techukraine.net techukraine.net Як змінити назву Apple Watch

Як змінити назву Apple Watch

| | 0 Comments| 5:49 PM
Categories:

Персоналізуйте свій Apple Watch, присвоївши йому унікальну назву, і зробіть його легко впізнаваним серед інших пристроїв Apple.

Одна чудова перевага володіння кількома пристроями Apple полягає в тому, що ви можете дати кожному унікальне ім’я. Ця функція також доступна для Apple Watch, що дозволяє легко знайти їх серед інших пристроїв.

Незалежно від того, чи ви щойно придбали Apple Watch, чи бажаєте перейменувати свій поточний годинник, щоб уникнути плутанини, ось як змінити назву Apple Watch.

Як перейменувати Apple Watch на iPhone

Щоб змінити назву Apple Watch, потрібно виконати лише кілька швидких кроків. Ось що вам потрібно зробити:

  Створіть колірну схему, зосереджену на одному кольорі на ваш вибір
 • Відкрийте програму Watch на своєму iPhone.
 • Переконайтеся, що ви перебуваєте в розділі «Мій годинник» і торкніться «Загальні».
 • Тепер торкніться «Про програму», і вгорі ви побачите назву Apple Watch за замовчуванням.
 • Введіть потрібне ім’я та натисніть «Готово» на клавіатурі.
 • Ваше ім’я Apple Watch, яке відображається на всіх під’єднаних пристроях, автоматично зміниться, але не дивуйтеся, якщо на обмірковування знадобиться деякий час.

  Чому назва вашого Apple Watch важлива

  Ім’я вашого Apple Watch — це відмінний фактор, який полегшує ідентифікацію вашого носимого пристрою, особливо якщо ви використовували кілька годинників у минулому або у членів сім’ї також є Apple Watches.

    Що означають «7 нм» і «10 нм» для процесорів і чому вони мають значення?

  Щоб ідентифікувати ваш поточний годинник серед інших, вам знадобиться унікальна назва. Це стане в нагоді, коли вам потрібно створити або отримати резервну копію, оскільки будь-які дані, які ви створюєте резервну копію, зберігатимуться під іменем вашого Apple Watch у програмі Watch.

  Ім’я вашого Apple Watch також відображатиметься під час використання інших програм Apple, наприклад Walkie-Talkie, або якщо ви використовуєте будь-які функції підключення на своїх підключених пристроях Apple. І найголовніше, назва вашого Apple Watch скаже всім, що годинник ваш.

  Перейменуйте свій Apple Watch, щоб зробити його впізнаваним

  Яку б назву ви не вибрали для свого Apple Watch, вирішувати виключно вам. Ви навіть можете вибрати щось креативне, наприклад «007», для шпигунської теми. Незалежно від того, як ви його називаєте, перейменування Apple Watch допоможе вам легше його впізнати. І не забувайте, що ви також можете перейменувати інші пристрої Apple на свій смак.

    Як збільшити частину фотографії на iPhone та iPad