Як змінити ім’я Alexa або Wake Word на щось краще

Ключові висновки

 • Ви можете змінити ім’я Alexa або слово для пробудження через програму Alexa, включаючи параметри «Amazon», «Комп’ютер», «Echo» та «Ziggy».
 • Ви можете змінити ім’я Alexa або слово пробудження лише на одному пристрої одночасно, тому кілька пристроїв потрібно буде змінити окремо.
 • Змінити ім’я Alexa – це цікавий спосіб додати різноманітності, вразити гостей і уникнути плутанини, якщо хтось у вашій сім’ї носить подібне ім’я.

Будь-хто, хто володіє пристроєм Echo або іншою розумною колонкою з підтримкою Alexa, знає, що «Alexa» — це назва/слово для пробудження віртуального помічника Amazon. Крім того, це не повинно бути. Ви можете змінити ім’я Alexa та розбудити її за допомогою кількох інших імен.

Що вам потрібно знати, перш ніж змінити ім’я/слово пробудження Alexa

Ім’я Alexa та слово пробудження – це, по суті, те саме. Що стосується Amazon, то ім’я його віртуального помічника – «Alexa». Однак користувачі можуть змінити ім’я, яке вони використовують для пробудження Alexa; таким чином, зміна її слова пробудження також змінює її ім’я у вашій родині та на ваших пристроях.

  Як розібрати Xbox 360 Slim для ремонту та модифікації

Раніше ви могли змінити ім’я/слово пробудження Alexa за допомогою голосу. Ви б просто сказали: «Алекса, зміни своє слово пробудження на [Name]”, і пристрій (пристрої) в межах досяжності виконають вашу команду. Але це більше не працює, оскільки Alexa спрямовує вас використовувати додаток.

Ви не можете змінити ім’я/слово пробудження Alexa на все, що забажаєте. Натомість ви можете вибрати з «Alexa», «Amazon», «Комп’ютер», «Echo» та «Ziggy». Останній є посиланням на комп’ютер, показаний у телешоу «Квантовий стрибок».

Ви можете змінити ім’я/слово пробудження Alexa лише на одному пристрої одночасно. Отже, якщо у вас є кілька пристроїв Echo або розумних динаміків із підтримкою Alexa, вам потрібно буде змінити кожен із них по черзі за допомогою програми Alexa.

Як змінити ім’я/слово пробудження Alexa в додатку Alexa

Щоб змінити ім’я/слово пробудження Alexa за допомогою програми Alexa:

 • Якщо ви ще цього не зробили, завантажте програму Alexa для Android або iOS із сайту Google Play Store або Apple App Storeвідповідно.
 • Налаштувавши програму, відкрийте її та натисніть «Пристрої» в меню внизу екрана.
 • Ви побачите список пристроїв; виберіть той, чиє слово пробудження ви хочете змінити.
 • У цьому спливаючому вікні клацніть шестерінку налаштувань у верхньому правому куті, щоб перейти до налаштувань пристрою.
 • Прокрутіть список налаштувань униз, доки не побачите Wake Word, під яким буде видно поточне ім’я.
 • Клацніть це, щоб переглянути список доступних для вас параметрів (на момент написання статті це Alexa, Amazon, Computer, Echo та Ziggy).
 • Клацніть новий вибір імені/слова для пробудження Alexa, і ви побачите спливаюче вікно з повідомленням про те, що зміна може тривати кілька хвилин.
 • Натисніть OK, і програма повинна показати вам, що вона оновлює цей пристрій за допомогою нового слова пробудження.
 •   Створення закресленого, перевернутого, дрібного та широкого тексту

  І це все. Після успішного оновлення вашого пристрою Echo він реагуватиме лише на ваше нове ім’я/слово пробудження.

  Чому ви можете змінити ім’я/слово пробудження Alexa

  Отже, чому ви хочете змінити ім’я Alexa на щось?

  Найбільш практичною причиною, чому ви можете змінити ім’я Alexa на інше, є те, що члена вашої сім’ї звуть «Алекс», «Алекса» або щось схоже за звучанням. Оскільки, не змінюючи імені, ви можете будити Alexa (віртуального помічника) щоразу, коли вимовляєте ім’я члена вашої родини.

  Зміна імені/слова пробудження Alexa також пропонує певну різноманітність. Отже, якщо вам набридло кричати «Alexa» у ваш розумний динамік, зміна імені, необхідного для розбудження віртуального помічника Amazon, на щось інше — це найпростіший спосіб полегшити це.

    Як перезавантажити Mac

  Нарешті, він пропонує вам можливість пожартувати з членами сім’ї або вразити гостей. Якщо вони не знають, що змінити ім’я Alexa взагалі є варіантом, продемонструйте, що ви це зробили, що залишить їх у захваті від ваших технічних навичок принаймні на кілька хвилин; особливо якщо ви зміните назву на «Ziggy» і вони фанати Quantum Leap.

  Чи можете ви змінити ім’я Alexa або слово Wake назад на «Alexa»?

  Існує нульовий ризик зміни імені Alexa на інше, оскільки змінити його назад легко. Просто виконайте ті самі кроки, що й вище, але з «Alexa», яка замінює назву, яку ви зараз вибрали.

  Ви можете змінювати ім’я Alexa туди й назад скільки завгодно разів без штрафних санкцій. Але це ризикує заплутати членів сім’ї, які також спілкуються з Alexa, оскільки вони не знатимуть, які пристрої налаштовані реагувати на яке слово пробудження в будь-який день.

  Загалом, змінити ім’я Alexa на інше – це надзвичайно проста справа. І оскільки ви можете змінити його коли завгодно, ви також можете експериментувати, доки не знайдете назву, яка вам найкраще підходить. Моє особисте улюблене ім’я Alexa – Зіггі, завдяки вищезгаданому телешоу Quantum Leap.