Як змінити обліковий запис PayPal з ділового на особистий

PayPal – це система онлайн-платежів, яка робить онлайн-транзакції легкодоступними та безпечними. Ви можете надсилати або отримувати гроші від інших, а також оплачувати свої онлайн-покупки за допомогою надійної безпеки PayPal. Він також надає банківські рішення як для клієнтів, так і для бізнесу. Маючи на увазі ці два типи облікових записів, ви можете запитати, як змінити обліковий запис PayPal з ділового на особистий? Ви отримаєте відповідь на це запитання з іншими запитаннями, як-от: як понизити обліковий запис PayPal та оновити обліковий запис PayPal? Продовжуйте читати цю статтю, щоб вирішити свої запитання.

Як змінити обліковий запис PayPal з ділового на особистий

Щоб змінити свій обліковий запис PayPal з корпоративного на особистий, вам потрібно буде надіслати запит електронною поштою до служби підтримки PayPal. Прочитайте статтю далі, щоб знайти та виконати перераховані кроки для цього.

Яка різниця між особистим обліковим записом PayPal і бізнес-рахунком?

У цьому світі, який швидко оцифровується, послуги мають бути налаштовані відповідно до уподобань користувачів. PayPal надає такі можливості своїм користувачам, розрізняючи типи облікових записів.

Особистий обліковий запис PayPal:

 • Як випливає з назви, PayPal Personal призначений для особистого використання і ідеально підходить, коли ви хочете надіслати гроші своїй родині та друзям або зробити покупки в Інтернеті через цифрові магазини та ринки.
 • Якщо користувач є окремим професіоналом, обліковий запис також відповідає потребам його бізнесу. Це дає змогу продавати товари та послуги та зручно для художників і фрілансерів.
 • Платіжна комісія за внутрішні транзакції не стягується.
 • Це обліковий запис за замовчуванням, який надається під час першої реєстрації в службах PayPal.
 • Особистий кабінет не підтримує багато варіантів оплати.

Бізнес-рахунок PayPal:

 • PayPal Business має всі можливості та послуги, які надаються в особистому обліковому записі, а також функції для власників малого та середнього бізнесу.

 • Це дозволяє використовувати ваш бізнес-сайт як портал електронної комерції. Таким чином, зробити покупки в Інтернеті для ваших клієнтів легше.
 • Він дозволяє надсилати та отримувати рахунки-фактури та налаштовувати послуги передплати. Використовуючи цей тип облікового запису, ваші клієнти зможуть підписатися на регулярні відправлення лише за одну велику транзакцію. Він також дозволяє створювати рахунки-фактури за допомогою інтерфейсу PayPal.
 • Створюючи обліковий запис для бізнесу, ви отримуєте доступ до низки інших бізнес-інструментів і переваг для вашої допомоги.
 • Бізнес-рахунок стягує з вас тариф навіть за внутрішні транзакції.
 • Налаштування займає більше часу, і його важко змінити.

Як дізнатися, чи мій обліковий запис PayPal є діловим чи особистим?

PayPal надає функції та персоналізацію на основі потреб користувачів. Користувач може вибрати два типи облікових записів PayPal, тобто бізнес і особистий. Інтерфейс платформи змінюється залежно від типу облікового запису, багато функцій і сервісів видаляються або додаються залежно від цього.

1. Відкрийте сторінку входу PayPal у веб-переглядачі на комп’ютері та увійдіть у свій обліковий запис PayPal за допомогою електронної пошти та пароля.

2. Тепер у верхньому правому куті натисніть на значок шестірні Параметри, як показано.

3. Якщо в розділі Параметри облікового запису ви бачите Перетворити в обліковий запис компанії, це означає, що ви зараз використовуєте особистий обліковий запис.

Як змінити тип облікового запису PayPal з бізнес на особистий?

Немає способу вручну повернути бізнес-обліковий запис до особистого. Вам потрібно зв’язатися зі службою підтримки клієнтів PayPal, а потім виконати необхідні кроки, щоб здійснити процедуру пониження. Нижче пояснюється процедура повернення облікового запису компанії в особистий:

1. Відкрийте сторінку входу PayPal у веб-переглядачі на комп’ютері та увійдіть у свій обліковий запис PayPal Business за допомогою електронної пошти та пароля.

2. Прокрутіть сторінку вниз і натисніть на КОНТАКТ варіант, як показано.

3. На сторінці довідкового центру натисніть опцію Центр повідомлень, як показано.

4. Натисніть на опцію Нове повідомлення, щоб створити нове повідомлення запиту.

5. Натисніть на Профіль облікового запису та налаштуйте параметр зі списку.

6. Тепер натисніть на опцію Оновлення або пониження версії облікового запису.

7. Нарешті, напишіть свій детальний запит у полі Повідомлення та натисніть Надіслати електронний лист.

Як змінити тип мого облікового запису на PayPal?

Ви не можете змінити тип свого облікового запису в PayPal самостійно. Щоб змінити тип облікового запису, вам доведеться зв’язатися зі службою підтримки PayPal. Якщо ви хочете змінити свій бізнес-аккаунт на особистий і хочете отримати допомогу в цьому, прочитайте та виконайте вищезгадані кроки.

Як перейти на попередню версію облікового запису PayPal Business?

Понизити бізнес-рахунок PayPal непросто, оскільки вручну це зробити не можна. Для цього вам потрібно знати, як змінити обліковий запис PayPal з ділового на особистий за допомогою служби підтримки клієнтів. Нижче описано поетапний метод зниження рівня облікового запису PayPal.

1. Відкрийте сторінку входу в PayPal у веб-переглядачі комп’ютера та увійдіть у свій обліковий запис PayPal Business, використовуючи свою електронну адресу та пароль.

2. Прокрутіть сторінку вниз і натисніть на КОНТАКТ варіант, як показано.

3. Натисніть на опцію Центр повідомлень на сторінці довідкового центру.

4. Натисніть на опцію Нове повідомлення.

5. Натисніть Профіль облікового запису та налаштуйте > Опції оновлення або пониження версії облікового запису.

6. Потім напишіть детальну проблему у полі Повідомлення та натисніть Надіслати електронний лист. Служба підтримки PayPal незабаром зв’яжеться з вами щодо вашого запиту на перехід облікового запису PayPal.

Після надсилання електронного листа необхідно виконати додаткові процедури.

 • Якщо служба підтримки PayPal відповість, вам потрібно буде підтвердити свої облікові дані, подавши певні документи. Після цього ваша заявка буде оброблена, і процес відновлення буде успішно завершено.
 • Якщо вони не відповідають, ви можете спробувати інші служби обслуговування клієнтів, зазначені в розділі Інші способи зв’язатися з нами на сторінці підтримки клієнтів PayPal, як показано нижче.

Як повернути профіль компанії в особистий обліковий запис? Як змінити свій обліковий запис з ділового на особистий?

Ви можете повернути свій бізнес-акаунт на особистий, звернувшись у службу підтримки PayPal. Немає способу вручну повернути бізнес-обліковий запис до особистого.

1. Відкрийте сторінку входу PayPal у веб-переглядачі на комп’ютері та увійдіть у свій обліковий запис PayPal Business за допомогою електронної пошти та пароля.

2. Прокрутіть сторінку вниз і натисніть на КОНТАКТ варіант, як показано.

3. Натисніть Центр повідомлень > Нове повідомлення > Профіль облікового запису та налаштуйте параметри.

4. Натисніть опцію Оновлення або пониження версії облікового запису.

5. Введіть детальну проблему у полі Повідомлення та натисніть Надіслати електронний лист.

Як оновити особистий обліковий запис PayPal?

Оновлення особистого облікового запису PayPal до облікового запису Business може принести вам багато переваг з комерційної та професійної точки зору. Є багато ексклюзивних послуг, доступних лише через обліковий запис PayPal Business. Тож виконайте наступні кроки, щоб перейти до облікового запису Business з Personal на PayPal.

1. Відкрийте сторінку входу PayPal у веб-переглядачі на комп’ютері та увійдіть у свій особистий обліковий запис PayPal за допомогою електронної пошти та пароля.

2. Тепер у верхньому правому куті натисніть на значок шестірні Параметри, як показано.

3. Натисніть Перетворити на бізнес-обліковий запис у розділі Параметри облікового запису, як показано.

4. Виберіть потрібний тип бізнесу зі списку. У цьому випадку це буде індивідуальний.

5. Після вибору натисніть Надіслати.

6. Тепер опишіть свою компанію, надавши інформацію, пов’язану з бізнесом, і натисніть Надіслати, як показано нижче.

7. Після закінчення цього процесу ваш особистий обліковий запис буде переведено на обліковий запис Business.

Що станеться, якщо я закрию свій обліковий запис PayPal Business?

Під час закриття вашого облікового запису PayPal Business PayPal автоматично скасує будь-які незавершені трансакції в черзі, і ви втратите всі залишки, пов’язані з кодами погашення. PayPal закриває будь-які зв’язки з вашим обліковим записом, і ви повертаєтеся до того, щоб бути для них звичайним клієнтом. Крім того, ви не зможете отримати доступ до персоналізації, навіть якщо створите новий обліковий запис PayPal.

Як видалити свій бізнес із PayPal?

Видалення облікового запису Business призведе до видалення всіх даних користувача з PayPal, як-от історії транзакцій, оскільки це відрізняється від деактивації облікового запису. Виконайте наведені нижче дії, щоб видалити обліковий запис компанії з PayPal.

Примітка. Після закриття облікового запису PayPal ви не зможете відкрити та використовувати цей обліковий запис. Крім того, ви не зможете переглянути історію трансакцій з цього облікового запису.

1. Відкрийте сторінку входу PayPal у веб-переглядачі на комп’ютері та увійдіть у свій обліковий запис PayPal Business за допомогою електронної пошти та пароля.

2. Тепер у верхньому правому куті натисніть на значок шестірні Параметри, як показано.

3. Тепер натисніть опцію Закрити ваш обліковий запис у розділі Параметри облікового запису.

4. Нарешті, натисніть Закрити обліковий запис, щоб отримати повідомлення: Ви впевнені, що хочете закрити обліковий запис? щоб підтвердити процес видалення.

***

Сподіваємося, що ви дізналися, як змінити обліковий запис PayPal з ділового на особистий. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.

  Як підвищити точність GPS-відстеження у ваших програмах для тренувань