Як змінити країну/регіон у магазині Google Play

| | 0 Comments| 5:55 PM
Categories:

Користуватися Google Play Store досить просто: ви відкриваєте його, шукаєте програму, яку хочете завантажити, і встановлюєте її на свій пристрій. Це приблизно все.

Але що станеться, якщо ви переїдете в іншу країну? Щоб отримати платіжну інформацію, вам потрібен доступ до відповідної регіональної версії Play Store. І Google Play пропонує різні програми в різних країнах, оскільки різні регіони часто дозволяють або блокують доступ до певних програм.

Незалежно від того, чи ви нещодавно переїхали, чи хочете спробувати отримати доступ до магазину Play в іншому регіоні (це має велике застереження), ось як змінити налаштування країни в Google Play.

Як змінити країну в магазині Google Play

Виконайте наведені нижче дії на своєму пристрої Android, щоб змінити країну Play Store:

 • Відкрийте програму Play Store на своєму пристрої Android.
 • Торкніться свого зображення профілю у верхньому правому куті екрана та виберіть «Налаштування».
 • Виберіть «Загальні», а потім «Обліковий запис і параметри пристрою».
 • У розділі «Країна та профілі» ви побачите своє ім’я поруч із поточною країною Play Store.
 • Якщо ваш телефон виявить, що ви зараз перебуваєте в іншій країні, ніж у списку, ви побачите Перейти до [region] Варіант Play Store нижче. Якщо це з’явиться, продовжуйте виконувати решту інструкцій нижче. (Якщо ця опція не відображається, перегляньте додаткову інформацію нижче, щоб дізнатися причину.)

 • Під перемикачем на [region] У заголовку Play Store торкніться однієї з опцій, щоб додати спосіб оплати для нової країни. Це залежить від регіону; більшість має мати принаймні опцію Додати кредитну або дебетову картку.
 • Коли ви натискаєте новий метод, з’являється попередження (про яке ми розповімо нижче). Перегляньте підказку з попередженням і натисніть «Продовжити», якщо ви згодні з умовами.
 • Дотримуйтесь підказок, щоб додати новий спосіб оплати для країни, на яку ви змінюєте Play Store.
 • Змінивши країну, ви зможете переглядати Play Store для цього регіону. Зміна набуде чинності протягом 48 годин.
 •   Як скасувати підписку Walmart Plus

  Можливість змінити країну Play Store з’явиться не для всіх. Він відображається, лише якщо ви раніше були в іншій країні, ніж зараз (перегляньте наше пояснення IP-адрес, щоб зрозуміти, як ваш телефон знає). Це означає, що ви не можете просто змінити свій Play Store на будь-яку країну, яку забажаєте. На наведених вище прикладах скріншотів я використовував Android VPN, щоб змінити своє місцезнаходження на Аргентину, хоча я все ще був у США.

  Якщо ви раніше змінювали країну в магазині Google Play, за бажанням у вас буде можливість перемикатися між старим і новим обліковими записами. Це корисно, якщо ви переїхали за кордон на кілька років, а потім повернулися додому.

  Якщо ви користуєтеся функцією сімейної бібліотеки Google Play, ви також не побачите можливість змінити регіон Play Store. На жаль, якщо Google не знайде кращого обхідного шляху, вам, ймовірно, доведеться розпустити поточну сімейну групу та створити нову в новому регіоні (якщо там це підтримується).

  Попередження щодо зміни країни в магазині Google Play

  Перш ніж змінити регіон Google Play Store, ви повинні знати про кілька важливих моментів.

    5 основних і безкоштовних інструментів конкурентної розвідки

  По-перше, ви не можете використовувати свій старий спосіб оплати з новим обліковим записом. Вам доведеться використовувати той, що належить вашій новій країні. Пам’ятайте, що ви можете втратити доступ до деяких програм та іншого вмісту, якщо вони недоступні у вашій новій країні.

  Після заміни Google Play на нову країну ви не зможете витрачати свій баланс Google Play зі старої країни. Це включає всі подарункові картки, які ви додали, але ще не витратили, а також кредит, отриманий від Google Opinion Rewards. Однак якщо ви повернетеся до старого облікового запису, ви відновите доступ до цього балансу.

  Ви також втратите доступ до Google Play Points, коли зміните країну, і ваш рівень не буде перенесено в новий регіон. Якщо ви підписалися на Google Play Pass, цю підписку буде перенесено у вашу нову країну, якщо послуга там доступна. Якщо Play Pass недоступний у вашій новій країні, ви не зможете встановлювати більше програм із Play Pass у новому регіоні.

  Важливо, що ви можете змінити країну Play Store лише раз на рік. Ви не побачите можливість змінити країну, якщо минуло менше року після останньої зміни.

  Через усе це ми рекомендуємо змінювати країну в Play Store, лише якщо ви дійсно переїхали, маєте постійний спосіб оплати для нової країни та плануєте залишитися принаймні на рік. Хоча ви можете обдурити це за допомогою VPN або, можливо, захочете отримати доступ до магазину іншої країни під час відвідування, це не варто робити для короткочасного доступу до кількох нових програм.

    Як розмити зображення в PowerPoint

  Якщо ви все-таки перейдете через короткострокову причину, ви будете заблоковані в магазині Play за межами вашого фактичного регіону на досить довгий час, що буде дуже неприємно. Це передбачає, що ви також зможете отримати спосіб оплати для країни, до якої хочете перейти.

  Якщо ви не можете змінити країну в Google Play

  Якщо після прочитання всіх наведених вище попереджень ви хочете змінити країну, але ця опція не з’являється, переконайтеся, що ви нещодавно не змінювали країну. Якщо опція все одно не з’являється або не працює, спершу спробуйте оновити програму Google Play.

  Для цього торкніться свого зображення профілю у верхньому правому куті Play Store, виберіть «Налаштування» та перейдіть до «Про програму». Тут у розділі Версія магазину Play ви побачите посилання Оновити магазин Play. Торкніться цього, щоб почати оновлення; воно покаже сповіщення, якщо ви вже в курсі подій. Якщо є оновлення, зачекайте кілька хвилин, потім закрийте програму Play Store і повторіть спробу.

  Якщо це не допомогло, спробуйте очистити кеш Android і дані програми Play Store.

  Змініть країну Play Store або спробуйте інший магазин

  Тепер ви знаєте, як змінити країну Play Store. Це простий процес, якщо ви фактично переїхали в іншу країну та маєте дійсний спосіб оплати в новому регіоні, але переконайтеся, що ви знаєте, у що берете участь.

  Тим часом вам не потрібно змінювати країну Play Store, щоб отримати доступ до нових програм на своєму пристрої Android.