Як змінити порядок значків аркуша спільного доступу в iOS

Лист спільного доступу в iOS не обмежується лише кількома параметрами. Коли Apple відкрила цю конкретну частину ОС, вона дозволяла програмам додавати до неї швидкі дії за допомогою розширень. Це означає, що піктограми спільних аркушів мають як стандартні параметри, як-от «Копіювати посилання» та «Друк», а також спеціальні параметри з встановлених вами програм. Якщо ви віддаєте перевагу певній дії на аркуші спільного доступу, але вам потрібно провести пальцем, щоб перейти до неї, ви можете змінити порядок значків аркуша спільного доступу та перемістити його так, щоб це був перший варіант на аркуші.

  Як вимкнути регулювання iPhone на iOS 11.3

Змініть порядок значків аркуша спільного доступу

Коли ви змінюєте значки спільного аркуша, зміни зберігаються в усіх програмах. Це означає, що якщо ви встановите «Копіювати» як першу опцію, вона відображатиметься як у програмі «Фотографії», так і в аркуші спільного доступу Safari. Ви можете редагувати аркуш спільного доступу майже в будь-якій програмі, але ми рекомендуємо використовувати програму «Фотографії». Крім того, ви можете торкнутися фотографії, опублікованої через iMessages, у програмі Messages.

Відкрийте фотографію в одній із рекомендованих програм. Торкніться значка спільного доступу в нижньому лівому куті та прокрутіть до самого кінця нижнього рядка. Торкніться кнопки «Більше».

З’явиться меню з переліком кожної окремої дії, яка з’являється на аркуші спільного доступу, у поточному порядку. Торкніться, утримуйте й перетягніть елемент, який потрібно перемістити, угору й опустіть його туди. Торкніться «Готово», і значки спільного аркуша з’являться в новому порядку.

  Як виправити застрягло оновлення програми на iOS

Ви також можете зробити це для верхнього рядка аркуша спільного доступу. У верхньому рядку показано програми, до яких ви можете надіслати елемент, а в нижньому — дії, які можна виконувати, не виходячи з поточної програми. Незважаючи на це, той самий процес працює; прокрутіть до самого кінця верхнього рядка, натисніть кнопку «Більше», і ви отримаєте подібне меню для зміни розташування піктограм.

Вимкнути дії

Лист спільного доступу може стати переповненим, оскільки більшість популярних програм, особливо додатків для підвищення продуктивності, майже завжди додають до нього дію. Якщо ваш аркуш спільного доступу в правильному порядку, але трохи переповнений, ви можете вимкнути дії та програми. Щоб вимкнути дії та програми, знову торкніться кнопки «Більше» та поверніть перемикач поруч із дією у положення «Вимкнено».

  Як видалити Sina Weibo і Tencent Weibo з iOS

Ви можете зробити це лише для дій, доданих іншими програмами. Стандартні дії, такі як копіювання та друк, не можна видалити/вимкнути. Ви можете змінити їх порядок без проблем, але видалити їх не можна.