techukraine.net Windows Як змінити розмір піктограм панелі завдань Windows 11 до 32×32

Як змінити розмір піктограм панелі завдань Windows 11 до 32×32

Categories:

Піктограми панелі завдань у Windows 11 відображаються у розмірі 24 × 24, але оригінально мають розмір 32 × 32. Це означає, що піктограми зменшуються, що може призвести до розмитості піктограм або інших неприємних зображень.

Давайте розглянемо, як змінити розмір цих піктограм назад до їх рідного розміру 32×32 у Windows.

Чому потрібно змінити розмір піктограм панелі завдань

При достатньо високій роздільній здатності ці зменшені піктограми можуть виглядати розмитими або зміщеними. Хоча ви можете пом’якшити цю проблему, налаштувавши спеціальні піктограми на панелі завдань у Windows, ви все ще обмежені стандартними вимогами до розміру піктограм у Windows 11.

  Як видалити прапорці в Провіднику файлів у Windows 10

Таким чином, піктограма 32×32 завжди буде зменшена до 24×24, щоб з’явитися на панелі завдань. Назавжди змінивши розмір цих піктограм, ви можете позбутися розмитості, зберігаючи оригінальні піктограми Windows 11.

Як змінити розмір значків панелі завдань Windows 11 за допомогою Windhawk

Найпростіший спосіб змінити розмір піктограм на панелі завдань Windows 11 — за допомогою програми під назвою Windhawk.

Windhawk дозволяє встановлювати низку різноманітних модифікацій Windows 11 для покращення якості життя. Щоб почати, перейдіть до веб-сайт Windhawk щоб завантажити та встановити програму.

Після встановлення запустіть програму та знайдіть кнопку «Дослідити».

Звідси знайдіть мод під назвою Висота панелі завдань і розмір значка. Натисніть на це та натисніть кнопку «Встановити».

  Що таке WaasMedic Agent Exe у Windows 10?

Встановлення займе деякий час. Після завершення ви побачите модифікацію Windhawk на головному екрані програми. Ви можете не відразу побачити зміни на панелі завдань. Якщо так, перезапустіть Windows File Explorer або всю операційну систему.

Гнучка панель завдань із значками, які можна змінювати

Користувачі Windows змінювали панель завдань Windows стільки часу, скільки існує Windows. Це лише одне з багатьох невеликих виправлень, які користувач може забажати, якщо помітить проблему.

Якщо ви раніше не помічали розмиті піктограми, ви можете застосувати це виправлення зараз. Якщо це те, що вас завжди турбує, будьте впевнені, що тепер ви легко це виправите.

  Що означає для вас безкоштовне оновлення до Windows 10