Як змінити домашню сторінку в Microsoft Edge

| | 0 Comments| 7:46 AM
Categories:

За замовчуванням Microsoft Edge відкривається зі спеціальною сторінкою «Нова вкладка», наповненою вмістом. На щастя, натомість легко відкрити браузер за допомогою спеціальної домашньої сторінки. Ви також можете встановити сторінку, яка з’являється, коли ви натискаєте піктограму «домашня сторінка» на панелі інструментів, яка за замовчуванням вимкнена. Ось як зробити обидва.

Домашня сторінка та сторінка запуску та сторінка нової вкладки

Як і Google Chrome, Microsoft Edge трактує концепцію «домашньої сторінки» дещо інакше від класичних браузерів минулого (і від сучасних браузерів, таких як Firefox і Safari). Коли ви встановлюєте домашню сторінку в Edge, вона служить лише сторінкою, доступною, коли ви клацнете піктограму домашньої панелі на панелі інструментів, яка за замовчуванням прихована. Наразі немає можливості використовувати цей самий параметр домашньої сторінки як сторінку за замовчуванням, яка з’являється, коли ви відкриваєте нове вікно або вкладку.

  Як створити анімовані кругові діаграми в PowerPoint

Дещо заплутано, ви також можете встановити «сторінку запуску», яка з’являється, коли ви вперше відкриваєте програму Edge, але це налаштування відрізняється від домашньої сторінки, згаданої вище. Нарешті, Edge також містить сторінку «Нова вкладка», яка відображається щоразу, коли ви відкриваєте нову вкладку, яка включає вміст, який ви можете налаштувати, але ви не можете повністю вимкнути його або призначити користувацьку сторінку, яка відображатиметься під час відкриття нової вкладки.

Нижче ми розглянемо налаштування домашньої та стартової сторінки.

Як увімкнути кнопку «Додому» та налаштувати домашню сторінку в Edge

Якщо ви хочете створити веб-сторінку, до якої можна швидко отримати доступ, натиснувши піктограму домашньої панелі на панелі інструментів, Edge спрощує налаштування.

  Як додати ваші улюблені панелі налаштувань до Mac Dock

Спочатку відкрийте Edge і натисніть кнопку «еліпси» (три горизонтальні точки) у верхньому правому куті вікна. У меню, що з’явиться, виберіть «Налаштування».

На екрані налаштувань перейдіть до розділу «Зовнішній вигляд».

У налаштуваннях краю натисніть

У розділі «Налаштувати панель інструментів» знайдіть перемикач «Показати домашню сторінку» та натисніть його, щоб увімкнути його. Трохи під цим натисніть кнопку «радіо» біля порожнього текстового поля. Введіть (або вставте) адресу веб-сайту, який ви хочете використовувати як свою домашню сторінку, а потім натисніть «Зберегти».

У налаштуваннях краю натисніть

Після цього вийдіть із налаштувань, і на панелі інструментів ви побачите піктограму домашньої сторінки.

Коли ви клацнете його, Edge завантажить веб-сайт домашньої сторінки, який ви щойно налаштували.

Як налаштувати користувацьку сторінку запуску в Edge

Якщо ви хочете визначити, яка сторінка вперше з’явиться під час відкриття програми Edge, вам доведеться змінити налаштування запуску Edge. Ось як.

  Що таке Inbox Zero і як цього досягти?

Спочатку відкрийте Edge. Натисніть кнопку «три крапки» у верхньому правому куті вікна та виберіть «Налаштування». У налаштуваннях перейдіть до розділу «Під час запуску».

У налаштуваннях краю натисніть

У налаштуваннях «Під час запуску» натисніть кнопку «Радіо» біля «Відкрити певну сторінку або сторінки», а потім натисніть кнопку «Додати нову сторінку».

У Edge виберіть

У діалоговому вікні, що з’явиться, введіть або вставте адресу веб-сайту, який ви хотіли б відображати, коли ви відкриєте Edge. Потім натисніть «Додати».

У налаштуваннях Edge введіть адресу веб-сайту та натисніть

Після цього ви побачите щойно введений сайт у списку налаштувань. Якщо ви хочете, ви також можете додати додаткові сторінки, які відкриватимуться щоразу, коли ви відкриваєте програму Edge за допомогою кнопки «Додати нову сторінку».

Коли ви закінчите, закрийте вкладку Налаштування. Наступного разу, коли ви відкриєте Edge, відобразиться налаштована вами сторінка або сторінки. Приємного перегляду!