Як змінити своє ім’я користувача Twitch

Кожна людина за своє життя створювала соромливе ім’я користувача, про яке в кінцевому підсумку шкодувала. Незалежно від того, чи є у вас незручне ім’я користувача 5-річної давнини або ви просто щось написали з помилкою, ось як ви можете повернутися назад і змінити його на Twitch.

Раніше, якщо ви хотіли нове ім’я користувача на Twitch, вам потрібно було створити абсолютно новий обліковий запис. Створення нового каналу було проблемою з кількох причин — не тільки стримери втратили весь список підписників і підписників на своєму першому каналі, але й усі їхні налаштування та налаштування також були б втрачені.

  Як транслювати ігри з iPhone для Twitch

Тепер все, що вам потрібно зробити, це виконати кілька простих кроків, щоб змінити ім’я облікового запису. Це можна робити раз на 60 днів.

Почніть із входу у свій смикатися рахунок. На домашній сторінці натисніть своє ім’я користувача у верхньому правому куті, а потім виберіть опцію «Налаштування» зі спадного меню.

На сторінці «Налаштування профілю» знайдіть текстові розділи «Ім’я користувача» та «Відображуване ім’я». Тут також ви можете змінити свою біографію (розділ «Про мене» на вашому каналі Twitch).

Ваше нове ім’я користувача набуде чинності відразу після того, як ви внесете зміни в розділ Налаштування профілю. Ваші читачі та передплатники в прямому ефірі побачать, що ваше ім’я змінилося на вашому каналі Twitch.

  Як вимкнути автоматичне створення кліпу на Twitch

Виписування великої літери відображуваного імені можна вільно налаштувати, але воно має відповідати написанню вашого імені користувача. Ваше відображуване ім’я на Twitch відображатиметься поруч із коментарями та відображатиметься у вашому профілі.

За словами а Повідомлення в блозі Twitch, після того, як ви змінили своє ім’я користувача, залишене ім’я користувача буде зберігатися платформою щонайменше 6 місяців. Після цього Twitch поверне ім’я користувача до пулу доступних варіантів для спільноти та нових користувачів на вибір, за винятком імен користувачів Twitch Partner, які будуть перероблені лише за особливих обставин.