Як змінити мову для Chrome Translate

Chrome має вбудовану функцію перекладу. Коли ви відвідуєте веб-сторінку, яка не є вашою мовою за умовчанням, Chrome пропонує перекласти її. Доступ до опції перекладу доступний із панелі пошуку. Ви можете закрити його, якщо вам не потрібен переклад, або ви можете натиснути його будь-коли, коли він вам знадобиться. Ця опція з’являється лише в тому випадку, якщо мова, яку ви відвідуєте, не є мовою за замовчуванням. Яким би корисним не був Chrome Translate, він не підтримує кілька мов. Він перекладе текст з однієї мови на мову за замовчуванням. Користувачі можуть змінювати мову, якою Chrome перекладає на льоту. Ви можете змінити мову для перекладу Chrome у підказці перекладу або в налаштуваннях мови в Chrome. Ось як.

  Як вимкнути або налаштувати нові сповіщення електронною поштою в Outlook

Змініть мову на льоту

Коли ви відвідуєте веб-сайт іншою мовою, Chrome пропонує його перекласти. Натисніть «Параметри» у підказці перекладу. Якщо підказка зникне, клацніть значок перекладу поруч зі значком закладки на панелі пошуку, щоб знову відкрити його.

Параметри поля перекладу дозволяють вибрати мову, на яку та з якої буде перекладено веб-сайт. Коробка має два варіанти; Мова сторінки та мова перекладу. Мова сторінки встановлюється автоматично. Chrome визначає мову сторінки та встановлює її. Якщо на сторінці є кілька мов, ви можете використовувати цю опцію, щоб змінити мову, на яку перекладається сторінка.

Ви можете вибрати мову перекладу зі спадного меню «Мова перекладу». Клацніть його, виберіть мову, якою ви хочете перекласти, і натисніть кнопку «Перекласти». Chrome перекладе веб-сайт на мову, яку ви щойно встановили. Це налаштування мови не є постійним. Він повернеться до мови за замовчуванням, коли ви відвідаєте ту саму сторінку або інший веб-сайт.

  Як вставити зображення в MS Word, яке автоматично оновлюється

Змінити мову перекладу за замовчуванням

Відкрийте Chrome і введіть chrome://settings/languages ​​в адресному рядку. Відкриються мовні налаштування Chrome. Тут ви можете додати або видалити мови. Прокрутіть униз і натисніть «Додати», щоб додати мову, якою Chrome перекладатиме текст.

Додавши мову, виберіть її та встановіть як стандартну. Зауважте, що Chrome не може відображатися всіма мовами, навіть якщо він може перекладати на них. Виберіть мову та натисніть кнопку «Показати Chrome цією мовою». Перезапустіть Chrome, і він запропонує перекласти веб-сторінки новою мовою за замовчуванням.

Очевидно, це не ідеальне рішення, але Chrome не підтримує багатомовний переклад. Якщо ви володієте кількома мовами, вам доведеться вибрати одну мову або змінити мову перекладу для окремих сторінок.

  Як перемістити програми iPhone з бібліотеки програм на головний екран