Як змінити фон чату в Whatsapp

| | 0 Comments| 5:53 AM
Categories:

За замовчуванням усі чати в Whatsapp мають однаковий фон. Це непоганий фон; бульбашки чату виділяються з нього, а текст всередині них легко читається. Хоча фон світлий, а у Whatsapp немає темного режиму. Крім того, однаковий фон означає, що кожен ланцюжок з першого погляду виглядає однаково, і ви можете надіслати повідомлення не тій людині, якщо не будете обережні. Ви можете змінити фон чату в Whatsapp. Функція вбудована в програму, тому вам не доведеться завантажувати додаткові інструменти. Все, що вам потрібно, це зображення, яке ви хочете встановити як фон

Whatsapp дозволяє встановити суцільний колір фону чату, у нього є кілька попередніх налаштувань, які ви можете вибрати, або ви можете використовувати будь-яке зображення зі своєї камери як фон. Це працює як на iOS, так і на Android. У Windows 10 ви можете встановити лише суцільний колір фону. Попередні налаштування Whatsapp і можливість використання спеціального зображення недоступні у настільній та веб-версії програми.

  Телефонуйте через WhatsApp в ОАЕ та Дубаї

Фон чату в Whatsapp

Якщо ви хочете використовувати власний фон, завантажте його та збережіть у своїй камері. На Android вам не обов’язково зберігати його в папці DCIM, оскільки програми також можуть легко отримати доступ до папки «Завантаження».

Відкрийте Whatsapp і торкніться Налаштування. На екрані налаштувань торкніться Чат.

На екрані чатів торкніться «Шпалери чату». На екрані шпалер чату ви побачите три варіанти вибору шпалер; Бібліотека шпалер, яка є власною бібліотекою шпалер Whatsapp, Solid Colours, яка містить однотонні фони, а також є Фото, за допомогою яких можна вибрати фотографію з вашої камери.

Виберіть джерело, а потім виберіть шпалери, які ви хочете використовувати для своїх чатів. Ви можете змінити його в будь-який час, і ви можете натиснути опцію Скинути шпалери, щоб повернути фоновий малюнок до стандартного. Колір бульбашок чату не зміниться на контраст із новими шпалерами. Вони все одно будуть біло-зеленими.

  Як записувати голосові повідомлення в режимі Hands Free на Whatsapp

Шпалери застосовуються до всіх чатів. На жаль, Whatsapp не дає користувачам можливості встановити різні шпалери для кожного чату. Можливо, це пов’язано з тим, що розмір програми на вашому пристрої буде невеликим, оскільки кожне зображення займає місце, а Whatsapp, як правило, стає досить великим із усіма зображеннями, відео та голосовими повідомленнями, якими ділиться.

Шпалери не синхронізуються з програмою Whatsapp для настільних комп’ютерів для Windows 10, а також з Whatsapp для Інтернету.