Як змінити папку закладок за замовчуванням у Firefox

Firefox зазнав серйозної перебудови з точки зору інтерфейсу та функцій. Інтерфейс користувача не сильно змінився, але новий Firefox, який отримав назву Firefox Quantum, є значно покращеним браузером. З кожним оновленням він стає кращим і дещо змінюється. З останнім оновленням користувачі виявили, що, коли вони створюють закладку для сторінки, вона тепер зберігається в «Інші закладки». Раніше він зберігався в меню закладок, і не всі були задоволені цим. Швидше за все, з цією новою зміною користувачі, які вважали за краще зберігати закладки в закладках, тепер незадоволені. Якщо ви віддаєте перевагу старе місце збереження за замовчуванням для закладок, інсталюйте надбудову папки закладок за замовчуванням. Як випливає з назви, він дозволяє змінити папку закладок за замовчуванням у Firefox.

  Як назвати будильники на телефоні та робочому столі

Папка закладок за замовчуванням у Firefox

Встановити Папка закладок за замовчуванням. Після встановлення відкриється сторінка налаштувань. Тут ви можете встановити папку закладок за замовчуванням для Firefox. Якщо ви хочете повернути старе за замовчуванням, тобто щоб Firefox зберігав нові закладки в меню закладок, виберіть його зі спадного меню. Якщо потрібно, ви також можете встановити розташування за замовчуванням до спеціально вкладеної папки закладок або панелі закладок. Наприклад, якщо у вашій бібліотеці закладок є папка з назвою Cat Pictures, ви можете налаштувати Firefox на збереження всіх нових закладок у цій папці.

Доповнення також дозволяє вибрати, чи потрібно додавати нові закладки вгору папки. За замовчуванням вони додаються в нижню частину папки, в якій ви їх зберігаєте.

  Chrome Продовжуйте, де ви зупинилися, функція не працює

Це все, що потрібно. Коли ви зберігаєте закладку за допомогою кнопки закладки в адресному рядку, комбінації клавіш Ctrl+D або контекстного меню правою кнопкою миші, вона збережеться у встановленій вами папці закладок за замовчуванням.

Слід зазначити, що у всіх трьох випадках ви все одно бачитимете вікно підтвердження збереження закладки. Це поле не тільки підтверджує, що закладка збережена, але й пропонує вам можливість змінити папку, в якій зберігається закладка. Папка закладок за замовчуванням впливає на параметр за замовчуванням, який ви бачите в цьому полі, але ви все одно можете вибрати іншу папку для збереження закладки. Він не порушує і не блокує цю функцію.

  Як створити резервну копію та відновити ваш острів «Animal Crossing: New Horizons».

На жаль, неможливо скинути папку закладок за замовчуванням до меню закладок без використання додаткового модуля. Користувачі, можливо, не захочуть встановлювати доповнення для чогось такого тривіального, але немає іншого способу чи налаштувань Firefox, які ви можете налаштувати для цього.