Як змінити розмір зображення до шпалер робочого столу

| | 0 Comments| 1:22 PM
Categories:

Шпалери бувають різних розмірів. Якщо вам подобається зображення, і це хороше HD-зображення, ви можете використовувати його на великому екрані, навіть якщо воно не потрібного розміру. Windows може розтягувати зображення так, щоб воно заповнювало екран, і, як правило, воно справляється добре. Однак іноді це не працює, і зображення обрізається не на тому кінці. Найкращий спосіб дій — змінити розмір зображення, щоб воно відповідало вашому робочому столу. Ось найкращий спосіб змінити розмір зображення на шпалери робочого столу.

Знайдіть роздільну здатність екрана

Перш ніж змінити розмір зображення на шпалери на робочому столі, вам потрібно знати, якого розміру воно має бути. Це не єдина угода. Ви обрізаєте та змінюєте розмір зображення для екрана. Це спеціальна робота, тому використовуйте роздільну здатність екрана.

  Як викривити текст у PowerPoint

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Система». Виберіть вкладку «Дисплей» і подивіться на значення, установлене у спадному меню «Роздільна здатність». Саме такого розміру має мати зображення, щоб ідеально підходити до екрана.

Зміна розміру зображення

Для цього ми будемо використовувати зображення від користувача Unsplash Джона Фаулера @wildhoney. Розмір цього зображення 4288×4800 пікселів. Ширина менша за висоту, тому він погано підходить для середнього монітора, який зазвичай орієнтований на альбомну орієнтацію. Є два способи поводитися з таким зображенням; змінити розмір, обрізати або обидва.

Ви можете змінити розмір зображення та змінити його ширину на 1920 пікселів. Висота зміниться пропорційно і не буде 1080 пікселів. Коли ви встановите його як фоновий малюнок, деякі з них все одно будуть обрізані. Якщо це прийнятно, використовуйте IrfanView, щоб змінити розмір зображення та встановити його як шпалери.

  Як заблокувати когось на Badoo

Враховуючи розміри цього конкретного зображення, принаймні половина його буде обрізана навіть після того, як ви зміните його розмір, щоб він відповідав ширині екрана. Це неможливо обійти, але ви можете обрізати зображення, щоб воно включало кращі частини зображення, яке ви використовуєте.

Знову ж таки, ви можете використовувати IrfanView, щоб обрізати його. Відкрийте зображення зі зміненим розміром в IrfanView і виріжте частину, яку ви хочете включити у фоновий режим. Не забудьте обрізати лише зверху та знизу, якщо ви вже змінили його розмір, щоб він відповідав ширині екрана. Збережіть обрізане зображення, а потім встановіть його як шпалери на робочому столі.

  Як мій провайдер може визначити, що я використовую BitTorrent?

Ви можете використовувати цей самий метод для обрізання та зміни розміру зображення для свого телефону, але вам потрібно буде отримати абсолютно правильний розмір. Не всі телефони поміщають зображення на екрані, тому краще обрізати та змінити розмір.