Як змінити порядок розташування закріплених елементів у списках переходів на панелі завдань у Windows 10


Списки переходу в Windows — це функція, яка пережила дві останні версії Windows. Microsoft знала, що цю функцію дуже люблять її користувачі. Списки переходів — це чудовий спосіб отримати доступ до улюблених і часто використовуваних файлів і папок. Кожна програма, яку ви закріпили на панелі завдань, і кожна програма, яка зараз працює, має свій власний список переходів, який гарантує, що часті та улюблені файли та папки залишаються розділеними програмами, з яких вони доступні. Windows 10 здебільшого залишила списки переходів незмінними, але це позбулися функції перетягування, яка дозволяла вам змінювати порядок елементів, закріплених у списку переходів. Ось як ви можете змінити порядок елементів у списку переходів у Windows 10.

  Як змінити ліміт часу «Повернутися до попередньої версії» у Windows 10

Відкрийте список переходів для програми, для якої ви хочете його відредагувати. Ви побачите список закріплених елементів і елементів, до яких ви часто звертаєтесь із зазначеної програми. Перетягування не спрацює на жодному з них. Їх порядок визначається послідовністю, в якій вони були закріплені, при цьому останній закріплений елемент з’являється в самому низу списку. Щоб упорядкувати ці елементи, потрібно відкріпити та закріпити їх у тому порядку, у якому вони мають відображатися.

Клацніть правою кнопкою миші елемент у списку переходів і відкріпіть його. Дотримуйтесь прикладу для всіх елементів, а потім закріпіть їх знову в тому порядку, у якому ви хочете, щоб вони з’являлися. Пам’ятайте, що останній закріплений елемент з’являється в нижній частині списку, тому ви можете почати закріплювати їх у послідовності 1,2,3… перший елемент — це той, який ви хочете відобразити у верхній частині списку.

  Як змусити Shake знайти курсор у Windows 10

Немає потреби вказувати на очевидне, тобто це неймовірно дратує, займає багато часу, і вам доведеться робити це щоразу, коли ви хочете змінити порядок елементів, які з’являються в списку. Корпорація Майкрософт не зробила великої користі, видаливши функцію перетягування та залишивши користувачів покладатися на цей дуже архаїчний метод сортування та впорядкування елементів.