Як змінити пароль в Instagram

Categories:

Instagram є однією з найбільших платформ соціальних медіа з 2010 року, і вона значно покращилася з точки зору безпеки, безпеки та зручності використання. Користуватися програмою або веб-сайтом Instagram стало набагато простіше у використанні та розумінні користувачів. Такі функції, як двофакторна автентифікація, створили захисний щит для вашого облікового запису, щоб ніхто не міг увійти у ваш обліковий запис, доки ви цього не захочете. Існує більше способів відновити обліковий запис, якщо ви забули пароль чи ім’я користувача або навіть якщо ваш обліковий запис зламано чи вимкнено. Якщо ви шукаєте покроковий посібник або маєте якісь інші запитання щодо облікових записів Instagram, ця стаття допоможе вам. Це допоможе вам зрозуміти, як змінити пароль в Instagram і як відновити обліковий запис Instagram. Ви також дізнаєтесь про зміну пароля в Instagram, якщо ви його не знаєте, і про те, чи коли-небудь Instagram просить вас змінити пароль. Давайте відразу зануримося!

Як змінити пароль в Instagram

Ви можете змінити свій пароль у меню налаштувань безпеки в додатку Instagram. Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи просить Instagram змінити пароль?

Так, Instagram може попросити вас змінити пароль, якщо ваш пароль слабкий або його занадто легко розпізнати. Щоразу, коли ви створюєте будь-який пароль, переконайтеся, що його легко знати вам самим, але важко комусь легко його вгадати. Якщо ви хочете, ви можете змінити свій пароль Instagram, ви можете зробити це в додатку та на веб-сайті Instagram.

Як дізнатися свій пароль в Instagram на телефоні?

Щоб дізнатися свій пароль Instagram на телефоні, виконайте наступні кроки:

  Як видалити обліковий запис Instagram з телефону

1. Відкрийте програму Chrome на своєму пристрої Android.

2. Торкніться піктограми з трьома крапками.

3. Натисніть Налаштування.

4. Торкніться Паролі.

5. Торкніться піктограми пошуку та введіть Instagram.

6. Торкніться Instagram, щоб переглянути свій пароль та ім’я користувача.

Як змінити пароль в Instagram?

Щоб змінити пароль в Instagram, виконайте такі дії:

Примітка: Для обох Android і iOS Користувачі Instagram.

1. Відкрийте програму Instagram на своєму пристрої.

2. Натисніть на значок профілю.

3. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті екрана.

4. Натисніть Налаштування.

5. Торкніться Безпека.

6. Натисніть Пароль.

7. Натисніть Забули пароль?

8. Ви отримаєте посилання для зміни пароля на свою зареєстровану електронну адресу або номер телефону.

9. Натисніть на посилання.

10. Введіть і підтвердьте новий пароль і натисніть Скинути пароль.

Ось як змінити пароль в Instagram на пристроях Android і iOS.

Де ваші збережені паролі?

На пристрої Android усі ваші паролі зберігаються в обліковому записі Google. Коли ви входите у свій обліковий запис і якщо цей пароль збережено, він автоматично введе ваші облікові дані для входу. Якщо ви хочете переглянути будь-які свої паролі, ви можете переглянути їх у веб-переглядачі Chrome або в обліковому записі Google. На пристроях Apple ви можете переглянути всі свої паролі, зайшовши в налаштування пристрою.

Чи можете ви побачити свій пароль Instagram у програмі?

Ні, ви не можете побачити свій пароль Instagram у програмі Instagram. Якщо ви зберегли свій пароль Instagram на своєму пристрої, ви можете переглянути його звідти. На пристрої Android ви можете переглядати всі збережені паролі в обліковому записі Google. Ви також можете використовувати програми сторонніх розробників, щоб зберегти свій пароль, якщо ви ними користуєтеся, ви можете переглянути свій пароль Instagram звідти.

Як змінити пароль в Instagram, якщо ви його не знаєте?

Щоб змінити пароль в Instagram, якщо ви його не знаєте, виконайте такі дії:

Примітка. Ви можете скинути налаштування Instagram за допомогою електронної пошти або імені користувача. Крім того, Facebook зазвичай пов’язаний з вашим обліковим записом Instagram, тому ви також можете використовувати Facebook для скидання свого облікового запису Instagram.

1. Відкрийте програму Instagram на своєму пристрої та натисніть Увійти.

2. Натисніть Отримати допомогу під час входу.

  Як позначити повідомлення в Instagram як непрочитані

3. У новому вікні введіть ім’я користувача та натисніть «Далі».

4. Виберіть варіант відновлення. Тут ми вибрали Надіслати електронний лист.

5. Відкрийте лист, отриманий від Instagram, і натисніть Скинути пароль.

6. Введіть і повторно введіть новий пароль. Торкніться Скинути пароль.

Ось як змінити пароль в Instagram, якщо ви його не знаєте як на Android, так і на iOS.

Чи знаєте ви, чи хтось увійшов у ваш Instagram?

Так, ви можете знати, чи хтось увійшов у ваш обліковий запис Instagram. Кожного разу, коли ви входите у свій обліковий запис за допомогою нерозпізнаного пристрою для входу, ви отримуватимете повідомлення або електронний лист із інформацією для входу, як-от пристрій, місцезнаходження та дата входу. Ви також можете використовувати програму Instagram, де ви можете переглянути всі дії входу, які намагалися увійти у ваш обліковий запис. Ви можете вибрати «Це був я, якщо це ви», або «Це був не я», якщо це не ви, щоб підтвердити або припинити вхід.

Чи можете ви дізнатися, хто намагався увійти у ваш Instagram?

Так, ви можете дізнатися, хто намагався увійти у ваш обліковий запис Instagram, звідки та з якого пристрою. Якщо ви ввійдете до свого облікового запису Instagram, у вашій активності входу ви зможете побачити, звідки ваш обліковий запис був запрошений для входу, а також усі пристрої та розташування, на яких ви ввійшли. Щоразу, коли ви входите в систему за допомогою іншого пристрою, ви отримуватимете повідомлення про вхід на свою зареєстровану електронну адресу або номер телефону. І ви можете перевірити, ви це чи ні.

Як облікові записи Instagram зламують?

Ось кілька випадків, коли ваш обліковий запис Instagram можуть зламати:

Випадок 1: Злом громадської мережі Wi-Fi

Ви перебуваєте надворі, і вам чомусь потрібен доступ до Інтернету, оскільки ви підключилися до загальнодоступної мережі Wi-Fi поблизу. Якщо цю мережу Wi-Fi зламано, коли ви входите в систему для підключення до Wi-Fi, усі паролі та дані облікового запису автоматично передадуться особі, яка зламала мережу Wi-Fi. Потім людина може увійти у ваш обліковий запис Instagram, змінити вашу електронну пошту та пароль і зробити будь-що з вашим обліковим записом Instagram.

Випадок 2: Підроблене посилання для входу

  Як редагувати коментарі в Instagram

Якщо ви отримаєте будь-яке повідомлення або електронний лист із посиланням для входу в Instagram із пропозицією знижки на продукти, увійшовши за цими посиланнями, ви отримаєте електронну адресу та пароль особи, яка надіслала вам посилання. Деякі посилання, які ви отримуєте, не є посиланнями для входу, і, натиснувши їх, ви можете дозволити людині потрапити на ваш пристрій.

Випадок 3: шкідлива програма

Якщо ви встановите будь-яку неперевірену програму на свій пристрій і надасте всі дозволи в програмі, щоб використовувати програму, і якщо вона містить зловмисне програмне забезпечення або якийсь сценарій злому, усю інформацію на вашому пристрої бачитиме особа, яка створила програму. Або в гіршому випадку людина може отримати повний доступ до вашого пристрою.

Чи можуть вас зламати, відкривши повідомлення?

Ні, вас не зламатимуть, просто відкривши повідомлення. Якщо ви торкнетеся або клацнете посилання або медіафайли, вкладені в це повідомлення, ваш обліковий запис або телефон можуть зламати, якщо до них прикріплено зловмисне програмне забезпечення або будь-який хакерський сценарій.

Як відновити обліковий запис Instagram?

Ви можете скинути обліковий запис Instagram, щоб відновити його. Для цього виконайте наступні дії:

1. Запустіть програму Instagram.

2. Натисніть Увійти > Отримати довідку щодо входу.

3. Потім введіть ім’я користувача та натисніть «Далі».

4. Виберіть варіант відновлення.

Примітка. Тут ми вибрали «Надіслати електронний лист».

5. Відкрийте лист, отриманий від Instagram, і натисніть Скинути пароль.

6. Введіть і повторно введіть новий пароль.

7. Потім натисніть Скинути пароль.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як змінити пароль в Instagram з докладними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.