Як змінити стандартний звук сповіщень на iPhone

| | 0 Comments| 12:42 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Apple змінила стандартний звук сповіщень в iOS 17, але з випуском iOS 17.2 користувачі нарешті можуть змінити його на будь-який.
 • Стандартний звук сповіщень в iOS 17 тихіший і його важко почути, але тепер ви можете контролювати звук і змінювати його на свій смак.
 • Оновіть свій iPhone до iOS 17.2 або пізнішої версії та перейдіть у «Параметри» > «Звук і тактильна інформація» > «Сповіщення за замовчуванням», щоб вибрати бажаний звук сповіщень.

Apple змінила тон сповіщень за замовчуванням в iOS 17 на Rebound, який багатьом користувачам не подобається через його тихе звучання. На щастя, iOS 17.2 дозволяє вам змінити його на будь-який, включно з культовим тритональним сповіщенням. Ми проведемо вас по кроках.

Як змінити стандартний звук сповіщень на вашому iPhone

Хоча оновлення iOS 17 було добре сприйняте більшістю користувачів iPhone, не всі були прихильниками сигналу сповіщення Rebound, який вони були змушені використовувати без можливості його змінити. На відміну від тритонального оповіщення, звук відскоку, схожий на краплю дощу, м’якший. Це ускладнює чутність з іншого боку кімнати, що остаточно перешкоджає меті push-сповіщень.

  Простий [But Comprehensive] Гід

Проте з випуском iOS 17.2 у вас нарешті є можливість змінити стандартний звук сповіщень вашого iPhone. Тож, якщо ви ще не оновлювалися, перейдіть у «Параметри» > «Загальні» > «Оновлення програмного забезпечення», щоб перевірити наявність останньої доступної версії iOS і виконайте наведені нижче дії, щоб змінити звук сповіщення:

 • Відкрийте програму «Налаштування» на своєму пристрої та перейдіть до «Звук і тактильна інформація».
 • Торкніться «Сповіщення за замовчуванням» і виберіть потрібний звук сповіщення зі списку, що з’явиться.
 • Якщо ви хочете повернути стандартний звук сповіщень до того, який був до оновлення до iOS 17, виберіть «Тритональний».
 • На жаль, якщо ви використовуєте iPhone, який не сумісний з iOS 17, ви не зможете налаштувати звук сповіщення свого пристрою. З іншого боку, звук сповіщень за замовчуванням у старих версіях iOS — тритональний, тому ви, ймовірно, все одно не захочете його змінювати.

    Ось чому програми ідентифікатора рослин можуть бути неточними

  Після того як ви виконаєте описані вище кроки, усі програми, які використовують сповіщення за замовчуванням, використовуватимуть вибраний тон. Варто зазначити, що звук сповіщень від певних додатків, як-от Нагадування, Повідомлення та Календар, залишатиметься незмінним, якщо ви не зміните його окремо в меню «Налаштування» > «Звук і тактильна інформація» > [Type of Alert]. Ви навіть можете встановити власні мелодії для iPhone з того самого меню.

  Загалом, можливість змінити звук сповіщень за замовчуванням на вашому iPhone давно назріла. Хоча звуковий сигнал сповіщення Rebound в iOS 17, безперечно, є гарною зміною, якщо ви віддаєте перевагу тонкішим і м’якшим сповіщенням, ми рекомендуємо повернутися до тритонового сигналу або вибрати більш гучний звук, якщо у вас проблеми зі слухом і ви хочете гарантувати, що ви вловите кожне сповіщення, щойно ви отримаєте це.

    10 інструментів для створення нотаток зі штучним інтелектом для підсумовування зустрічей за лічені секунди