Як змінити колір чату Twitch на мобільному телефоні

Ви активний користувач Twitch? Хочете трохи покращити свій обліковий запис Twitch? Twitch пропонує кілька цікавих функцій не лише для стримерів, але й для глядачів. Функція, яка може підняти вам настрій за допомогою різних відтінків кольору, це зміна кольору вашого чату Twitch. Спробувати змінити колір чату на Twitch? У цій статті ми обговоримо, як змінити колір чату Twitch на мобільному пристрої. Крім того, ми показали список рідкісних кольорів імен Twitch разом із кодами кольорів. Отже, продовжуйте читати!

Як змінити колір чату Twitch на мобільному телефоні

Зміна кольору чату Twitch може підняти настрій користувача. Twitch надає дивовижні функції, і одна з них – необмежена можливість змінювати кольори чату. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як змінити колір чату Twitch на мобільному пристрої.

Як змінити колір чату на Twitch

Для багатьох користувачів спілкування в чаті є одним із найкращих активів Twitch після потокового передавання. Значки, кольори імен та імена користувачів на платформі можуть створити на ній унікальне відчуття. Коли ви починаєте використовувати обліковий запис Twitch, ваше ім’я буде виділено випадковим кольором, але це не обов’язково завжди. У вас немає облікового запису Twitch? Прочитайте нашу статтю про те, як активувати обліковий запис Twitch.

Примітка: кроки для зміни кольору чату на Twitch однакові для Android та iOS. Наступні кроки виконуються на Xiaomi Redmi Note 9.

Ви можете або увійти в смикатися з будь-якого браузера або за допомогою програми Twitch. Ми надали кроки для використання програми Twitch, оскільки і браузер, і програма вимагають однакових кроків. Ось кроки, щоб змінити колір чату Twitch для мобільного:

  14 найкращих стримерів Fortnite, за якими варто стежити на Twitch

1. Відкрийте програму Twitch на мобільному телефоні.

2. Виберіть будь-яку пряму трансляцію.

3. Торкніться піктограми з трьома крапками в нижньому правому куті екрана.

4. У налаштуваннях чату ввімкніть «Кольори для читання», якщо їх вимкнено.

5. Торкніться піктограми IDENTITY.

,

6. Виберіть будь-який потрібний колір із 15 кольорів за замовчуванням.

Примітка. Якщо у вас є Twitch Turbo або Prime Gaming, ви матимете доступ до нескінченного колірного колеса.

Як мені виправити налаштування чату на Twitch

У вас виникають проблеми з підключенням до чату Twitch? Що ж, часто користувачі можуть стикатися з деякими збоями в потокових браузерах, але не хвилюйтеся, оскільки ми маємо вирішення вашої проблеми з найкращими можливими рішеннями. Прочитайте нашу статтю про те, як виправити помилку Twitch, яка не може підключитися до чату.

Термін дії імен Twitch закінчується?

Ні, термін дії імен Twitch не закінчується, але користувачі Twitch можуть змінювати своє ім’я кожні 60 днів. Але ваше оригінальне ім’я не буде доступним протягом наступних 6 місяців.

Рідкісні кольори імені Twitch

Twitch пропонує 15 кольорів за замовчуванням, але ви можете отримати доступ до нескінченної кількості кольорів у колірному колі, яке надає Twitch. Але крім цього, білий, чорний або світяться кольори є одними з найменш використовуваних кольорів у додатку Twitch. Такі звичайні кольори, як білий і чорний, використовуються найменше, оскільки вони не виділяються. Використання білого кольору для чату Twitch або кольору назви буде практично непомітним на світлому фоні. Так само чорний колір буде непомітним на темному тлі.

Кожен колір має свій код. Ми перерахували деякі рідкісні кольори імен Twitch, а також загальні коди кольорів, які ви можете спробувати, незалежно від того, рідкісні вони чи ні.

  Як отримати свої безкоштовні ігри та предмети в грі від Twitch Prime

Код кольору для Twitch

Twitch надає кілька кодів для кожного з їхніх кольорів. Кожен код відноситься до іншого кольору або навіть іншого відтінку того самого кольору. Спробуйте ці різні відтінки одного кольору в чаті Twitch, застосувавши ці коди. Подивіться на деякі рідкісні кольори назв Twitch і коди кольорів.

КОДИ
КОЛЬОРИ
[unspecified]
Унікальна функція та колір, що означає, що кожен бачить інший і випадковий колір за замовчуванням. Цей колір буде відрізнятися від користувача до користувача.
#FF0000
Червоний
#FF69B4
Рожевий
#8A2BE2

Фіолетовий
#0000FF
Синій
#1E90FF
Блакитний
#008000
Темно-зелений
#391802
Американська бронза
# FFF000
Жовта троянда
#FFFFFF
Білий
#FF7C00
Помаранчевий
#00FF00
Світло-зелений
#1500AE
Темно-синій
#00FFFF
Перевернутий

Як змінити назву Twitch

Якщо ви новачок у Twitch і щойно ввійшли, ви повинні знати, що ви повинні входити за допомогою імені користувача. Приємно трохи змінювати імена користувачів, як і на інших платформах соціальних мереж, але необов’язково використовувати те саме ім’я вічно. Ви також можете змінити своє ім’я користувача Twitch. Хоча ви можете змінювати його лише раз на 60 днів, ви все одно можете це зробити.

Щоб змінити назву Twitch, все, що вам потрібно зробити, це або увійти в Twitch з будь-якого браузера або програми Twitch. Ми перерахували кроки, щоб змінити ваше ім’я на Twitch.

1. Увійдіть у свій смикатися рахунок.

2. Торкніться значка профілю.

3. На сторінці облікового запису виберіть Мій канал, щоб відкрити сторінку свого профілю.

4. Натисніть Редагувати профіль у верхньому правому куті екрана.

5. На сторінці «Редагувати профіль» виберіть «Ім’я користувача», щоб змінити, або виберіть «Відображуване ім’я», щоб змінити.

6. Після введення нового імені користувача натисніть «Змінити ім’я користувача» або «Зберегти», щоб зберегти відображуване ім’я.

  Як отримати комбінації клавіш для програвача TwitchTV [Firefox]

Тепер, коли ви знаєте, як змінити ім’я Twitch і колір чату Twitch для мобільних пристроїв, можливо, ви захочете дізнатися більше про Twitch. Якщо ви думали змінити фотографію профілю, перегляньте нашу статтю про те, як змінити фотографію Twitch.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи безпечно користуватися Twitch?

Відповідь Так, Twitch — дуже безпечна платформа. Шахрайство, спам, насильство, сексуальний вміст і непристойні матеріали заборонені. Коли мільйони людей користуються спільною платформою, знайдуться ті, хто відкидає принципи спільноти. Але Twitch вживає суворих заходів проти таких облікових записів.

Q2. Як стримери Twitch заробляють гроші?

Відповідь Багато стримерів Twitch заробляють на життя потоком. Вони заробляють гроші за допомогою комбінації невеликих платежів під час прямого ефіру. Ці платежі можуть бути платними підписками, бітами, пожертвами та ринками впливових осіб.

Q3. Чи можете ви вибрати колір на Twitch?

Відповідь Так, ви точно можете вибрати та змінити колір на Twitch. Щоб вибрати або змінити колір чату Twitch на мобільному телефоні, прочитайте цю статтю.

***

Ось у вас це, ми сподіваємося, що ви дізналися, як змінити колір чату Twitch на мобільному телефоні. Прикрашаючи Twitch, змінюючи колір чату та ім’я чату Twitch, ви покращите своє ім’я користувача. Не соромтеся задавати всі свої запитання та не забувайте додавати свої пропозиції. Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання.