Як змінити ім’я в Instagram

Перехід до цифрового світу був феноменальним за останні два десятиліття. Instagram відіграв вирішальну роль у революції соціальних медіа, запровадивши свої першокласні функції та залучивши мільйони користувачів у всьому світі. Інструменти залучення, фільтри на основі штучного інтелекту, музичні доповнення та Instagram Live – це лише деякі з багатьох вражаючих функцій Instagram. Але під час створення профілю в Instagram ви повинні були ввести ім’я, але можливо, ви не знаєте про обмеження на зміну імені користувача Instagram, згідно з яким вам не дозволяється змінювати ім’я в Instagram до 14 днів. Саме з цією метою ми пропонуємо вам цей корисний посібник, який навчить вас, як змінити своє ім’я в Instagram за допомогою ліміту зміни імені Instagram.

Як змінити ім’я в Instagram

Функції Instagram і проста навігація привернули впливових людей, творців контенту та компанії, що допомогло стати всеохоплюючою платформою соціальних мереж. Люди використовують додаток, щоб щоденно ділитися новинами, новинами, ідеями та іншим. Це також основа успішного бізнесу в усьому світі. У цьому світі, що керується соціальними мережами, важливо мати унікальну ідентичність. Отже, ви можете змінити своє ім’я в розділі Редагувати профіль в Instagram. Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи можна змінити ім’я в Instagram, і чи це погана практика?

Так, ви можете змінити своє ім’я в Instagram. Ні, це не погана практика, якщо ви не використовуєте невідповідні слова у своєму імені. Зміна імені в Instagram не впливає на ваш обліковий запис.

  • Проте, якщо ви зміните своє ім’я користувача Instagram, усі попередні згадки та взаємодії зі старим іменем користувача приведуть глядачів до сторінки «Користувач не знайдено», що призведе до втрати підписників і переглядів.
  • Іншою причиною може бути те, що глядачі впізнають вас за старим іменем користувача. Це може змусити їх подумати, що або ваш обліковий запис зламано, або вони ввели неправильне ім’я користувача.

Скільки разів можна змінити ім’я користувача в Instagram?

Instagram дозволяє користувачам змінювати свої імена користувачів якомога частіше. Немає обмежень на зміну імені користувача в Instagram. Однак після зміни імені користувача на нове у вас є вікно в 14 днів, протягом якого ви можете повернутися до старого імені користувача, оскільки алгоритм Instagram резервує попереднє ім’я користувача на випадок, якщо ви вирішите скасувати. Після 14-денного періоду старе ім’я користувача стане доступним для використання будь-ким.

  Як вимкнути сповіщення Instagram Live

Що таке ліміт зміни імені користувача Instagram?

Обмеження зміни імені в Instagram — це кількість разів, яку користувач може змінити за певний проміжок часу. Щоб зменшити спам і марну зміну імен, Instagram вирішив обмежити кількість змін імені. Instagram дозволяє змінювати ім’я двічі за 14 днів, тобто загалом 4 рази на місяць. Це рішення було прийнято після того, як серед людей стала популярною тенденція зміни імен, яка викликала галас на платформі.

Чому Instagram не дозволяє змінити ім’я?

Це досить поширена проблема, з якою стикаються багато користувачів, коли Instagram не дозволяє вам змінити своє ім’я. Якщо ви один із багатьох, хто зіткнувся з цією проблемою, є різні причини, чому це може статися з вами:

  • Раніше ви змінювали своє ім’я в Instagram двічі протягом 14 днів. Правила Instagram не дозволяють змінювати ім’я більше двох разів протягом 14 днів.
  • Якщо ваш обліковий запис Instagram не пов’язано з адресою електронної пошти, програма не дозволить вам змінити обліковий запис з міркувань безпеки.

Як змінити ім’я користувача Instagram менш ніж за хвилину?

Instagram дозволяє своїм користувачам змінювати свої імена без будь-яких обмежень. Вони також зробили процес зміни імені користувача дуже простим. Процес зміни імені користувача в Instagram може бути завершений менш ніж за хвилину. Дотримуйтесь наших покрокових інструкцій нижче, щоб дізнатися, як швидко змінити своє ім’я в Instagram:

1. Відкрийте Instagram на своєму пристрої.

2. Торкніться значка профілю в нижньому правому куті.

3. Натисніть «Редагувати профіль» під вашою біографією в Instagram.

4. Торкніться Ім’я користувача. Видаліть своє старе ім’я користувача та введіть нове ім’я користувача на свій вибір.

5. Торкніться значка галочки у верхньому правому куті.

6. Ще раз торкніться значка галочки, щоб підтвердити зміни.

Ви успішно змінили своє ім’я користувача та тепер бачите оновлене ім’я користувача у верхній частині екрана.

  Як вимкнути лайки в Instagram

Як змінити ім’я в Instagram до 14 днів?

Якщо протягом 14 днів ви скористалися двома своїми іменними рятувальними колами і не можете знайти з цього вихід. На жаль, остаточного вирішення цього питання немає, але є кілька прийомів, які можуть зробити роботу за вас. Перегляньте наведені нижче методи, щоб дізнатися, як змінити ім’я в Instagram до 14 днів:

Спосіб 1: Встановіть порожнє ім’я

Цей метод дозволяє приховати поле імені у вашому профілі, в результаті чого ваші глядачі бачитимуть лише ім’я користувача.

1. Запустіть Instagram і торкніться значка профілю в нижньому правому куті.

2. Торкніться опції Редагувати профіль.

3. Очистіть існуючу назву.

4. Торкніться піктограми галочки у верхньому правому куті.

Спосіб 2: Повідомити про проблему

Команда підтримки Instagram допускає кілька винятків для кількох змін імен понад ліміт, якщо у вас є вагома причина переконати їх.

1. Відкрийте програму Instagram.

2. Перейдіть до свого профілю та натисніть Редагувати профіль.

3. Введіть своє нове ім’я.

4. Потім зробіть знімок екрана, натиснувши одночасно кнопки живлення та зменшення гучності, а потім торкніться значка галочки.

5. Потім поверніться до свого профілю та торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті.

6. Натисніть Налаштування > Довідка.

7. Виберіть Повідомити про проблему.

8. Знову натисніть «Повідомити про проблему» у спливаючому вікні.

9. Введіть a опис проблеми у полі та завантажте знімок екрана, зроблений на кроці 4.

10. Натисніть Далі.

11. Нарешті натисніть «Надіслати звіт».

Якщо вам пощастить, команда підтримки Instagram дасть вам ще один шанс змінити ім’я.

Чи існує обмеження на зміну імені в Instagram?

Так, існує хак для обмеження зміни імені користувача Instagram. Хоча це не працює так, як хотілося б, це дозволяє вам приховати своє ім’я у вашому профілі та дозволити глядачам бачити лише ім’я користувача у вашому профілі.

Чому ви не можете змінити ім’я в Instagram через 14 днів?

Instagram зберігає ваше старе ім’я користувача протягом 14 днів після того, як ви змінили ім’я користувача на нове. Це робиться для того, щоб ви могли використовувати старе ім’я користувача, не побоюючись, що його заберуть. Однак через 14 днів усі користувачі Instagram отримають доступ до цього імені користувача, і той, хто застосував його першим, отримає його. Якщо ви не можете повернути своє ім’я в Instagram на старе через 14 днів після переходу на нове, цілком ймовірно, що хтось інший став власником його раніше за вас.

  Як надсилати аудіоповідомлення в Instagram

Як змінити ім’я в Instagram після 2 спроб?

Нещодавно в TikTok прокотилася витівка, яка змусила мільйони користувачів кілька разів змінити свої імена в Instagram. Якщо ви є однією з жертв або навіть ні, і просто хочете ще раз змінити своє ім’я, нижче наведено кілька хитрощів, які можуть допомогти вам різними способами:

Спосіб 1. Використовуйте порожнє ім’я

Виконайте наведені нижче кроки, щоб навчитися зламати обмеження на зміну імені в Instagram:

1. Запустіть Instagram і торкніться значка профілю в нижньому правому куті.

2. Торкніться опції «Редагувати профіль» і очистіть наявне ім’я з поля.

3. Торкніться значка галочки у верхньому правому куті.

Спосіб 2: Повідомити про проблему

Якщо ви належите до числа щасливих користувачів, команда підтримки Instagram повернеться до вас і дасть вам ще один шанс змінити своє ім’я. Виконайте наведені нижче дії, щоб переконати їх.

1. Відкрийте Instagram і перейдіть до свого профілю.

2. Натисніть Редагувати профіль > Ім’я користувача.

3. Введіть своє нове ім’я.

4. Зробіть знімок екрана, одночасно натиснувши кнопки живлення та зменшення гучності.

5. Торкніться значка галочки.

6. Поверніться на екран свого профілю та торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті.

7. Натисніть Налаштування > Довідка.

8. Двічі натисніть Повідомити про проблему.

9. Введіть a запит на зміну імені у полі та завантажте зроблений знімок екрана.

10. Натисніть Далі > Надіслати звіт.

Отже, це було кілька обмежень на зміну імен Instagram, якими ви можете скористатися та змінити ім’я користувача Instagram.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як змінити своє ім’я в Instagram. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, залишайте їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.