Як змінити часовий пояс у вашому браузері [Firefox]

Кожна операційна система, чи то для настільного комп’ютера чи смартфона, дозволяє змінювати свій часовий пояс на будь-який, який ви бажаєте. Однак тут немає обмежень, операційні системи, як правило, запускають певні служби, які перестануть працювати, якщо часовий пояс, який ви вибрали, неправильний для вашого поточного місцезнаходження. Наприклад, iMessage може не працювати в macOS та iOS, а Cortana може не працювати в Windows 10. Якщо вам потрібно показати, що ви працюєте в іншому часовому поясі, ви можете змінити часовий пояс у своєму браузері. Change Timezone — це надбудова для Firefox, яка дозволяє робити саме це.

  Як використовувати свій iPhone як веб-камеру

Часовий пояс у вашому браузері

Встановити Змінити часовий пояс у Firefox. Поруч із рядком розташування буде додано кнопку, яка дозволить увімкнути/вимкнути надбудову. Щоб вибрати часовий пояс, перейдіть на сторінку надбудови Firefox за допомогою комбінації клавіш Ctrl+Shift+A. Знайдіть доповнення «Змінити часовий пояс» і натисніть кнопку «Параметри» поруч із ним.

У спадному меню виберіть часовий пояс, на який потрібно перейти, а потім перезапустіть браузер.

Обмеження

Це не дозволить вам змінити часовий пояс для будь-яких веб-сервісів, які ви використовуєте. Для деяких служб, таких як електронна пошта в Інтернеті, як-от Gmail, мітка часу в електронному листі все одно відображатиме ваш правильний часовий пояс. Аналогічно, будь-який веб-сервіс, який фіксує активність користувачів, наприклад, електронна пошта, оновлення Facebook або твіти, не буде обманутим.

  Найкращі інструменти для моніторингу якості мереж VoIP

Зміна часового поясу працює в обмежених сценаріях. Якщо вам потрібно підробити свій часовий пояс за межами того, що може керувати це надбудова, ви можете використовувати службу VPN. Знову ж таки, якщо ви не хочете, щоб VPN працював на рівні ОС, ви можете знайти VPN для Firefox або Chrome (незалежно від того, який браузер ви використовуєте). За допомогою VPN ви можете змінити часовий пояс у більшості браузерів або, принаймні, у популярних. Хороший VPN-сервіс зможе обдурити Facebook, Twitter і Gmail.

Якщо ви не використовуєте функції ОС, для яких потрібно встановити правильний часовий пояс для вашого місцезнаходження, ви можете змінити часовий пояс за допомогою вбудованих параметрів у вашій ОС. Це матиме більш-менш той самий вплив, що й зміна часового поясу у вашому браузері за допомогою надбудови, тобто це не обдурить усі веб-служби. Єдиний ваш варіант — використовувати службу VPN на рівні ОС, яка може підробити ваше місцезнаходження та дозволити вам змінити часовий пояс. Єдина проблема полягатиме в тому, щоб знайти службу VPN, яка підтримує часовий пояс, на який ви хочете перейти.

  Capsa — це комплексний інструмент аналізу мережі для локальної та бездротової локальної мережі