкоштовному рівні Spotify після виходу з цих функцій?

Дуже дратує. Користувачі безкоштовного плану завжди скаржилися на те, як часто з’являється реклама на безкоштовному плані, оскільки реклама Spotify відтворюється після кожної іншої пісні. За іронією долі, всі ці оголошення – від самого Spotify, рекламуючи преміальні плани, які він пропонує. Усі вони мають однаковий сценарій: «Ненавидиш слухати цю рекламу?» Ми знаємо. Отримайте наш преміум-план, щоб більше ніколи цього не слухати».

Крім того, тепер у вас немає можливості перемотувати пісні назад, повертатися до того, що вам сподобалося, або навіть прослуховувати списки відтворення, які ви створили, без функції Smart Shuffle. Вам доведеться повернутися назад і вручну натискати на кожну пісню, і це порушує угоду для більшості людей. А якщо ви їдете за кермом або граєте музику на домашній вечірці?

  Як скасувати картку Green Dot Card

Отже, чи означає це, що більшість людей нарешті перейдуть на преміум-клас? Можливо, але вимкнення ключових функцій неминуче вразить людей і змусить їх розглянути інші платформи.

Вони можуть скористатися YouTube Premium за ціною 129 рупій на місяць, що номінально вище, ніж тарифний план Spotify 119 рупій на місяць. Зрештою, YouTube Music становить сильну конкуренцію Spotify. YouTube Premium постачається з безліччю функцій і музичним додатком, який пропонує майже все, що й Spotify. Музичний додаток дозволяє транслювати та завантажувати відео, тоді як безкоштовний рівень Spotify вже давно не робить цього.

Користувачі iOS також можуть переключитися на Apple Music за ціною 99 рупій на місяць, що дозволяє транслювати високоякісні пісні з людьми, які також мають iPhone. Вибір Apple Music може бути найкращим вибором для вас, наш посібник із ключовими відмінностями між Spotify та Apple Music має допомогти вам у виборі.

  13 крутих інструментів для створення анімованих персонажів для вашого бізнесу

Spotify Premium: обов’язковий або складний пропуск?

Враховуючи наведені вище причини, Spotify, можливо, переоцінив кількість користувачів, які перейдуть на її платні плани в Індії, і недооцінив існуючу конкуренцію в країні.