Як змінити свій номер телефону в GroupMe

| | 0 Comments| 12:06 AM
Categories:

Як і багато інших програм для обміну повідомленнями, GroupMe вимагає від вас ввести свій номер телефону. Це з міркувань безпеки – програмі потрібно ввести код під час реєстрації, щоб підтвердити, що це дійсно ви створюєте обліковий запис і використовуєте програму.

Потім цей код надсилається на ваш телефон, тому вам потрібно вказати номер. Якщо ви змінюєте свій номер телефону, ви також можете змінити його в додатку. Продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися, як це зробити і що робити, якщо виникнуть проблеми.

Як змінити свій номер телефону на GroupMe

У вас є кілька способів замінити старий номер телефону новим, залежно від пристрою, який ви використовуєте. Виберіть потрібний набір інструкцій нижче.

З ПК Windows

 • Відкрийте GroupMe і натисніть на зображення свого профілю.
 • Натисніть на піктограму олівця, щоб відредагувати його.
 • Натисніть «Змінити номер телефону», а потім знову «Змінити номер».
 • Після введення нового номера виберіть опцію «Надіслати PIN-код».
 • Дотримуйтесь інструкцій, які ви побачите на екрані, щоб завершити зміну.
 • Зі смартфона або планшета Android

 • Запустіть програму GroupMe та перейдіть до «Відкрити навігацію».
 • Виберіть зображення свого профілю та натисніть «Редагувати».
 • Поруч із вашим поточним номером телефону є значок олівця. Торкніться його та додайте новий номер.
 • Натисніть кнопку «Надіслати PIN-код» і завершите процес, дотримуючись інструкцій на екрані.
 •   Як навчити Face ID бути більш точним

  З пристрою iOS

 • Відкрийте GroupMe, а потім вкладку «Відкрити навігацію». Якщо ви користуєтеся iPad, ви можете не бачити цієї вкладки, тому просто торкніться опції «Чат» угорі.
 • Виберіть свій аватар і знайдіть номер телефону в меню.
 • Торкніться його та введіть новий номер.
 • Виберіть «Отримати PIN-код» і завершите, дотримуючись інструкцій, які ви побачите на екрані.
 • Якщо ви не отримали повідомлення зі своїм PIN-кодом негайно, зачекайте кілька хвилин, щоб перевірити, чи воно надійшло. Якщо ні, зверніться до служби підтримки GroupMe на іншому пристрої, і вони нададуть вам PIN-код. Не закривайте екран PIN-коду на пристрої, який використовуєте для підтвердження номера телефону, оскільки вам потрібно буде отримати новий PIN-код, що може спричинити плутанину.

  З Інтернету

  Ви також можете замінити свій номер телефону через Інтернет, якщо ви не встановили програму.

 • Відкрийте веб-браузер і увійдіть у свій обліковий запис GroupMe.
 • Виберіть зображення свого профілю та знайдіть свій номер телефону в меню.
 • Поруч з ним ви побачите кнопку «Редагувати». Натисніть його.
 • Введіть новий номер і виберіть «Надіслати».
 • Дотримуйтесь інструкцій, які ви побачите на наступних екранах.
 • Коли ви закінчите, ваш новий номер телефону буде пов’язано з вашим обліковим записом GroupMe.

  Як змінити «Номер телефону, який уже використовується» на GroupMe

  Якщо після введення номера телефону ви бачите повідомлення «Номер телефону вже використовується», можливо, сталася помилка. Ви можете спробувати перезавантажити пристрій або встановити новий пароль, оскільки ви додаєте новий номер телефону.

    Як використовувати функцію YEAR в Microsoft Excel

  Після того як ви скинете пароль, використовуйте новий номер телефону для входу. Виберіть опцію «Видалити обліковий запис», і це скине ваш номер у базі даних програми. Зауважте, що для завершення процесу потрібно 48 годин.

  Коли це буде завершено, ви можете змінити номер, пов’язаний з вашим поточним обліковим записом.

  Як попросити підтримку GroupMe змінити ваш номер телефону

  Виникли проблеми під час додавання нового номера телефону в GroupMe? У цьому випадку ви можете зв’язатися з їхньою підтримкою через це посилання і опишіть свою проблему. Після завершення натисніть «Отримати довідку» та дочекайтеся подальших інструкцій.

  Додаткові поширені запитання

  Якщо ми не відповіли на всі ваші запитання вище, ви можете дізнатися більше про GroupMe в розділі поширених запитань нижче.

  Як отримати мій резервний код GroupMe?

  Резервний код використовується, щоб дозволити вам увійти у свій обліковий запис GroupMe, якщо ви втратите телефон. Щоб отримати його, переконайтеся, що ви ввімкнули двоетапну перевірку в GroupMe. Як тільки ви отримаєте цей код, запишіть його та зберігайте в надійному місці. Не зберігайте його на телефоні, оскільки ви більше не зможете побачити резервний код. А якщо ви втратите телефон, ви також втратите доступ до коду.

  Чому GroupMe не змінює мій номер телефону?

  Номер телефону, який ви намагаєтеся додати, можливо, вже використовується. Спробуйте ввести інший номер телефону, якщо у вас більше SIM-карт. Якщо ви точно знаєте, що ваш новий номер ще не використовується, спробуйте рішення, наведене в попередніх розділах цієї статті.

    Як контролювати використання мережі на док-станції Mac

  Чи можна мати обліковий запис GroupMe без номера телефону?

  Ні, не можна. Вам потрібно вказати свій номер телефону під час створення облікового запису, оскільки він буде пов’язаний з обліковим записом з міркувань безпеки.

  Як видалити свій номер із GroupMe?

  Ви не можете видалити його, але можете замінити на новий номер телефону. Для цього зверніться до попередніх розділів цієї статті.

  Як мені вийти з GroupMe?

  Якщо ви використовуєте веб-браузер, просто перейдіть до значка «Налаштування», натисніть його та виберіть опцію «Вийти».u003cbru003e Якщо ви використовуєте Windows або програму для мобільних пристроїв, перейдіть на вкладку «Відкрити навігацію». , торкніться або клацніть «Налаштування» та виберіть «Вийти».

  Чи з’являються u0022GroupMe Messagesu0022 у вашому рахунку за телефон?

  Повідомлення GroupMe не відображаються на вашому рахунку за телефон. Ваш обліковий запис справді пов’язано з вашим номером телефону, але програма безкоштовна.

  Зберігайте свій профіль GroupMe в безпеці

  Пов’язуючи облікові записи програми зі своїм номером телефону, ви гарантуєте, що ви єдиний матимете до них доступ. Використання номера телефону може допомогти вам відновити обліковий запис, якщо ви не можете ввійти, і тому ви повинні постійно оновлювати номер.

  Ви вже ввімкнули двофакторну перевірку у своєму обліковому записі GroupMe? Чи були у вас проблеми з оновленням номера телефону? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.