Як змінити піктограми програм на iPhone: найкращий покроковий посібник

| | 0 Comments| 4:35 AM
Categories:

Я змінив вигляд піктограм програм на своєму iPhone. Ось інструкція, яка допоможе вам змінити піктограми програм на iPhone!

Як ви думаєте, що для вас означає ваш телефон? Спосіб самовираження, символ статусу, засіб спілкування чи просто гаджет?🤔

Що ж, сьогодні наші телефони стали необхідністю, а не розкішшю, а на ринку домінує великий товстий гігант – iPhone.

Відомий своїм елегантним дизайном та інтерфейсом користувача, iPhone став законодавцем моди, який відповідально встановлює класичний статус з кожним випуском.

Хоча відомо, що це подобається користувачам, одна річ, яка не була можливою в минулому, це персоналізація значків, як телефон Android. Однак зараз це дуже можливо завдяки останнім оновленням! 🥳

Незалежно від того, чи хочете ви надати домашньому екрану унікальний вигляд чи просто віддаєте перевагу персоналізації піктограм телефону, щоб виразити свій стиль і вподобання, зміна піктограм — це цікавий і креативний спосіб налаштувати свій пристрій.

Тепер, коли ви можете використовувати цю функцію для свого iPhone, я склав покрокову інструкцію, щоб виконати цей процес легко і без проблем.

Навіщо змінювати або налаштовувати значки програм iPhone?

Незважаючи на те, що це креативний спосіб переробити iPhone відповідно до ваших індивідуальних особливостей, зрозуміло, що користувачі (включаючи мене!) особливо хотіли цю функцію з таких причин:

  • Персоналізація: звичайні значки на iPhone можуть бути тьмяними, повторюватися та неестетичними. Налаштування їх дає змогу додати вашому пристрою індивідуального штриху, зробивши його яскравим, унікальним і адаптованим до ваших уподобань.
  • Естетична привабливість: це також сприяє покращенню загальної естетики вашого головного екрана. Ви можете створювати нові теми, колірні схеми та стилі шрифтів, щоб вони відповідали вашому дизайну значків і надавали вашому iPhone свіжого та привабливого вигляду.
  • Покращена доступність: налаштовані піктограми можуть допомогти вам знайти та розпізнати програми, які найчастіше та найменш використовувані. Ви можете налаштувати їх, щоб вони були візуально чіткими та зменшили час, витрачений на пошук програм на головному екрані. Ви навіть можете розділити їх на підпапки для сортування та цілеспрямованого підходу.
  • Креативність: якщо ви любите робити саморобки та любите креативність, ви знову й знову повертатиметеся до налаштування своїх значків.

iPhone має багато функцій для програм, від приховування програм, які ви не хочете бачити, до цієї додаткової персоналізації. З огляду на це, давайте перейдемо до крок за кроком процесу зміни значків на вашому iPhone!

Як змінити іконки програм на iPhone

⚠️Перший і найважливіший крок — встановити програму «Ярлики» на вашому iPhone.

Якщо ні, ви можете завантажити програму Shortcuts з App Store. Apple представила програму Shortcuts App як засіб, за допомогою якого користувачі можуть налаштовувати різні аспекти пристрою без джейлбрейка або встановлення сторонніх програм.

Ви можете використовувати його, щоб змінити дизайн або змінити піктограми програми з бібліотеки, доступної в програмі. Найкраща частина полягає в тому, що ви можете вибрати розроблену піктограму та зображення, щоб налаштувати наявні значки програм. Ось кроки для цього:

Крок 1. Завантажте, інсталюйте та відкрийте програму «Ярлики» на своєму iPhone.

Крок 2. Торкніться значка + у верхньому правому куті, щоб створити новий ярлик.

Крок 3. Додайте Open App до свого ярлика.

Крок 4: Тепер у рядку пошуку введіть назву програми, для якої потрібно налаштувати піктограму. Для цього прикладу я виберу програму App Store.

Крок 5: Торкніться піктограми «Поділитися».

Крок 6. Виберіть Додати на головний екран.

Крок 7. Ви можете змінити піктограму програми, торкнувшись мініатюри після перейменування ярлика на відповідну назву програми.

І вуаля! Ваш новий значок програми тепер додано на головний екран.

Ви можете виконати ту саму процедуру, щоб налаштувати решту піктограм.

Тепер, коли у вас є дві піктограми однієї програми, ви можете видалити оригінальну програму з головного екрана, щоб уникнути плутанини.

Читайте також: Корисні способи видалення програм на iPhone

Налаштування значків програм iPhone за допомогою сторонніх програм

Незважаючи на те, що програма «Ярлики» — це чудовий спосіб налаштувати піктограми, можливо, ви захочете більше проявити свою креативність, змінюючи вигляд іконок. Щоб надати вам більше контролю над налаштуваннями, ви можете використовувати програми сторонніх розробників. Ось деякі з найкращих:

#1. X Icon Changer

X Icon Changer — це універсальна та зручна програма, якою можна користуватися безкоштовно. Ви можете використовувати його, щоб налаштувати піктограми додатків iPhone і створити красивий персоналізований головний екран.

Це дозволяє вибирати з великої бібліотеки піктограм і тем програм, що охоплюють різні стилі, кольори та дизайни. Якщо ви хочете вставити власні зображення чи значки, ви можете зробити це, просто імпортувавши їх у програму.

Однією з унікальних функцій програми є маскування значків. Це надає вашим значкам більш послідовний і цілісний вигляд. Ви можете вибирати з різних стилів маскування, щоб усі ваші значки виглядали так, ніби вони належать до однієї теми.

Не забувайте, що він також забезпечує налаштування віджетів, щоб зробити ваш головний екран візуальним мистецтвом за вашим вибором. Ця програма сумісна з усіма пристроями та версіями iOS. Не забудьте перевірити простір спільноти, щоб знайти чудові пакети значків і натхнення для дизайну.

#2. Widgetsmith

Поки Widgetsmith відомий налаштуваннями віджетів, люди рідко знають, що він чудово справляється з налаштуванням значків ваших програм. Ви можете створювати спеціальні значки, вибираючи шрифти, кольори та стилі, які відповідають вашим уподобанням.

Додаток також має інші інструменти, такі як прогноз погоди, конвертер часових поясів і календар. Просто торкніться віджета, щоб активувати інструменти та підключити їх до головного екрана. За бажанням ви можете інтегрувати цю програму з програмою Health, щоб контролювати кількість кроків та інші дані.

Widgetsmith — ідеальний вибір для тих, хто хоче ВИКОРИСТОВУВАТИ більше, ніж просто програму для налаштування значків.

#3. Зміна значків

Оновіть свій нудний головний екран iPhone за допомогою Зміна значківдодаток із величезною бібліотекою значків, які можна налаштувати.

Він надає набір кольорів, як-от пласкі, градієнтні та готові, щоб допомогти вам із різними комбінаціями кольорів. Ви також можете зробити все можливе за допомогою пакетів піктограм темного кота, золотого та рожевого блиску.

Icon Changer має міні-параметри для кожного віджета, тому ви можете налаштувати все від А до Я. Крім того, він має маскування піктограм, щоб маскувати той самий стиль для всієї вашої колекції.

Розробники цієї програми постійно вдосконалюють і оновлюють її, щоб ваша естетика завжди була на висоті.

Читайте також: Хочете більше налаштувати? Ось як легко змінити назву Airdrop!

Заключні думки

Налаштування піктограм вашого iPhone – це особистий вибір, головним чином спрямований на покращення загальної естетики вашого iPhone. Ви можете зробити це за допомогою програми Shortcuts або сторонніх програм, якщо вам потрібен більше контролю.

Отже, вперед, сприймайте свою творчість і висловлюйте свій стиль, адже ви не хочете нудьгувати з єдиною справою, на яку витрачаєте найбільше часу – своїм власним iPhone.

Далі випадково видалив контакт? Не хвилюйтеся, ми вас забезпечимо. Дізнайтеся, як відновити видалені контакти на iPhone та Android!

  Як отримати доступ до елементів керування доступністю з панелі меню та центру керування на Mac