Як змінити свій TikTok FYP відповідно до ваших уподобань

| | 0 Comments| 5:30 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Скиньте налаштування TikTok FYP, щоб почати з нуля й уточнити свої налаштування вмісту.
 • Слідкуйте за обліковими записами, які вам подобаються, щоб бачити більше їх вмісту та покращувати рекомендації, які ви отримуєте.
 • Ставте лайки, діліться та коментуйте відео, які вам подобаються, щоб повідомити про свої вподобання алгоритму TikTok.

TikTok має репутацію користувача, який показує вам саме те, що ви хочете побачити, що може змушувати вас прокручувати сторінку годинами. Але що робити, якщо ваша стрічка показує не той вміст, який ви хочете бачити? Ось кілька порад, як змінити свій FYP у TikTok.

1. Скиньте свій TikTok FYP

Якщо ваша сторінка TikTok For You (FYP) абсолютно не відповідає вашим інтересам, ви можете скинути її, щоб алгоритм почав працювати з нуля.

Щоб скинути свій TikTok FYP, виконайте такі дії:

 • Відкрийте TikTok і торкніться значка профілю.
 • Торкніться значка з трьома рядками у верхньому правому куті програми та виберіть Налаштування та конфіденційність.
 • Прокрутіть униз до параметрів вмісту та торкніться його. На наступній сторінці виберіть «Оновити канал для вас».
 • На наступній сторінці виберіть «Продовжити», а потім «Оновити».
 • Ви можете вибрати причину, чому ви оновили канал, а потім вибрати Надіслати.

  Після завершення цього процесу вам потрібно буде взаємодіяти з потрібним вмістом, щоб уточнити свої вподобання. Решта цих порад стосуватиметься покращення вмісту, який рекомендує вам платформа.

    Як додати зображення до відео TikTok без слайд-шоу

  2. Підпишіться на облікові записи TikTok, які вам подобаються

  Якщо ви ще цього не зробили, підпишіться на акаунти в TikTok, які вам цікаві. Це гарантує, що ви й надалі бачитимете цих творців у своєму FYP, а також допоможе додатку рекомендувати схожий вміст.

  Щоб підписатися на обліковий запис, вам потрібно торкнутися імені облікового запису під час перегляду відео, а потім вибрати кнопку «Підписатися» на сторінці профілю.

  Ви також можете скоротити свій список наступних, якщо вважаєте, що облікові записи, на які ви підписалися, призводять до нерелевантного вмісту.

  Щоб перевірити список читачів, перейдіть на вкладку «Профіль» і виберіть під ним номер із позначкою «Підписка». Ви можете скасувати підписку на обліковий запис, вибравши кнопку «Підписатися» поруч із обліковим записом, щоб скасувати його підписку.

  3. Дивіться та переглядайте відео, які вам подобаються, у TikTok

  Відповідно до Веб-сайт служби підтримки TikTok«час, витрачений на перегляд певного відео, зазвичай важить більше, ніж інші фактори».

  Отже, коли програма визнає, що ви дивилися щось до кінця, вона розуміє, що вам, швидше за все, сподобалося. Ще кращий спосіб засвідчити своє задоволення — переглянути те саме відео кілька разів.

  4. Виберіть «Не цікавить» у відео TikTok, які вам не подобаються

  Що трапиться, якщо ви дивитеся щось до кінця, а потім дізнаєтеся, що це клікбейт? Те, що ви переглядаєте щось до кінця, не означає, що вам потрібно змиритися з тим, що ви переглядаєте більше годин того самого вмісту. Ви можете сказати програмі, що вам це не сподобалося, і уникнути подібних тенденцій і звуків у майбутньому.

    Як видалити чужий обліковий запис TikTok

  Щоб повідомити TikTok, що вас не цікавить певний вид публікації, натисніть і утримуйте відео, доки не з’явиться спливаюче вікно. Потім натисніть значок розбитого серця з написом «Не цікавить». Ця сама кнопка також з’являється, якщо натиснути кнопку «Поділитися».

  Якщо ви хочете піти далі й повністю позбутися результатів від певного творця, ви можете заблокувати обліковий запис у TikTok.

  5. Ставте «подобається» та діліться вмістом TikTok, який вам подобається

  Ще один чудовий спосіб повідомити платформі про те, що вам подобається певний вміст, — це скористатися кнопкою «Подобається» праворуч на екрані. Кожне відео, яке вам подобається, потраплятиме у спеціальну бібліотеку у вашому профілі для подальшого використання. Ви можете залишити цю бібліотеку приватною або загальнодоступною.

  Ви можете знайти відео, які вам сподобалися, у TikTok, перейшовши у свій профіль і торкнувшись значка серця праворуч. Тут ви побачите всі відео, які вам сподобалися в TikTok.

  Кнопка «Поділитися» є природним супутником кнопки «Подобається». Якщо вам щось подобається, ви можете надіслати це до своєї улюбленої групи WhatsApp або додати до своїх історій в Instagram. Ви можете зробити це за допомогою кнопки «Поділитися» праворуч на екрані.

  Якщо вам справді подобається певна публікація, ви можете додати її до вибраного на TikTok. Це дозволить вам повернутися до відео пізніше, якщо ви захочете його переглянути або поділитися ним знову. Ви можете додавати відео, звуки, ефекти, хеш-теги та запитання до своєї бібліотеки «Вибране», яка відображається у вашому профілі поруч із кнопкою «Редагувати профіль».

    Зламаний обліковий запис TikTok – як відновити та захистити свій обліковий запис

  Це дає змогу знаходити та керувати своїми вибраними на TikTok для зручного використання.

  TikTok враховує залучення, щоб допомогти створити кращі рекомендації, тому коментарі відіграють ключову роль. Ви могли помітити, що багато людей коментують такі рядки, як «коментувати, щоб залишитися по той бік TikTok».

  Якщо ви хочете бачити більше такого ж вмісту, не забудьте взаємодіяти з ним через коментарі.

  Іноді, навіть якщо ви намагаєтеся повідомити TikTok, що вас не цікавить певний тип вмісту, програма продовжує показувати вам той самий тип відео. Це особливо вірно, коли певний хештег або тенденція стали вірусними.

  Один із способів негайно заблокувати цей тип вмісту — відфільтрувати певні ключові слова відео.

  Ви можете зробити це, виконавши такі дії:

 • Відкрийте свій профіль TikTok і натисніть значок із трьома рядками у верхній частині екрана.
 • У спливаючому меню виберіть Налаштування та конфіденційність.
 • Прокрутіть униз і виберіть «Параметри вмісту», а потім «Фільтрувати ключові слова відео».
 • Торкніться кнопки «Додати ключове слово» та введіть слово, яке потрібно відфільтрувати, у полі «Введіть ключове слово». Ви також можете вибрати, чи хочете ви відфільтрувати його з каналів для вас або для підписок.
 • Коли закінчите, торкніться «Зберегти».
 • Ви можете фільтрувати лише одне слово або хештег за раз, тому вам, можливо, доведеться зробити це кілька разів, щоб охопити різні варіанти ключових слів.

  Дотримуючись цих порад, ви зможете отримати більше вмісту, який відповідає вашим інтересам. Чим більше ви користуєтеся додатком і залишаєте відгуки про рекомендований вміст, тим краще алгоритм TikTok задовольнить ваші смаки.