Як змінити своє ім’я користувача Kik Display

Хоча імена користувачів та відображувані імена є важливими для платформ соціальних мереж, їх зміна має свої обмеження та обмеження залежно від використовуваної платформи. У цьому підручнику показано, як змінити відображуване ім’я Kik, і надається корисна інформація щодо налаштування імені користувача, щоб ви впоралися правильно з першого разу або з другого разу, якщо ви закриєте свій обліковий запис і знову відкриєте новий. Хоча ви можете змінювати своє відображуване ім’я скільки завгодно разів Кікви не можете змінити ім’я користувача взагалі, тому так важливо вибирати з розумом.

Навіщо змінювати відображуване ім’я Kik?

Зміна відображуваного імені Kik допомагає вам розвиватися під час використання платформи, забезпечує змінну анонімність і дозволяє вам виглядати як різні люди в різних ситуаціях. Це може бути корисно для всього: від зміни репутації та журналістських розслідувань до публічної дифамації та незаконних зустрічей.

Зміна відображуваного імені Kik

Ваше відображуване ім’я — це ім’я, яке ви даєте людям, щоб зв’язатися з вами за допомогою програми, а також надає спосіб знайти ваш профіль у пошуку Kik або навіть пошуковій системі. Саме цю назву можна змінити.

Щоб змінити відображуване ім’я Kik, виконайте такі дії:

 • Відкрийте Kik і увійдіть.
 • Виберіть значок «гвинтик» у верхньому правому розділі головної сторінки, щоб отримати доступ до налаштувань.
 • Виберіть «Ваш обліковий запис» із опцій.
 • Торкніться «Ім’я».
 • Змініть своє відображуване ім’я на інше, а потім натисніть «ЗБЕРЕГТИ» у верхньому правому розділі.
 • Екран повернеться на сторінку «Ваш обліковий запис». Переконайтеся, що зміна назви для «Ім’я» правильна, а потім вийдіть із меню налаштувань.
 • На головній сторінці Kik ваше нове ім’я тепер має відображатися вгорі разом із зображенням вашого профілю.

  Вибір відображуваного імені Kik

  Зміна відображуваного імені – це найпростіше. Придумати гарне ім’я – це частина, на яку потрібен час. Ви можете використовувати генератор імен, наприклад Генератор імен користувача Jimpix, Генератор імен користувача SpinXOабо Генератор імен Namestation Kik.

  Ви також могли б щось придумати самі.

  Веб-сайти генерування імен створюють випадкові ідеї назв за допомогою алгоритму або задають кілька запитань про вашу особистість, щоб зробити кращий вибір. Не всі можливості створених імен є чудовими варіантами, але ви можете отримати кращі ідеї, використовуючи деякі із запропонованих слів або фраз.

  Скільки зусиль ви доклали до свого відображуваного імені Kik, залежить від передбачуваного використання програми. Деякі люди проводять інтерв’ю за допомогою програми. Деяким це подобається, тому що він забезпечує анонімність для вільного запитання. Опитуваним це також подобається, оскільки вони можуть залишатися анонімними, доки не настане час для оприлюднення. Однак більшість людей використовують Kik з набагато менш серйозними причинами, наприклад для спілкування, спілкування в чаті, обміну інформацією та знайомства з кимось, перш ніж надавати їм особисту чи особисту інформацію.

  Зміна відображуваного імені, якщо ви не хочете, щоб вас впізнали на Kik

  Якщо анонімність є вашим пріоритетом під час використання Kik, вам потрібне відображуване ім’я, яке не стосується вас або має принаймні один ступінь розділення. Наприклад, припустімо, що ви темноволосий любитель їзди на велосипеді, який ненавидить футбол у реальному житті. Використання відображуваного імені, як-от «Blond49er» або щось подібне, є повною протилежністю, тоді як «TekNerd22» не має асоціації з вашою особистістю та особистістю. Можливо, перший варіант є найкращим, оскільки ви не хочете, щоб інші думали, що ви приховуєтеся від усіх або займаєтесь чимось незаконним, як-от розсилання спаму чи злом акаунтів.

  Зміна відображуваного імені, якщо ви хочете бути анонімним на Kik

  Ви можете використовувати принцип ступеня поділу, якщо бажаєте анонімності на Kik, але вам не потрібно, якщо вам потрібно відображуване ім’я, яке не є вашим власним. Ви також можете використовувати ті самі правила для всіх своїх імен користувачів у соціальних мережах або ігор. Придумайте кілька слів, звучання яких вам подобається, і використовуйте їх.

  На відміну від ігор або інших соціальних мереж, відображувані імена на Kik є одноразовими, але ваше ім’я користувача залишатиметься незмінним між вами та серверами Kik. Як згадувалося раніше, ви можете встановити будь-яке відображуване ім’я та змінити його за бажанням.

  Просто пам’ятайте, що невідповідні, дитячі, расистські, образливі, тупі або просто дурні назви матимуть такий самий ефект, як і в інших соціальних мережах. Якщо ви хочете, щоб вас сприймали серйозно або хочете, щоб люди взаємодіяли з вами, обирайте своє відображуване ім’я з розумом.