Як змінити, чи використовують нові розмови iMessage ваш номер телефону чи адресу електронної пошти

Коли ви починаєте нову розмову iMessage, вона може походити не від номера телефону чи Apple ID, які ви очікуєте, що викликає замішання у одержувача. Ось як переконатися, що нові розмови використовують правильний номер телефону або адресу електронної пошти.

Цей параметр є частиною iOS і macOS протягом багатьох років, але він може бути неправильно налаштований за замовчуванням. Якщо ви хочете використовувати свою адресу електронної пошти, починаючи нову розмову iMessage, вам потрібно буде переконатися, що всі ваші пристрої налаштовано правильно. Якщо це не так, ви ризикуєте фрагментувати повідомлення на одержувачі, коли люди потенційно мають кілька розмов з однією людиною, але використовують два різних номери або електронні адреси.

  Як створити діаграму Венна в Microsoft PowerPoint

Саме цю потенційну плутанину Apple намагалася запобігти за допомогою кількох оновлень, і навіть незважаючи на те, що зараз все, безсумнівно, краще, ніж кілька років тому, немає нічого ідеального.

Переконатися, що нові розмови iMessage починаються з постійного номера чи адреси електронної пошти, — це половина успіху, тому ось як переконатися, що всі ваші пристрої працюють на одній довжині хвилі.

Зміна номера або адреси електронної пошти нові бесіди починаються з iPhone та iPad

Для початку відкрийте програму Налаштування та торкніться «Повідомлення».

Далі прокрутіть вниз і торкніться «Надіслати та отримати».

На наступному екрані під «Почати нові бесіди з» ви побачите доступні вихідні точки для нових розмов iMessage. Швидше за все, ви побачите свій номер телефону та принаймні одну адресу електронної пошти, починаючи з вашого Apple ID. Торкніться тієї, з якої потрібно розпочати нові бесіди.

  Як конвертувати валюту в Microsoft Excel

Зміна номера або адреси електронної пошти нові бесіди починаються з Mac

Відкрийте програму «Повідомлення» та натисніть «Повідомлення» на панелі меню, а потім «Налаштування».

Натисніть вкладку «iMessage», щоб побачити параметри, пов’язані зі службою обміну повідомленнями.

Нарешті, клацніть спадне вікно під «Почати нові бесіди з» і виберіть номер або адресу електронної пошти, які ви хочете використовувати.

Переконавшись, що ваші нові розмови iMessage використовують правильний номер телефону або адресу електронної пошти, ви можете запобігти будь-якої плутанини для одержувача. Якщо ви коли-небудь брали участь у кількох розмовах з однією і тією ж людиною, це також було б непоганим параметром для вас обох.

  Як використовувати значення клітинок для міток діаграм Excel