Як змінити зображення профілю Disney+

| | 0 Comments| 8:57 AM
Categories:

Незалежно від того, чи є вашим улюбленим персонажем Disney малюк Йода, Ельза чи навіть Міккі Маус, ви можете змінити своє зображення профілю Disney+ відповідно до. Ось як налаштувати новий аватар у веб-браузері чи мобільному додатку для iPhone, iPad або Android.

Якщо ви ще цього не зробили, обов’язково увійдіть Disney+ на комп’ютері або завантажте мобільний додаток для iOS/iPadOS або Android перш ніж йти вперед. Це буде початковий крок, перш ніж ви зможете змінити зображення профілю.

Як змінити зображення профілю Disney+ у браузері

Після того, як ви увійдете в Disney+ у своєму браузері, ви потрапите на головний екран, на якому відображаються всі різні фільми та телешоу. Коли ви перейдете на цей екран, ви побачите свій профіль у верхньому правому куті. Виберіть свій профіль, щоб відобразити інші параметри під ним.

Коли ви відкриєте це меню, з’являться інші сімейні профілі, а також кілька налаштувань на вибір. Вам потрібно вибрати «Редагувати профіль», який знаходиться безпосередньо під кнопкою «Додати профіль».

  Як поділитися екраном свого Mac з іншим Mac

Тепер ви побачите профілі у своєму обліковому записі Disney+, які ви можете редагувати. Буде іконка «Редагувати», яка виглядає як маленький олівець. Натисніть на цей значок, щоб відредагувати аватар профілю.

Після того, як ви виберете профіль, з’явиться кілька варіантів, за допомогою яких ви зможете персоналізувати свої налаштування. Праворуч від цих налаштувань ви знайдете поточне зображення профілю з іншим значком редагування. Натисніть на олівець, щоб змінити зображення профілю.

Ви потрапите на сторінку з усіма різними персонажами Disney, які ви можете встановити як зображення профілю. Потім ви можете прокрутити всі параметри та натиснути на персонажа, якого хочете мати як зображення профілю.

Після вибору значка веб-сайт поверне вас на сторінку редагування профілю, на якій ви були раніше. Перейшовши на цю сторінку, виберіть кнопку «Зберегти» в самому низу екрана, під «Мовою програми».

Тепер, коли ваш значок збережено, сайт перенесе вас до розділу «Хто дивиться?» сторінку. Ви зможете побачити своє нове зображення профілю. Виберіть свій профіль із нещодавно вибраним зображенням і почніть дивитися улюблені серіали та фільми Disney.

  Як об’єднати всі бібліотеки ваших комп’ютерних ігор із GOG Galaxy

Як змінити зображення профілю в додатку

Редагувати свої профілі в програмі трохи простіше, ніж у вашому браузері. Коли ви клацнете на піктограмі свого профілю в нижньому правому куті, ви перейдете на екран з усіма профілями.

Натисніть кнопку «Редагувати профілі», щоб перейти до різних профілів, які ви можете редагувати.

Починаючи з профілів редагування, просто виберіть піктограму олівця, яка відповідає профілю, який потрібно редагувати.

Коли ви перейдете на екран свого профілю, виберіть піктограму «Редагувати» поруч із зображенням профілю.

Тепер ви побачите всю бібліотеку зображень на вибір. Виберіть піктограму, яка найкраще підходить вам, а також вашому профілю.

Після вибору вашого зображення ви повернетеся до меню налаштувань «Редагувати профіль». Натисніть «Зберегти» у верхньому правому куті, щоб офіційно змінити зображення свого профілю.

  Як виправити пошкоджені файли WAV

Тепер, коли все це збережено, ви повернетеся на сторінку профілю, де знаходяться налаштування. Ви можете натиснути кнопку «Додому», щоб повернутися на головний екран, або вибрати кнопку збільшувального скла, щоб знайти наступне шоу.

Disney зробив так швидко й легко, щоб зробити зображення профілю вашим улюбленим персонажем, особливо в додатку. Тепер ви можете грати з ким би не був ваш улюблений персонаж, навіть якщо для вас це може змінитися.

Тепер у вас є ваш бажаний приятель Disney як зображення профілю, щоб ви могли бачити його щоразу, коли входите в систему. Ви зможете насолоджуватися кожним шоу з персоналізованим значком для кожного члена сім’ї.