Як змінити електронну адресу Slack

Slack — це служба обміну миттєвими повідомленнями, яку можна використовувати для ділових контактів і об’єднує всіх співробітників в одну єдину команду. Це полегшує зв’язок із колегами та співпрацює, а також підтримує синхронну роботу. Якщо ви вже є учасником Slack, вам потрібно буде включити адресу електронної пошти, щоб зареєструватися на платформі. Якщо ви ввели стару адресу електронної пошти або ваша поточна адреса електронної пошти змінилася, ви можете змінити вільну адресу електронної пошти на платформі. У цій статті я покажу вам, як змінити адресу електронної пошти з Slack, а також змінити пароль Slack. Давайте розпочнемо.

Як змінити електронну адресу Slack

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як змінити адресу електронної пошти Slack

1. Відкрийте веб-браузер зі свого мобільного телефону або комп’ютера.

2. Відвідати Веб-сторінка Slack щоб перейти до облікового запису Slack і увійти, використовуючи свої облікові дані.

3. Перейдіть до «Параметрів» і клацніть «Розгорнути присутній» біля електронної адреси.

4. Тепер slack запитає у вас пароль вашого облікового запису, введіть поточний пароль. У полі Нова електронна адреса введіть нову адресу електронної пошти.

5. Натисніть Оновити електронну пошту. Вам буде надіслано лист із підтвердженням на вашу нову електронну адресу, щоб підтвердити зміну тимчасової адреси електронної пошти.

  Проводьте свої онлайн-зустрічі краще з Otter

6. Підтвердьте свою нову адресу електронної пошти за допомогою листа, надісланого від Slack на нову адресу електронної пошти, яку ви отримали, натиснувши ПІДТВЕРДИТИ АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ. Це змінить адресу електронної пошти Slack.

Як змінити пароль електронної пошти Slack

Ваш пароль буде вашою безпекою для збереження вашого облікового запису не лише на Slack, але й на будь-якій платформі. Тому не менш важливо використовувати надійний і унікальний пароль. Паролі на робочому місці важливі, тому що якщо хтось зможе вгадати або зламати ваш пароль, він зможе не тільки прочитати ваші контакти та інші офіційні відомості, але також можливо, що він може видати себе за вас. Якщо ви не хочете, щоб це сталося, вам може знадобитися щоб ввести унікальний пароль, якщо вам цікаво, як змінити пароль, виконайте наведені нижче дії.

1. Виконайте перші 2 кроки, як описано вище.

2. На стороні Параметри облікового запису натисніть кнопку розгортання біля розділу Пароль.

Примітка. Якщо ви не бачите опції розгортання біля пароля, можливо, вам потрібно буде змінити пароль у системі єдиного входу (SSO), щоб підтвердити це. З іншого боку, ваша організація також може мати цю функцію в програмах SSO, таких як OneLogin, Gsuite і т.д.

  Як двічі клацнути, щоб приховати/показати значки робочого столу

3. Спочатку вам потрібно ввести свій старий пароль у полі Поточний пароль.

4. Нарешті, введіть свій новий пароль у текстове поле Новий пароль і натисніть Зберегти пароль, це оновить ваш пароль.

Примітка: Slack вимагає, щоб паролі мали щонайменше 6 символів, а звичайні паролі заборонені, наприклад: abcdef1234 тощо, тому ми рекомендуємо вводити унікальний і надійний пароль.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Я не отримав електронного листа для відновлення пароля, що робити?

Відповідь Можливо, вам знадобиться перевірити спам або вкладку небажаної пошти в поштовому клієнті. Іноді деякі організації блокують вільні електронні листи, зв’яжіться з адміністратором організації, щоб виправити це.

Q2. Я не пам’ятаю, що вводив пароль на Slack. Як я можу знайти свій пароль?

Відповідь Якщо ви ввійшли в Slack за допомогою Apple або Google ID, ви можете подати запит на скидання пароля, а потім додати новий пароль до свого облікового запису.

Q3. Я втратив доступ до свого облікового запису електронної пошти, як я можу змінити дані?

Відповідь За замовчуванням вам потрібен доступ до електронної адреси, яку ви надали, щоб змінити будь-які налаштування. У будь-якому випадку, якщо у вас немає доступу, ви можете попросити адміністратора вашої організації оновити вашу електронну адресу, яка пов’язана з вашим обліковим записом . Зауважте, що адміністратор не може змінювати або скидати паролі.

  Як полегшити потокове передавання Netflix за допомогою комбінацій клавіш

Q4. Як змінити пароль мобільної програми Slack?

Відповідь Відкрийте програму Slack і ввійдіть у неї. Перейдіть до свого профілю, щоб отримати доступ до нього, торкнувшись свого профілю у верхньому правому куті програми, натиснувши кнопку «Більше» та перейшовши до «Параметрів облікового запису». Ви можете змінити свій пароль звідти.

Q5. Чи можу я використовувати дві різні адреси електронної пошти одночасно в Slack?

Відповідь Ви можете використовувати кілька облікових записів у Slack на різних робочих місцях, ви можете використовувати одну адресу електронної пошти для одного робочого місця Slack і іншу адресу електронної пошти для іншого робочого місця Slack. Ви не можете використовувати два облікові записи електронної пошти на одному робочому місці.

***

Ми сподіваємося, що за допомогою цього посібника ви змогли дізнатися, як змінити адресу електронної пошти Slack. Якщо у вас є якісь запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.