Як змінити зображення профілю на анімований Memoji в macOS Monterey

Memoji — це цікава заміна фотографій як зображень профілю. Ви можете створити таку, щоб вона виглядала так, як ви, і розмістити її як зображення профілю Apple ID, і вона синхронізуватиметься на всіх ваших пристроях із цим Apple ID.

Ви можете зробити це в системних налаштуваннях (або системних налаштуваннях) на вашому Mac, якщо ви використовуєте macOS Monterey або новішої версії, і вона з’явиться на екрані блокування під час входу в обліковий запис користувача. Тут ми покажемо вам, як саме встановити анімований Memoji.

Установіть анімоване зображення профілю Memoji в macOS

У старих версіях macOS є можливість додавати Memojis у сегменті «Користувачі та групи» системних налаштувань. Але якщо ваш Mac працює на macOS Ventura або пізнішої версії, ви не зможете використовувати Memoji, попередньо не ввійшовши в обліковий запис Apple. Це лише одна з багатьох причин, чому варто використовувати Apple ID на своєму Mac.

Ви можете використовувати один із попередньо встановлених Memoji або створити власний унікальний Memoji, виконавши наведені нижче дії.

 • Клацніть логотип Apple на панелі меню та виберіть «Параметри системи».
 • Виберіть свій Apple ID у верхній частині.
 • Знайдіть своє зображення профілю, яким би воно не було, і наведіть на нього курсор.
 • Натисніть Редагувати, коли воно з’явиться.
 • Це повинно відкрити підвікно, де ви можете вибрати з вибору попередньо встановлених Memoji (переконайтеся, що ви вибрали Memoji на бічній панелі).
 • За бажанням ви можете натиснути значок плюса (+) на початку списку Memoji, щоб створити власний власний Memoji, і вибрати «Готово».
 • Вибравши свій Memoji, ви можете вибрати його позу та стиль, натиснувши вкладки у верхній частині підвікна.
 • Використовуйте повзунок у нижньому лівому куті, щоб налаштувати рівень масштабування, на якому ви хочете відображати ваші Memoji.
 • Коли закінчите, натисніть «Зберегти».
 • Якщо ви хочете переглянути свій Memoji, не виходячи повністю, ви можете заблокувати екран свого Mac за допомогою Control + Cmd + Q або в меню Apple. Ваш маленький анімований друг лише ненадовго утримує позу, яку ви вибрали, і розмір, який ви встановили, перш ніж повернутися до положення за замовчуванням. Проте Memoji реагують на ваш курсор, коли ви ним торкаєтеся.

  Якщо вам не подобаються запропоновані стандартні Memojis, ви можете створити свій власний. Інструмент створення персонажа надзвичайно деталізований і дозволяє редагувати волосся, очі, ніс, рот, колір шкіри, аксесуари, одяг тощо вашого Memoji. З часом і натхненням ви можете створити серйозні сумнівні творіння.

  У чому сенс анімованих Memoji?

  Memoji в macOS не є революційним, але вони додають певний рівень стилю операційній системі. Виконуючи наведені вище кроки, ви можете легко змінити зображення профілю або створити власного анімованого персонажа. Вибір за вами.

  Але це не закінчується зображеннями профілю на екрані блокування; Memojis може замінити ваше обличчя під час голосових і відеодзвінків завдяки певним крутим функціям камери TrueDepth на підтримуваних iPhone та iPad.