techukraine.net techukraine.net Як змінити перший день тижня в календарі Google

Як змінити перший день тижня в календарі Google

| | 0 Comments| 4:35 PM
Categories:

Бажаєте почати свій тиждень у неділю, а не в понеділок? Ось як змінити перший день тижня в Календарі Google.

День тижня, з якого починається ваш календар, залежить від особистих уподобань, і зазвичай це між понеділком і неділею. Якщо ви користуєтеся Календарем Google і в ньому не встановлено той, який вам потрібен, здійснити обмін буде легко — якщо ви знаєте, де шукати.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

У цій статті ми розповімо вам, як змінити дату початку в Календарі Google, а також розповімо додаткові пропозиції, щоб зосередитися на перегляді тижня.

Як поміняти дату початку в календарі Google

Якщо ви плануєте свій тиждень у Календарі Google, початок із бажаного дня може мати велике значення, особливо якщо ви працюєте з кількома інструментами планування. Ви можете змінити перший день тижня у своєму календарі Google у три кроки:

  Скільки людей можуть дивитися Netflix одночасно?
 • Натисніть значок шестірні у верхньому правому куті та виберіть Налаштування.
 • Відкрийте вкладку «Загальні» у верхньому лівому куті та виберіть «Параметри перегляду».
 • Там у спадному меню ви знайдете Початок тижня. Клацніть його, щоб переключитися між суботою, неділею чи понеділком. Щойно ви внесете зміни, Календар Google автоматично збереже ці налаштування.
 • Коли ви повернетеся до свого календаря, ви побачите зміни.

  Більше способів налаштувати перегляд тижня в Календарі Google

  Кілька інших способів налаштувати свій тиждень у Календарі Google:

  • Встановити спеціальний вигляд — із цим параметром перший день у вашому календарі завжди буде поточним. Таким чином, ви зосередитеся лише на зараз і наступних X днів або тижнів.
  • Показувати вихідні — якщо ви працюєте з понеділка по п’ятницю й не використовуєте Google Календар для особистих планів, вимкніть параметр Показувати вихідні, щоб зосередити увагу на своєму тижні.
  • Зменшити яскравість минулих подій — це налаштування допомагає зосередити увагу на майбутніх подіях, розмиваючи кольори попередніх. Google також спрощує кольорове кодування календаря.
    10 найкращих бібліотек Drag and Drop React для легкої взаємодії інтерфейсу користувача

  Налаштуйте свій тиждень за допомогою Календаря Google

  Є багато способів налаштувати свій календар Google, незалежно від того, чи хочете ви змінити початок тижня на інший день або завжди показувати поточний день першим. Тепер, коли ви знаєте, де знайти ці параметри, поміняти їх місцями та, за потреби, повернути назад — це просто.

    Як вибрати найкращу службу перевірки даних