Як змінити країну свого Apple ID, не вводячи спосіб оплати

| | 0 Comments| 9:27 AM
Categories:

Нарешті ви можете змінити країну свого Apple ID, не вводячи спосіб оплати. Зміни, схоже, були внесені в iOS 11. Вам не потрібно робити джейлбрейк свого пристрою, і зміна відбувається миттєво. Ось що вам потрібно зробити.

Змінити країну Apple ID

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до iTunes і App Store. Якщо ви вже ввійшли в обліковий запис, для якого хочете змінити країну, торкніться своєї електронної пошти Apple ID. З’явиться меню з кількома параметрами. Торкніться опції Переглянути обліковий запис. Введіть пароль облікового запису або пройдіть автентифікацію за допомогою Touch ID або Face ID.

Далі торкніться «Країна/регіон». На екрані Країна/Регіон є тільки опція; Змінити країну або регіон. Торкніться його. З’явиться список підтримуваних країн. Виберіть країну, на яку ви хочете змінити свій Apple ID.

  Як підібрати ідеально контрастний колір для будь-якого кольору на ваш вибір

Вам буде показано нову ліцензійну угоду, яку ви повинні прийняти, перш ніж продовжити. Після того, як ви приймете ліцензійну угоду, ви потрапите на екран деталей платежу. Тут виберіть опцію «Немає», введіть адресу нової країни (ви можете підробити це) і натисніть «Готово».

Це все, що потрібно. Зміна позначається відразу, і її так само легко змінити. Apple нещодавно додала Paypal як спосіб оплати, і вже лише це дозволило багатьом користувачам змінити країну свого Apple ID. Обліковий запис Paypal працював у кількох країнах і регіонах, тому він служив дійсним способом оплати, необхідним для зміни країни.

  Використовуйте передню та задню камеру для запису відео-в-відео на вашому iPhone

Тепер необхідність вводити дійсний спосіб оплати взагалі відмінена. Натомість ви можете просто вибрати опцію «Немає», і все готово.

Додавання способу оплати

Якщо вам потрібно додати спосіб оплати після зміни країни Apple ID, вам знадобиться спосіб оплати, дійсний у країні, до якої зараз прив’язаний ваш Apple ID. Apple спростила зміну країни Apple ID, але не може змінити вимоги до дійсного способу оплати. Без дійсного способу оплати ви можете використовувати свій Apple ID лише для завантаження безкоштовних програм.

Перш ніж Apple дозволила користувачам змінювати країну Apple ID на льоту, користувачі повинні були створити окремі облікові записи для кожної країни, з якої вони хотіли завантажити програми. Єдиний спосіб обійти це – мати дійсний спосіб оплати для країни, до якої ви переходите.

  Хочете кращого голосового керування Smarthome? Використовуйте групи

Тепер все, що нам потрібно, це щоб Google порозумівся і дозволив користувачам Android зробити те ж саме для магазину Google Play.