Як змінити звук сповіщень Snapchat на Android

Snapchat — це популярна та затребувана програма серед покоління Z. Завдяки таким функціям, як камера, фільтри для зображень, голосові дзвінки, відеодзвінки та текстові повідомлення, вона стала універсальною програмою для користувачів. Крім того, він також дозволяє своїм користувачам постійно залишатися на зв’язку зі своїми друзями та іншими чатами через Streak. Щодня надсилаючи фотографії чи відео, користувачі Snap Chatters підтримують функцію Streak, яка з’являється зі звуком на панелі сповіщень. Цей постійний звук може дратувати, якщо ви також підписалися на Streak, і може змусити вас задуматися, як змінити мелодію Snapchat на Android. Якщо ви маєте справу з такою ж проблемою, ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам із способами змінити звук сповіщень Snapchat на Android. Отже, почнемо відразу зі списку корисних методів.

Як змінити звук сповіщень Snapchat на Android

Є кілька способів, які можуть допомогти вам у терміновості дізнатися, як змінити звук сповіщень для Snapchat на Samsung. Багато користувачів Android стикаються з тією самою проблемою та цікавляться, що вони можуть з цим зробити. Отже, давайте почнемо з першого методу, який може вам повністю допомогти.

Примітка: оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, і вони відрізняються від виробника до виробника, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Зазначені дії були виконані на телефоні Vivo 1920.

Спосіб 1: Змініть звук сповіщень пристрою

Найпростіший і найпростіший спосіб змінити звук сповіщень Snapchat на Android – це повністю змінити звук сповіщень на вашому пристрої. Це можна зробити, увійшовши в налаштування свого Android. Щоб отримати докладніші інструкції, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте налаштування на пристрої Android.

2. Торкніться Звук і вібрація.

3. Торкніться мелодії сповіщення.

4. Виберіть потрібний сигнал дзвінка.

Коли ви завершите крок, звук буде встановлено для всіх сповіщень на вашому пристрої, включаючи Snapchat. Ось як ви можете змінити мелодію Snapchat на Android.

Спосіб 2. Змініть звук сповіщень програми

Інший спосіб дізнатися, як змінити мелодію дзвінка Snapchat Android, – це перемикання звуку самої програми. Цей метод надзвичайно корисний, коли ви хочете відрізнити сповіщення Snapchat від інших програм на вашому телефоні. Крім того, це не заважає звуку сповіщень інших програм. Отже, щоб застосувати його на своєму Snapchat, перейдіть до налаштувань програм на своєму пристрої Android. Виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Цей метод працює на Android 10 або новіших версіях.

1. Відкрийте налаштування на своєму пристрої.

2. Натисніть Програми та дозволи.

3. Торкніться Диспетчер програм.

4. Торкніться Snapchat.

5. Торкніться в ньому Сповіщення.

6. Торкніться опції Звук у ньому та виберіть потрібний звук.

Спосіб 3: увімкніть беззвучний режим

Якщо ви не хочете вдаватися до клопоту зі зміною звуку пристрою чи звуку програми, ви можете безпосередньо перемкнути свій пристрій у беззвучний режим, який допоможе вам змінити звук сповіщень Snapchat на Android. Якщо вам потрібна додаткова допомога, щоб увімкнути беззвучний режим телефону, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте налаштування на смартфоні.

2. Торкніться Звук і вібрація.

3. Увімкніть Вимкнення звуку.

4. Вимкніть «Вібрація під час дзвінка» та «Вібрація під час дзвінка».

5. Встановіть кнопки гучності на низький рівень для сповіщень.

Спосіб 4. Вимкніть сповіщення програми

Ще один корисний спосіб для користувачів Android, які цікавляться, як змінити звук сповіщень для Snapchat на Samsung, це вимкнути сповіщення програм на пристрої. За допомогою цього методу ви можете вмикати їх, коли забажаєте. Щоб дізнатися більше про це, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте налаштування на телефоні Samsung.

2. Натисніть Програми.

3. Знайдіть Snapchat і відкрийте його.

4. Натисніть Сповіщення.

5. Виберіть Додатково.

6. Натисніть Звук і виберіть Немає.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому я не можу почути звук сповіщень на телефоні Android?

Відповідь Якщо ви не чуєте звук сповіщення на своєму Android, швидше за все, це пов’язано з беззвучним режимом. Перевірте налаштування звуку на своєму пристрої та перевірте, чи ввімкнено беззвучний режим. Якщо це так, вимкніть його, щоб знову дозволити звуки сповіщень на телефоні.

Q2. Чи можу я налаштувати звук для сповіщень Snapchat на своєму пристрої?

Відповідь Так, можна додати власний звук на свій пристрій. Ви можете завантажити файл музики, яку хочете додати для сповіщення Snapchat, а потім отримати доступ до налаштувань сповіщень програми, щоб налаштувати його для Snapchat.

Q3. Чому моє звукове сповіщення Snapchat не працює?

Відповідь Якщо ви не можете отримати звукове сповіщення для Snapchat на своєму пристрої, навіть коли ваш телефон перебуває в загальному режимі, це може бути через збій у програмі. Тому спробуйте ще раз увійти у свій обліковий запис Snapchat або перевірте сповіщення програми, щоб перевірити, чи ввімкнено звук для програми.

Q4. Чи можу я керувати звуком Snapchat із програми?

Відповідь Ні, ви не можете керувати звуком сповіщень Snapchat із програми. Для цього вам потрібно налаштувати параметри звуку для програми на вашому пристрої.

Q5. Як я можу отримати сповіщення Snapchat на свій телефон?

Відповідь Сповіщення Snapchat дуже корисні, щоб тримати вас в курсі подій із вашими друзями програми. Якщо ви хочете отримати їх на свій телефон, увімкніть сповіщення для Snapchat у налаштуваннях свого пристрою.

Q6. Чи можу я встановити різні звуки сповіщень для різних програм на телефоні?

Відповідь Так, можливі варіанти налаштувань звуків для сповіщень різних програм. Ви можете зробити це, відкривши програми на своєму пристрої та перейшовши до їхніх налаштувань сповіщень, щоб увімкнути звук.

***

Snapchat, безсумнівно, є популярною платформою, яка розвивається, особливо для молодих людей, які люблять постійно підтримувати зв’язок зі своїми однолітками. Кожного разу, коли чат-розмовник отримує сповіщення на своєму пристрої, він дуже радіє цьому. Це також може стати залежністю, а іноді й неприємно чути стандартний звук Snapchat знову і знову. Тому важливо або вимкнути його, або змінити звук сповіщень Snapchat на Android. Сподіваємося, наш посібник допоміг вам у цьому. Повідомте нам, який із методів спрацював для вас найкраще, і якщо у вас є ще якісь запитання чи пропозиції, залиште їх у розділі коментарів нижче.