Як змінити значок програми Instagram на iPhone та Android

Instagram святкує його 10-й день народження дозволяючи змінювати піктограму програми протягом жовтня 2020 року. На вибір є десяток варіантів, включаючи класичний значок Polaroid. Ось як змінити піктограму програми Instagram на телефоні iPhone або Android.

Оновлення: пасхальне яйце Instagram тепер доступне як на пристроях iPhone, так і на Android.

На жаль, на момент написання цієї статті не здається, що пасхальне яйце доступне на Android.

Спочатку перейдіть до App Store і перевірте наявність оновлень додатків. Потім відкрийте програму Instagram на своєму iPhone або Android смартфон, а потім торкніться значка профілю в нижньому правому куті.

Тут торкніться значка «Меню гамбургера» у верхньому правому куті.

У спливаючому вікні виберіть опцію «Налаштування».

На сторінці налаштувань проведіть пальцем униз від верхньої частини екрана. Продовжуйте проводити пальцем вниз, доки не дійдете до кінця екрана. Ви побачите рядок емодзі, які допоможуть вам піднятися на вершину. Коли дійдете до кінця смайла, ви побачите конфетті.

Тепер ви перебуваєте на екрані значків прихованої програми. Ось усі доступні варіанти піктограм програми Instagram.

Виберіть піктограму програми, на яку потрібно переключитися. Ви можете вибрати класичну камеру Polaroid, оригінальний логотип Instagram або будь-які інші користувацькі піктограми.

Значок буде змінено, і ви побачите спливаюче повідомлення з підтвердженням змін. Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити це спливаюче вікно.

Тепер, коли ви повернетеся на головний екран свого iPhone або Android, ви побачите значок оновленого додатка.

Ви можете повернутися назад і змінити значок програми в будь-який час, поки функція все ще доступна в додатку Instagram.

Перегляньте відео Сема Шеффера, щоб дізнатися більше про приховану піктограму в Instagram.

Якщо ви використовуєте iOS 14 або новішої версії, ви можете змінити піктограму програми Instagram на будь-яку іншу. Ось як створити спеціальні піктограми додатків для домашнього екрана iPhone.