Як змінити країну в додатку Windows Store

У Windows Store є як безкоштовні, так і платні програми. Коли ви завантажуєте безкоштовні програми, насправді не має значення, магазин якої країни ви отримуєте. З платними програмами все інакше. Щоб придбати платну програму, потрібно ввести спосіб оплати. Для цього потрібно ввести адресу виставлення рахунку, яка включає вашу країну. Країна має відповідати країні вашої кредитної чи дебетової картки чи будь-якого іншого платіжного засобу. На жаль, програма Windows Store не дозволяє змінити країну. Він попередньо вибрано для вас без можливості змінити його. Це не означає, що змінити країну неможливо. Для цього потрібно відредагувати налаштування регіону на панелі керування. Ось як.

  Як встановити безкоштовні кодеки HEVC на Windows 10 (для відео H.265)

Відкрийте програму Панель керування. Ви можете знайти його за допомогою пошуку Windows. Перейдіть до групи налаштувань «Годинник, мова та регіон». Натисніть «Змінити регіон».

Це відкриє вікно «Регіон». На вкладці «Місцезнаходження» є спадне меню «Домашнє розташування». Виберіть країну, яка відповідає вашій платіжній адресі, і натисніть Застосувати.

Поверніться до програми Windows Store, і вона повідомить вам, що її потрібно оновити. Дозвольте йому це зробити та введіть свою платіжну інформацію після перезавантаження. Країна, вибрана у вікні платіжної інформації, буде оновлено. Ви завжди можете знову змінити місцезнаходження, коли купите програму.

Само собою зрозуміло, що Microsoft мала трохи полегшити пошук цього параметра. Як прийнято, країна для будь-якого магазину додатків, наприклад, Google Play Store або Mac App Store, встановлюється або з програми, або під час створення облікового запису. Дуже мало людей, ймовірно, зрозуміють, що їм потрібно змінити країну в налаштуваннях регіону, щоб змінити її в додатку магазину.

  Повний список усіх оновлень, які потрібно видалити, щоб заблокувати Windows 10

Хоча налаштування розміщено погано, у нього є одна перевага. Змінити країну в Windows Store до смішного легко, якщо ви знаєте, де це налаштування. Для інших магазинів додатків вам доведеться стрибати через обручі та часто створювати окремі облікові записи, щоб ви могли завантажувати безкоштовні програми з магазину іншої країни.