Як змінити зображення профілю Steam

Ваш профіль Steam може бути загальнодоступним або приватним. Яку інформацію ви публічно відображатимете, залежить тільки від вас. Як і більшість онлайн-ідентифікаторів і профілів, ваш обліковий запис Steam також дозволяє встановити зображення профілю. Ви завжди можете пропустити цей крок, якщо хочете. Якщо вам потрібно змінити зображення профілю Steam, це досить легко. Ви можете змінити його на веб-порталі Steam, а також у клієнті Steam.

Зображення профілю Steam

Відвідайте Steam у своєму браузері та увійдіть, використовуючи свій ідентифікатор Steam. У верхньому правому куті натисніть своє ім’я користувача та у спадному меню виберіть Переглянути профіль. На сторінці профілю натисніть кнопку Редагувати профіль.

Прокрутіть униз до розділу «Аватар» і виберіть зображення, яке хочете використовувати, або ви можете вибрати один із доступних ігрових аватарів. Завантажте зображення, і воно буде синхронізовано з клієнтом для комп’ютера за кілька секунд. Зверніть особливу увагу на вимоги до розміру зображення, оскільки немає інструментів обрізання або позиціонування для центрування зображення.

Щоб змінити зображення профілю Steam з клієнта Steam, відкрийте його. У верхньому правому куті виберіть своє відображуване ім’я та зі спадного меню виберіть Переглянути мій профіль. На екрані свого профілю натисніть кнопку Редагувати профіль.

Це переведе вас на той самий екран редагування профілю, що й на веб-порталі Steam. Прокрутіть униз до розділу «Аватар» і завантажте зображення, яке ви хочете використовувати. Клієнт Steam також не має інструментів для обрізання або позиціонування зображення. Цей розділ клієнта Steam по суті є веб-оболонкою веб-порталу. Переконайтеся, що зображення правильного розміру, а потім натисніть Завантажити.

Ви можете завантажити лише одне зображення, і воно буде зменшено до двох менших розмірів для відображення серед інших місць у списку друзів. Оскільки те саме зображення, яке ви завантажуєте, буде зменшено, було б гарною ідеєю знайти те, яке виглядає досить добре, навіть якщо воно невелике.

Якщо у вас є зображення невідповідного розміру, ви завжди можете його обрізати та змінити розмір. Обріжте зображення до квадрата, а потім змініть його розмір для найкращих результатів. Ігрові аватарки також не є поганим вибором, хоча, очевидно, вони не будуть унікальними, тому що їх використовує багато людей.

Ви можете змінити своє зображення профілю Steam у будь-який час і на веб-порталі, або на настільному клієнті.