Як змінити своє ім’я користувача на Roblox

Багато людей, які реєструють обліковий запис на Roblox, ніколи не займають багато часу, щоб придумати ім’я користувача. Деякі люди роблять це лише для того, щоб перевірити, а хтось надто схвильований, щоб почати створювати або грати в ігри, щоб не турбуватися.

Знання того, як змінити своє ім’я користувача на Roblox, є корисною інформацією. Якщо з тих чи інших причин ваш старий більше не ріже його. Нижче ми покажемо вам усі необхідні кроки для цього, незалежно від платформи, на якій ви перебуваєте.

Як змінити своє ім’я користувача на Roblox на ПК з Windows або Mac

Якщо ви використовуєте комп’ютер, зміна імені користувача буде однаковою, незалежно від того, користуєтеся ви Windows чи macOS. Ваше ім’я користувача буде прив’язано до вашого облікового запису, тому вам потрібно зайти на сайт Roblox, щоб змінити його. Насправді не має значення, який браузер ви використовуєте, якщо ви можете відкрити веб-сайт Roblox. Нижче наведено кроки для зміни імені користувача:

 • Перейдіть на веб-сайт Roblox, а потім увійдіть у свій обліковий запис.
 • Натисніть на значок шестірні у верхньому правому куті екрана браузера. Це відкриє спадне меню Налаштування.
 • Натисніть Налаштування.
 • Переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці Інформація про обліковий запис. Якщо ні, натисніть Інформація про обліковий запис у меню зліва. Натисніть піктограму редагування, розташовану праворуч від вашого імені користувача.
 • У вікні, що з’явиться, введіть нове бажане ім’я користувача, а потім свій пароль Roblox.
 • Зверніть увагу, що зміна імені користувача буде коштувати 1000 Robux. Якщо у вас є необхідні кошти, натисніть «Купити». Ваше ім’я користувача тепер має бути змінено. Тепер ви можете вийти з цього вікна.
 • Як змінити своє ім’я користувача на Roblox на пристрої Android

  Інструкції щодо того, як змінити своє ім’я користувача на мобільному телефоні Roblox, досить схожі. Реєстрація облікового запису насправді не залежить від платформи, тому процес дуже схожий. Щоб змінити своє ім’я користувача на пристрої Android, виконайте такі дії:

    Додайте один і той самий стиль шару до шару кілька разів у Photoshop CC
 • Відкрийте додаток Roblox на своєму телефоні.
 • Увійдіть у свій обліковий запис.
 • Торкніться значка налаштувань у нижньому правому куті екрана. Значок виглядає як три точки всередині кола.
 • У меню прокрутіть вниз, доки не побачите Налаштування. Його символом буде велике спорядження. Натисніть на нього.
 • У меню, що з’явиться, торкніться «Інформація про обліковий запис».
 • Торкніться значка редагування, який знаходиться праворуч від вашого імені користувача.
 • Введіть нове бажане ім’я користувача, а потім свій пароль Roblox.
 • Як і в версії для ПК, вам потрібно буде заплатити 1000 Robux, щоб мати можливість змінити своє ім’я. Якщо у вас є доступна сума, натисніть «Купити».
 • Тепер ваше ім’я користувача потрібно було змінити. Ви можете вийти з цього екрана.
 • Як змінити своє ім’я користувача на Roblox на iPhone

  Мобільна версія Roblox схожа як для iPhone, так і для Android. Процес зміни імені користувача також схожий. Якщо ви хочете змінити своє ім’я користувача, дотримуйтесь інструкцій, описаних вище для версії програми для Android.

  Як змінити своє ім’я користувача на Roblox на Xbox One

  Якщо ви використовуєте консольну версію Roblox, вам також потрібно буде отримати доступ до свого облікового запису, щоб мати можливість змінити своє ім’я користувача. Процес подібний до інших платформ і лише з незначними відмінностями. Дії докладно описані нижче:

 • Відкрийте програму Roblox на своєму Xbox.
 • Якщо ви ще не ввійшли, увійдіть зараз. Під час запуску програми ви побачите дві кнопки. Один для входу за допомогою свого тега гравця, а інший — використання вашого імені користувача. Зауважте, що якщо ви використовуєте тег гравця Xbox як своє ім’я, вам потрібно буде змінити тег гравця, якщо ви хочете змінити ім’я користувача. Це робиться через веб-сторінку Microsoft, а не через Roblox. Увійдіть за допомогою свого імені користувача та пароля.
 • Вам потрібно буде відкрити вікно налаштувань. Для цього перемістіть курсор до значка шестірні у верхньому правому куті екрана.
 • Виберіть і натисніть Налаштування.
 • Відкрийте інформацію облікового запису.
 • Натисніть на піктограму редагування, розташовану праворуч від вашого поточного імені користувача.
 • Введіть нове бажане ім’я користувача, а потім свій пароль Roblox.
 • Зміна назви коштує 1000 Robux. Якщо у вас є так багато, і ви хочете продовжити, натисніть «Купити».
 • Ваше ім’я користувача слід змінити. Тепер ви можете вийти з цього екрана.
 •   Як виправити IME японської клавіатури, який не працює (повний посібник)

  Як змінити своє ім’я користувача на Roblox на PS4

  У версії Roblox для PS4 ви можете змінити своє ім’я користувача так само, як і на Xbox, як описано вище, тобто відкривши програму, або ви можете зробити це за допомогою веб-сайту. PlayStation 4 має вбудований веб-браузер, який може виконувати цю роботу. Якщо ви хочете використовувати веб-браузер, відкрийте його, а потім введіть Roblox. Дотримуйтесь інструкцій, наведених у версії для ПК, як наведено вище.

  Якщо ви хочете використовувати програму, дотримуйтесь інструкцій, наведених у Xbox. Процес схожий.

  Зміна адреси електронної пошти Roblox для всіх платформ

  Якщо замість того, щоб змінити ім’я користувача, ви хочете змінити адресу електронної пошти, дотримуйтесь цих інструкцій.

 • Дотримуйтесь інструкцій, наведених для вашої платформи вище, доки не потрапите у вікно Інформація про обліковий запис.
 • Замість того, щоб натискати або торкатися кнопки редагування біля свого імені користувача, торкніться або натисніть Оновити електронну пошту.
 • У вікні, що з’явиться, введіть нову адресу електронної пошти та пароль Roblox.
 • Клацніть або торкніться «Оновити електронну пошту».
 • На введену вами адресу електронної пошти буде надіслано повідомлення з підтвердженням. Відкрийте це повідомлення та дотримуйтесь інструкцій, зазначених у листі.
 • Після того, як ви підтвердите свою нову адресу електронної пошти, вона має бути встановлено як електронна пошта за замовчуванням.
 • Додаткові поширені запитання

  Ось кілька поширених запитань щодо зміни імен користувачів Roblox.

  Чи існують якісь обмеження або обмеження, пов’язані з перейменуванням мого користувача в Roblox?

  Чи існують якісь обмеження або обмеження, пов’язані з перейменуванням мого користувача в Roblox?

  Немає очевидних обмежень щодо зміни назв, встановлених розробниками Roblox. Хоча можна сказати, що вимога до оплати сама по собі є обмеженням. Однак є кілька вказівок, на які ви повинні звернути увагу, коли змінюєте своє ім’я користувача:

  1. Незважаючи на те, що всі ваші старі повідомлення на форумі залишаться, старі повідомлення залишаться під вашим старим іменем користувача. Але ваше нове ім’я користувача буде так само зараховано до загальної кількості публікацій.

  2. Дата створення вашого облікового запису не буде скинута, коли ви зміните ім’я користувача. Кожен, хто отримав статус ветерана, збереже це звання.

    Як виправити занадто багато помилок входу в Steam через помилку мережі

  3. Люди, які знають вас за вашим старим іменем користувача, все одно зможуть знайти вас, використовуючи це ім’я. Ім’я заблоковано для вас, і навіть після того, як ви зміните ім’я користувача, ви все одно будете під’єднані до нього.

  4. Щоб повернутися до старого імені користувача, знадобиться ще одна зміна імені для 1000 Robux.

  5. На всі нові імена користувачів поширюються звичайні обмеження щодо імен, а саме:

  а. Імена користувачів не повинні містити невідповідних слів або фраз.

  б. Імена користувачів не повинні порушувати права на бренди чи імена, захищені авторським правом.

  c. Імена користувачів не можуть бути всіма числами.

  d. Імена користувачів не можуть містити пробіли.

  e. Дозволено лише одне підкреслення.

  f. Підкреслення не може бути на початку або в кінці імені користувача.

  g. Не більше 20 символів.

  ч. Повинно мати принаймні три або більше символів.

  я Повторювані імена користувачів заборонені. Якщо ви введете ім’я, яке використовується, вам буде запропоновано спробувати ще раз.

  j. Не допускаються спеціальні символи.

  к. Оскільки всі імена користувачів залишаються пов’язаними з гравцями, включаючи забанених гравців, заборонені імена не можна використовувати повторно.

  л. Будь-який обліковий запис, зареєстрований або належить комусь із 13 років, не повинен містити жодної ідентифікаційної інформації.

  м. Як згадувалося, старі імена користувачів інших облікових записів заблоковані та недоступні.

  п. Якщо ви не використовуєте мобільну версію, ви не можете використовувати назву Robloxian з цифрами.

  6. Якщо ви змінили своє ім’я користувача, ви можете знайти список усіх ваших минулих імен, перейшовши на сторінку налаштувань профілю або облікового запису.

  Як часто моє ім’я користувача можна змінювати в Roblox?

  Оскільки зміна імені є платною послугою, насправді немає обмежень щодо того, як часто ви можете змінювати своє ім’я користувача. Поки у вас достатньо Robux, щоб змінити своє ім’я, ви можете змінювати його скільки завгодно. Але, як уже згадувалося, інші користувачі все ще можуть шукати ваше старе ім’я користувача та отримати ваше нове ім’я користувача.

  Велика вартість

  Незалежно від того, з якою причиною у вас може бути, знати, як змінити своє ім’я користувача на Roblox, буде корисно, якщо ви коли-небудь відчуєте потребу в цьому. Вартість може бути високою, враховуючи, що це проста зміна назви, але якщо ви думаєте, що це того варте, мати доступну опцію — це добре.

  Чи змінювали ви коли-небудь своє ім’я користувача Roblox? Чи виникли у вас проблеми з його редагуванням, чи ви знаєте інші способи це зробити? Поділіться своїми думками в розділі коментарів нижче.