Як змінити одиниці вимірювання лінійки в Microsoft Word

Ви можете додавати графіки, таблиці, зображення та текстові поля до документа в Microsoft Word. У ньому немає функції прив’язки, як у PowerPoint, але є лінійка, яка дозволяє вирівнювати елементи. Лінійка за замовчуванням масштабується в дюймах, однак, якщо вам не зручно працювати з дюймами, ви можете змінити одиниці лінійки в Microsoft Word.

Блоки лінійки допомагають не лише вирівнювати різні елементи в документі, а й керувати шириною та висотою комірок, стовпців і рядків у таблицях.

Одиниці лінійки в Microsoft Word

Відкрийте Microsoft Word і перейдіть до Файл>Параметри. Це відкриє вікно параметрів Microsoft Word. Перейдіть на вкладку «Додатково» та прокрутіть униз до розділу «Дисплей». У цьому розділі відкрийте спадне меню поруч із пунктом «Показати вимірювання в одиницях» і виберіть одиниці вимірювання, у яких ви хочете вимірювати лінійку.

Ви можете вибрати дюйми, сантиметри, міліметри, точки та піки. Після того, як ви вибрали одиниці, натисніть «Ок» і поверніться до основного інтерфейсу Microsoft Word.

Перейдіть на вкладку Перегляд і встановіть прапорець Лінійка, щоб відобразити лінійку у вашому документі. Він відображатиме нові одиниці, які ви вибрали.

Зміна одиниць лінійки не порушить вирівнювання різних об’єктів, які ви вже встановили в документі. Ця зміна вплине на всі документи, які ви відкриваєте в Microsoft Word, однак, якщо ви надаєте спільний доступ до документа, і хтось відкриє його за допомогою тієї ж програми, лінійка відображатиметься в одиницях, які вони віддають перевагу.

Знову ж таки, це не вплине на вирівнювання елементів у документі. Вирівнювання порушується, лише якщо система, в якій переглядається документ, налаштувала параметри за замовчуванням, які замінюють власне форматування документа. Крім того, якщо документ було перетворено за допомогою інших програм або служб, наприклад Google Docs, вирівнювання може бути порушено, але знову ж таки лінійка та використовувані одиниці виміру не будуть винні.

Ви можете змінювати одиниці в будь-який час, коли це потрібно, і це часто не пошкодить документ. Зміни, внесені в Microsoft Word, не змінять одиниці лінійки, що використовуються в інших програмах пакету Office для підвищення продуктивності. Якщо вам потрібно змінити одиниці лінійки для інших програм, наприклад, PowerPoint, ви можете зробити це приблизно так само. Наприклад, якщо відкрити параметри PowerPoint (Файл>Параметри) і перейти на вкладку «Додатково», ви знайдете розділ «Відображення». Розділ матиме такі ж налаштування одиниць лінійки, що й Word. Excel не має цього параметра і не потребує його.