Як змінити шпалери при низькому заряді батареї на Windows 10

У Windows 10 немає можливості автоматично змінювати шпалери. Єдине, що є близьким, це опція слайд-шоу. Однак існує багато програм, які можуть запланувати зміну фонового малюнка. Ці програми покладаються на різні тригери, наприклад час доби, щоб змінити фоновий малюнок. Chameleon — це безкоштовна програма для Windows з відкритим кодом, яка дозволяє змінювати фоновий малюнок при низькому заряді акумулятора. Він також дозволяє змінювати шпалери на основі інших тригерів, таких як час доби, погода, вологість та інші погодні умови.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок в кінці цієї статті.

Шпалери на низькому заряді батареї

Завантажити і запустити Chameleon. За замовчуванням вибрано тригер None. Виберіть тригер акумулятора. Унизу ви побачите власники зображень із відсотками заряду батареї, призначеними для кожного з них. Кожен із тримачів зображень позначає слот акумулятора, наприклад, 10%-19%.

  Як вибрати кілька плиток на початковому екрані Windows 8.1 Update 1

Якщо ви хочете використовувати темні шпалери, коли заряд акумулятора розряджений на 20%, знайдіть слот для нього та перетягніть зображення, яке ви хочете використовувати, у слот. Дотримуйтесь прикладу для всіх рівнів батареї, на які ви хочете змінити фоновий малюнок. Коли ви закінчите, натисніть кнопку «Виконати» внизу.

Якщо ви хочете використовувати один із тригерів, пов’язаних із погодою, вам потрібно натиснути кнопку Налаштування вгорі та вибрати метеостанцію. Ця функція обмежена США та Канадою

Додаток також має тригер часу, що означає, що ви можете використовувати його, щоб змінювати шпалери щогодини та повторювати функцію динамічних шпалер у macOS Mojave.

  Як завантажити Windows 11 у безпечному режимі

Програма працює в системному треї і дуже мало впливає на ресурси системи. Навіть досить стара система повинна працювати без проблем. Для тригерів, пов’язаних із батареєю та погодою, ви можете вибрати, як часто програма перевірятиме статус обох у полі Інтервал оновлення.

Якщо ви часто використовуєте свою систему від акумулятора, ця програма може бути корисною для встановлення темніших шпалер, коли заряд акумулятора низький. Це не матиме великої різниці в тому, скільки часу ви можете витягнути від одного заряду, але це має мати невелику різницю. Тригери часу також корисні для встановлення темного зображення вночі та більш яскравого вдень. Програму, безумовно, легше налаштувати та налаштувати порівняно з багатьма іншими подібними опціями.

  Переглянути історію цін на програми iOS, Android і Windows Phone

На жаль, погода тригерів обмежена лише двома країнами, але чесно кажучи, не багато людей бачать причину змінити шпалери лише тому, що буде дощ.