Як змінити номер телефону в обліковому записі Samsung

У кожному телефоні Samsung є можливість створити обліковий запис Samsung, щоб зв’язати його з вашим пристроєм, щоб усі служби вашого телефону працювали належним чином. Якщо у вас немає облікового запису Samsung, ви можете легко створити його, виконавши кілька простих кроків. Ви можете створити обліковий запис за допомогою браузера або пристрою Samsung. Тепер, якщо у вас є обліковий запис Samsung і ви хочете змінити пов’язаний із ним номер телефону, ця стаття допоможе вам відновити втрачений обліковий запис Samsung і змінити обліковий запис Samsung на телефоні. Крім того, на ваші запитання про те, як налаштувати та ввімкнути двоетапну перевірку в обліковому записі Samsung і як змінити номер телефону в обліковому записі Samsung, буде надано детальну відповідь.

Як змінити номер телефону в обліковому записі Samsung

Ви можете змінити свій номер телефону в обліковому записі Samsung у налаштуваннях керування обліковим записом. Прочитайте до кінця, щоб дізнатися про кроки з детальним поясненням у цій статті з корисними ілюстраціями.

Примітка. Наведені нижче методи в цій статті застосовуються на телефоні Samsung Galaxy M31. Тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які параметри на телефоні Samsung.

Чи можете ви мати більше ніж один номер телефону в одному обліковому записі Samsung?

Ні, ви не можете мати більше одного номера телефону в одному обліковому записі Samsung. Однак ви можете будь-коли змінити це. Ви можете додати кілька електронних адрес, номерів телефонів і адрес до розділу інформації свого облікового запису Samsung. В одному обліковому записі Samsung може бути зареєстрований лише один номер телефону та одна електронна адреса.

Як змінити номер телефону в обліковому записі Samsung?

Змінити номер телефону досить просто. Просто виконайте наведені нижче дії, щоб змінити номер телефону в обліковому записі Samsung:

1. Відвідайте сторінку входу Samsung у браузері.

2. Введіть адресу електронної пошти або номер телефону та пароль. Потім натисніть Увійти.

Примітка: завершіть процес двоетапної перевірки, якщо він увімкнений.

3. Після входу натисніть Профіль, як показано нижче.

  Як увімкнути (або вимкнути) файли cookie в Mozilla Firefox

4. Натисніть «Керувати обліковим записом Samsung».

5. Тепер натисніть Ідентифікатор номера телефону.

6. Потім натисніть «Змінити».

7. Введіть новий номер телефону та натисніть «Надіслати код», як зазначено нижче.

8. Введіть Код підтвердження надіслано на ваш номер і натисніть Підтвердити.

Ваш номер телефону оновлено або успішно змінено.

Як скинути номер облікового запису Samsung на телефоні?

Скидання номера облікового запису просто означає зміну номера телефону з цього облікового запису Samsung. Ви можете змінити свій номер телефону в обліковому записі Samsung досить легко. Для цього виконайте наступні дії:

1. Відкрийте налаштування свого пристрою Samsung.

2. Торкніться свого облікового запису Samsung зверху.

3. Торкніться опції Інформація профілю.

4. Натисніть на номер телефону, як показано нижче.

Примітка. Введіть пароль облікового запису Samsung, щоб увійти в це меню, якщо буде запропоновано.

5. Натисніть Додати внизу екрана.

6. Введіть номер телефону у вказане поле та натисніть Надіслати код.

7. Отримавши код підтвердження на введений номер телефону, введіть код у поле Введіть код, як показано нижче.

8. Потім, нарешті, натисніть Перевірити, щоб успішно скинути або змінити номер телефону свого облікового запису Samsung.

Як можна підтвердити обліковий запис Samsung після зміни номера телефону?

Після того, як ви змінили номер телефону, ви можете ввімкнути двоетапну перевірку свого облікового запису Samsung, щоб забезпечити належну безпеку облікового запису. Щоразу, коли ви входите у свій обліковий запис, він запитуватиме код для підтвердження разом із вашим ідентифікатором і паролем. Ви можете вибрати та налаштувати один із наведених нижче методів підтвердження, щоб змінити номер телефону в обліковому записі Samsung:

  • Текстове повідомлення: на ваш зареєстрований номер буде надіслано код підтвердження. Під час входу введіть код для підтвердження.

  • Програма Authenticator: код підтвердження буде згенеровано в програмі Authenticator. Введіть код і увійдіть.

  • Сповіщення пристрою Galaxy: Ваш пристрій Samsung Galaxy отримає код підтвердження.

  • Резервний код: під час увімкнення двоетапної перевірки генерується резервний код. Введіть код підтвердження, щоб увійти.

Чи можете ви відновити втрачений обліковий запис Samsung, якщо ваш номер телефону змінився?

Так, ви можете відновити втрачений обліковий запис Samsung, навіть якщо ваш номер телефону було змінено. Якщо ви все ще пам’ятаєте або зберегли ідентифікатор і пароль свого облікового запису Samsung, ви можете знову ввійти без проблем. Увійшовши в систему, ви можете легко змінити свій старий номер телефону на новий.

Чи можете ви відновити втрачений обліковий запис Samsung, якщо забули пароль?

Так, ви можете відновити втрачений обліковий запис Samsung, навіть якщо забули пароль. Ви можете відновити та скинути пароль, лише якщо ви зареєстрували його за допомогою електронної адреси.

Чи можете ви мати більше одного облікового запису Samsung на своєму телефоні?

Так, ви можете мати більше одного облікового запису Samsung на своєму телефоні. Ви можете використовувати один обліковий запис як робочий, а інший як особистий. Ви можете мати кілька облікових записів Samsung на своєму телефоні. Якщо це не потрібно, ви можете легко змінити обліковий запис Samsung на телефоні з тимчасового на постійний.

Як змінити налаштування облікового запису Samsung на телефоні?

Ви можете змінити налаштування облікового запису Samsung на телефоні. Ці кроки простіші, ніж те, як змінити обліковий запис Samsung на телефоні.

1. Перейдіть до налаштувань свого пристрою Samsung.

2. Торкніться свого облікового запису Samsung > Інформація про профіль, як зазначено нижче.

3. У меню «Інформація про профіль» торкніться різних параметрів налаштувань, як-от «Ім’я», «Електронна пошта», «Номер телефону», «Дата народження» тощо, як показано нижче, щоб змінити їх відповідно до ваших побажань.

Що таке 2-етапна перевірка вашого облікового запису Samsung?

Двохетапна перевірка — це метод, який дозволяє користувачеві підтвердити обліковий запис за допомогою коду підтвердження. Код буде надіслано на його зареєстрований номер, електронну пошту чи іншим способом. Це додає більше безпеки вашому обліковому запису. Навіть якщо хтось знає ваш пароль та ідентифікатор, він не зможе увійти, доки не буде введено код підтвердження, який буде надіслано на ваш пристрій. Ніхто, крім вас, не може увійти у ваш обліковий запис.

Як обійти двоетапну перевірку в обліковому записі Samsung?

Раніше було легко обійти двоетапну перевірку в обліковому записі Samsung. У користувача є можливість відключити двоетапну перевірку. Але тепер Samsung не дозволить вам вимкнути двоетапну перевірку в обліковому записі Samsung, щоб забезпечити безпеку та безпеку вашого облікового запису від злому. Ви можете пропустити двоетапну перевірку на пристрої, на якому ви входили раніше, але не можете її обійти.

Як видалити обліковий запис Samsung зі свого телефону?

Щоб видалити обліковий запис Samsung зі свого телефону, виконайте такі дії:

1. Запустіть налаштування на пристрої Samsung.

2. Натисніть Облікові записи та резервне копіювання.

3. Натисніть Керувати обліковими записами.

4. Торкніться потрібного облікового запису Samsung, який потрібно видалити зі списку.

5. Натисніть Видалити обліковий запис.

6. Знову натисніть Видалити обліковий запис у спливаючому вікні.

7. Натисніть Вийти.

Примітка. Ви можете вибрати «Зберегти профіль», щоб зберегти свій профіль у програмі «Контакти».

8. Введіть пароль облікового запису Samsung і натисніть OK.

Примітка. Якщо ви пов’язали свій обліковий запис із електронною адресою, торкніться Надіслати електронний лист.

Чи можете ви скинути налаштування телефону Samsung без облікового запису Samsung?

Ні, ви не можете скинути налаштування телефону Samsung без облікового запису Samsung. Коли ви намагатиметеся скинути налаштування пристрою, вам буде запропоновано ввести пароль облікового запису Samsung для підтвердження скидання пристрою. Скидання пристрою призведе до видалення всіх даних на вашому пристрої. Тому двічі подумайте, перш ніж скидати налаштування.

***

Ось і все для цієї статті. Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зрозуміти, як змінити номер телефону в обліковому записі Samsung, а також що таке двоетапна перевірка та як вона працює. Якщо ви знайшли цю статтю корисною та маєте запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.

  Що таке Microsoft Teams і чи підходить він для мого бізнесу?