Як змінити фон екрана блокування Ubuntu

Екран блокування вашої системи Ubuntu — це перше, що ви бачите, коли завантажуєте комп’ютер або виводите його з режиму сну. Це можливість зробити особисту заяву або додати нотку естетики вашій системі.

Незалежно від того, чи ви обираєте спокійний пейзаж, надихаючу цитату чи витвір мистецтва, зміна фону екрана блокування Ubuntu — це невеликий, але вражаючий спосіб покращити загальну взаємодію з користувачем. Ось як змінити фон екрана блокування та видалити ефект розмиття в Ubuntu.

Як змінити фон екрана блокування на Ubuntu

Щоб змінити фон екрана блокування, спочатку клацніть правою кнопкою миші на робочому столі Ubuntu. Потім виберіть опцію Налаштування.

У вікні, що відкрилося, перейдіть до розділу Фон і виберіть будь-яке з доступних зображень.

Отже, вибране зображення буде застосовано як тло робочого столу. Для підтвердження заблокуйте екран і перегляньте зміни.

Однак, якщо ви хочете встановити спеціальний фон, натисніть опцію «Додати зображення» на панелі меню та завантажте потрібну фотографію.

Після цього виберіть завантажене зображення. Він буде встановлений як фон екрана блокування з ефектом розмиття.

Як прибрати ефект розмиття екрана блокування

Щоб усунути ефект розмиття зображення на екрані блокування, натисніть Ctrl + Alt + T, щоб відкрити термінал. Потім інсталюйте розширення оболонки GNOME та менеджер розширень оболонки GNOME за допомогою:

 sudo apt install gnome-shell-extensions gnome-shell-extension-manager 

Після успішної інсталяції відкрийте диспетчер розширень GNOME і знайдіть розширення фону блокування екрана за допомогою панелі пошуку.

Перейдіть на вкладку «Встановлено», увімкніть перемикач «Керувати ефектом розмиття на екрані блокування» та налаштуйте потрібні значення.

Тепер ви можете переглядати фон екрана блокування без ефекту розмиття.

Зробіть свій стиль екрану блокування Ubuntu кращим

Незважаючи на те, що Ubuntu пропонує стандартний фон екрана блокування, ви можете налаштувати його на свій смак. Тож установіть фон екрана блокування Ubuntu, щоб ваша система виглядала як удома, і додайте свій особистий штрих, улюблене зображення або дизайн, який доповнює тему робочого столу.