Як змінити своє місцезнаходження на Samsung Galaxy S8

Відмова від відповідальності: деякі сторінки цього сайту можуть містити партнерське посилання. Це жодним чином не впливає на нашу редакцію.

Samsung Galaxy S8 існує з середини 2017 року. На той час це був флагманський пристрій відомого виробника Android, який досі є улюбленим у багатьох користувачів.

Якщо у вас Samsung S8, ви можете задатися питанням, чи можна змінити його поточне місцезнаходження. Якщо ви використовуєте його для подорожей, зміна місцезнаходження відбудеться автоматично, за умови, що ваш роумінг налаштовано.

Однак є способи змінити місцезнаходження вашого Samsung S8, не виїжджаючи з міста чи країни. У цій статті ми розповімо вам усе, що вам потрібно знати про те, як керувати налаштуваннями місцезнаходження на пристроях Samsung.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Як змінити свою IP-адресу та місцезнаходження на Samsung S8

Перше, що потрібно знати, щоразу, коли ви переходите з Wi-Fi на мобільну мережу, ваш IP змінюється. Крім того, оскільки мобільні мережі є динамічними, вам, ймовірно, призначається інший IP щоразу, коли ви вмикаєте та вимикаєте режим польоту на своєму телефоні.

Справа в тому, що жодна з цих тактик не матиме впливу на географію. Якщо ви дійсно хочете змінити розташування своєї IP-адреси, вам знадобиться використовувати службу VPN.

Використання VPN для зміни IP-адреси на Samsung S8

Якщо ви хочете отримати доступ до веб-сайтів і додатків, які заборонено вашим місцезнаходженням, вам знадобиться надійна віртуальна приватна мережа (VPN).

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Є безкоштовні опції, доступні як плагін для мобільних браузерів і безкоштовних програм, але вони рідко працюють так, як рекламується.

Для повного обслуговування ви можете спробувати ExpressVPN. Він забезпечить безпеку вашої особи, має державне шифрування та надзвичайно швидкий. Ось як встановити та використовувати ExpressVPN на вашому Samsung S8:

  Як перевести вкладку Safari на Chromecast зі свого iPhone
 • Перейдіть до магазину Google Play і завантажте ExpressVPN на свій Samsung S8.
 • Створіть обліковий запис і дотримуйтесь інструкцій із налаштування в програмі. Це не займе багато часу.
 • Запустіть програму ExpressVPN на своєму Samsung S8 і підключіться до бажаного місця.
 • Коли ваш ExpressVPN підключено, ви будете знаходитися в іншому місці та регіоні, ніж насправді. Ви можете запустити мобільний браузер і отримати доступ до веб-сайтів, які раніше не могли.

  Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

  Як змінити MAC-адресу на Samsung Galaxy S8

  Ваш Samsung S8 має унікальний ідентифікатор, який називається адресою керування доступом до медіа або MAC-адресою. Він призначений контролеру мережевого інтерфейсу (NIC), і його основна мета — ідентифікувати ваш пристрій у локальній мережі.

  Як правило, виробник (у нашому випадку Samsung) записав MAC-адресу вашого пристрою. Що стосується MAC-адрес, VPN не має користі. Службі VPN потрібно буде приховати вашу MAC-адресу від вашого маршрутизатора, а це просто неможливо.

  Навіть якби можна було приховати вашу MAX-адресу від маршрутизатора, без цього ви б не отримали доступ до Інтернету. Отже, чи є спосіб підробити вашу MAC-адресу? Є, але для цього потрібно трохи більше зусиль.

  Зміна MAC-адреси за допомогою root-доступу

  Рутінг вашого телефону є дещо складним процесом. Перший крок, який вам потрібно зробити, це перевірити статус root вашого телефону.

  Для цього завантажте програму Root Checker з магазину Google Play. Запустіть програму. Якщо ваш пристрій має root-доступ, на ньому буде написано «Rooted».

  Після того, як він буде вкорінений, вам потрібно буде завантажити додаток BusyBox, також із магазину Google Play. Ця програма дозволить вам керувати деякими конкретними функціями вашого телефону Samsung S8. Обов’язково дотримуйтесь інструкцій у програмі щодо налаштування BusyBox.

  Нарешті, вам знадобиться емулятор терміналу для Android. Ця програма також доступна в магазині Google Play. Якщо у вас є досвід використання команд терміналу на ПК, цей процес буде набагато легшим для вас. Тепер, щоб змінити MAC-адресу на своєму пристрої, виконайте такі дії:

    Як створити шаблони в Google Docs
 • Запустіть емулятор терміналу на Samsung S8.
 • Введіть «su» та натисніть «Enter. “
 • Потім введіть «busybox iplink show name of your network» і натисніть «Enter». Ви зможете побачити свою поточну MAC-адресу.
 • Тепер введіть «busybox ifconfig name of your network hw ether» і введіть нову MAC-адресу в стандартному 12-значному форматі. Дуже важливо, щоб перші три послідовності MAC-адреси були однаковими, оскільки вони безпосередньо відображають обладнання вашого пристрою. Останні три послідовності ви можете вибрати.
 • Знову скористайтеся «busybox iplink show name of your network», щоб підтвердити зміну.
 • Як змінити налаштування місцезнаходження GPS на Galaxy S8

  Якщо причина, по якій ви хочете змінити своє місцезнаходження, полягає в тому, щоб уникнути відстеження, ви можете скористатися одним із багатьох програм для імітації місцезнаходження, доступних для пристроїв Android. Встановивши подібну програму, ваше місцезнаходження не можна точно визначити за допомогою супутникової технології. Перегляньте наш посібник про те, як підробити своє місцезнаходження на Android

  Як змінити країну/регіон на Galaxy S8

  Якщо зміна місцезнаходження за допомогою VPN не допомогла, спробуйте виконати наведені нижче інструкції

  Якщо ви хочете завантажити програму, яка недоступна у вашому регіоні, вона просто не відображатиметься в магазині. Навіть якщо ви спробуєте шукати його через браузер, кнопка «Встановити» не буде доступна.

  Однак, навіть якщо ви подорожуєте в країну, де доступний певний додаток, вам все одно потрібно буде змінити налаштування країни/регіону, щоб побачити його.

  Крім того, вам потрібно буде змінити спосіб оплати, сумісний з країною, в якій ви зараз проживаєте. Ось як це працює:

 • Запустіть додаток Google Play Store на своєму Samsung S8.
 • Перейдіть до свого профілю у верхньому правому куті екрана.
 • Потім перейдіть до «Налаштування», а потім «Загальні».
 • Тепер торкніться «Налаштування облікового запису та пристрою» та «Країна та профілі».
 • Оновіть спосіб оплати. Він має бути з країни, в якій ви зараз перебуваєте. Після цього вам буде дозволено додати інші методи обробки платежів з іншої країни.
 •   Tunity — це програма, подібна до Shazam, яка надсилає аудіо телеканалу на ваш пристрій

  Ці кроки створять інший платіжний профіль Google, пов’язаний з поточною країною. Ці налаштування буде автоматично оновлено, але це займе приблизно 24 години.

  Важливо: цю зміну можна вносити лише кожні 12 місяців. Якщо ви налаштуєте розташування Google Play сьогодні, мине ще рік, перш ніж ви зможете змінити їх назад.

  Як увімкнути або вимкнути своє місцезнаходження на Samsung S8

  Ваші пристрої Samsung покладаються на комбінацію GPS, Wi-Fi і мобільних мереж, щоб знати ваше точне місцезнаходження. Ця технологія дозволяє користувачам використовувати Карти Google та інші додатки на основі місцезнаходження. Ваше місцезнаходження також визначає, які програми будуть доступні для завантаження в магазині Google Play.

  Однак під час використання Samsung S8 або будь-якого телефону Android вам не потрібно ввімкнути своє місцезнаходження. Більшість функцій залишаться доступними, але пошук Google не залежатиме від вашого місцезнаходження, а деякі програми матимуть обмежену продуктивність. Щоб увімкнути та вимкнути визначення місцезнаходження на вашому Samsung S8, ось що вам потрібно зробити:

 • Розблокуйте телефон і проведіть пальцем вниз по панелі сповіщень.
 • Знайдіть піктограму розташування та торкніться, щоб увімкнути або вимкнути.
 • Крім того, ви можете перейти до «Налаштування», а потім «З’єднання», а потім «Місцезнаходження».
 • Контролюємо своє місцезнаходження

  Деякі люди прийняли ідею, що наше місцезнаходження відстежується щодня і що збереження конфіденційності в Інтернеті на даний момент є в основному міфом.

  Однак все ще є заходи, які ви можете вжити, щоб захистити себе. Використання надійної служби VPN навряд чи має недоліки і дозволить вам отримати доступ до веб-сайтів і програм, які інакше ви не могли б отримати.

  VPN не допомагає, коли справа доходить до MAC-адрес, але ви все одно можете підробити його за допомогою програм Android. Нарешті, якщо ви збираєтеся перебувати за кордоном принаймні на рік, зміна налаштувань країни та способу оплати в магазині Google Play, ймовірно, буде дуже корисною.

  Як флагманський телефон, Samsung S8 добре впорається з усіма цими змінами.

  Який спосіб зміни розташування на Samsung S8 був би вашим кращим? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.