Як змінити своє ім’я користувача на Reddit

| | 0 Comments| 11:56 PM
Categories:

Якщо ви новачок у Reddit, одна з перших речей, яку ви помітите після налаштування облікового запису, — це ім’я користувача за замовчуванням. Що станеться, якщо ви хочете змінити його на щось менш загальне, ніж Virtual-Image561 або Traditional_Rate7196? Якщо ви хочете змінити своє ім’я на Reddit, ця стаття покаже вам, як це зробити, а також змінити інші речі, такі як день народження, талант, вік тощо. Давайте розпочнемо!

Змінюєте своє ім’я на Reddit?

Ще у 2020 році Reddit повідомила, що має 52 мільйони щоденних користувачів Wall Street Journal. Це 52 мільйони імен користувачів! Хто знає, де вона стоїть сьогодні! Якщо ви хочете виділитися з натовпу випадково призначених імен користувачів, вам потрібно внести цю зміну самостійно. На щастя, це швидкий і простий процес, який включає лише кілька кроків.

Примітка. Ви можете додати нове ім’я користувача, лише якщо ви новий користувач, який все ще використовує своє навмання призначене ім’я. Після того, як ви зміните його на новий, ви не зможете вносити жодних виправлень під цим обліковим записом. Тому будьте мудрими у прийнятті свого рішення!

Як змінити своє ім’я користувача на Reddit на iPhone?

Якщо ви користувач iPhone, який бажає змінити своє ім’я користувача Reddit, виконайте ці прості кроки:

 • Запустіть програму Reddit на своєму iPhone, зареєструйтеся або увійдіть у свій новий обліковий запис, натисніть свій «аватар».
 • Потім натисніть на опцію «Мій профіль». Щоб працювати, обліковий запис має бути досить новим з наявним ім’ям, призначеним Reddit.
 • Reddit попросить вас підтвердити, чи хочете ви використовувати своє випадково призначене ім’я користувача або змінити його на нове. Торкніться «Змінити ім’я користувача».
 • Введіть ім’я користувача, яке ви хочете використовувати. Майте на увазі, що ця опція є одноразовою. Пізніше ви не зможете внести виправлення. Натисніть «Далі» у верхньому правому куті, щоб зберегти нове ім’я користувача.
 • Reddit попросить вас підтвердити, що ви хочете використовувати це ім’я користувача назавжди. Торкніться «Зберегти ім’я користувача».
 •   Як вимкнути автоматичне відтворення відео в Пошуку Google

  Тепер ви відредагували своє ім’я користувача на свій смак.

  Примітка. Якщо ви вже зареєструвалися з ім’ям користувача (не призначене Reddit) в якийсь момент або вже деякий час вам було призначено ім’я користувача Reddit, ви не можете вносити в нього зміни. Якщо ви застрягли з ім’ям, яке вам більше не потрібне, ви завжди можете зареєструватися для нового облікового запису та вибрати інше ім’я користувача. Майте на увазі, що ця дія не імпортує всю вашу історію, підписників чи щось інше!

  Як змінити своє ім’я користувача на Reddit на Android?

  Якщо ви користувач Android, який бажає змінити своє ім’я користувача Reddit, виконайте наведені нижче прості кроки.

 • Запустіть програму Reddit на своєму пристрої Android. Увійдіть у свій існуючий, досить свіжий обліковий запис, призначений Reddit, або зареєструйтеся для нового.
 • Натисніть на свою «аватарку» у верхньому лівому куті, а потім натисніть на опцію «Мій профіль».
 • Reddit просить вас підтвердити своє випадково призначене ім’я користувача або змінити його на нове.
 • Торкніться «Змінити ім’я користувача».
 • Введіть ім’я, яке ви хочете використовувати. Майте на увазі, що це одноразова дія, і пізніше ви не зможете внести виправлення.
 • Натисніть «Далі» у верхньому правому куті.
 • Reddit просить вас підтвердити, що ви хочете використовувати це ім’я користувача назавжди.
 • Торкніться «Зберегти ім’я користувача».
 • Зауважте, що якщо ви вже зареєструвалися з ім’ям користувача, не призначеним Reddit, або маєте старіший, призначений Reddit, ви не зможете його змінити. Що ви можете зробити, це зареєструватися з новим обліковим записом і вибрати інше ім’я користувача.

    Як видалити облікові записи електронної пошти з програми Mail на iPhone та iPad

  Насправді Reddit – це спільнота, обговорення та обмін ідеями. Ваше ім’я та вік тут нічого не означають. Тому немає навіть можливості додати свій день народження. Однак під час реєстрації вони запитують вашу стать.

  Як змінити своє ім’я користувача у веб-браузері

  Якщо ви віддаєте перевагу прокручувати першу сторінку Інтернету у веб-браузері, виконайте такі дії, щоб змінити ім’я користувача на ім’я Reddit за замовчуванням:

 • На домашній сторінці Reddit натисніть на аватар свого профілю у верхньому правому куті.
 • Натисніть на «Профіль».
 • З’явиться спливаюче вікно з проханням оновити ім’я користувача. Натисніть «Змінити ім’я користувача».
 • Введіть потрібне ім’я користувача в поле. Потім натисніть «Продовжити». Зверніть увагу на червоний текст під своїм іменем користувача. Reddit має критерії, яким має відповідати ваше ім’я, і він повідомить вам, чи доступне ім’я користувача.
 • Поширені запитання щодо імені користувача Reddit

  У цьому розділі ми включили більше відповідей на ваші запитання про Reddit.

  Як виправити своє ім’я користувача?

  На жаль, Reddit не дозволяє вносити виправлення в імена користувачів. Ви можете вибрати лише одне ім’я користувача, яке залишиться назавжди. Що ви можете зробити, це створити новий обліковий запис з новим ім’ям. Майте на увазі, що ваша попередня активність облікового запису не буде синхронізована з новим, навіть якщо ви зареєструєтеся, використовуючи ту саму електронну адресу.

  Що таке Flair?

  Коротше кажучи, flair — це тег, який ви бачите поруч із іменем користувача або заголовком публікації в певних субредитах, які це дозволяють. Часто можна помітити, що люди з певної групи (наприклад, шанувальники відомих баскетбольних клубів) користуються таким же чуттям як знак розпізнавання. Flairs також корисні для фільтрації вмісту, який ви не хочете показувати у своїй стрічці. Ви можете додати особливості, перейшовши на певний субреддіт і знайшовши опцію «Додати відчуття» на бічній панелі «Деталі спільноти» праворуч.

    Як надіслати запрошення на подію, які автоматично налаштовуються для часових поясів

  Якщо я деактивую свій обліковий запис, чи можу я повторно використовувати своє ім’я користувача?

  Можливо, у вас виникне бажання деактивувати свій обліковий запис Reddit і почати все спочатку. На жаль, ви не можете використовувати те саме ім’я користувача, якщо ви деактивуєте свій обліковий запис Reddit. Вам потрібно буде створити нове ім’я користувача з новим обліковим записом. Але ви можете створювати та використовувати скільки завгодно облікових записів.

  Як змінити обліковий запис?

  Якщо ви не можете мати потрібне ім’я користувача, ви можете створити додатковий обліковий запис і перемикатися між двома (чи трьома, чи більше). Ось як ви можете легко перемикатися між своїми обліковими записами Reddit у мобільному додатку:

  1. Відкрийте Reddit і торкніться зображення свого профілю у верхньому лівому куті. Потім торкніться Налаштування.

  2. Натисніть Налаштування облікового запису для свого імені користувача.

  3. Торкніться стрілки вниз праворуч від Перемикання облікових записів.

  4. Виберіть обліковий запис, який ви бажаєте використовувати.

  Якщо ви хочете перемикатися між обліковими записами у веб-браузері, не виходячи з системи, вам знадобиться допомога розширення для браузера. Встановлення чогось на кшталт RES допоможе вам виконати завдання.

  На завершення, можливо, ви хотіли змінити своє ім’я користувача для підлітків на Reddit, але ви залишилися розчарованими, оскільки це не те, що ви можете зробити? Можливо, у вашому профілі погана репутація? Можливо, у вас було занадто багато зіткнень з іншими користувачами? Незалежно від конкретної ситуації, дозволити лише одне ім’я користувача назавжди – це спосіб боротьби Reddit з кіберзлочинністю. Ви можете змінити своє ім’я користувача лише під час налаштування облікового запису.