Як змінити гучність сповіщень на AirPods

| | 0 Comments| 10:55 AM
Categories:

Незалежно від того, чи використовуєте ви стандартні AirPods, AirPods Pro або масивні накладні AirPods Max, AirPods від Apple — чудові аудіокомпанії. Навіть якщо ви не користуєтеся моделлю з шумозаглушенням, вони все одно дозволяють занурити вас у ваш улюблений саундтрек.

Принаймні, вони це роблять, доки надгучне сповіщення не залишить ваші вуха дзвоном. З іншого боку, ви можете пропустити сповіщення, оскільки вони звучать надто тихо. У будь-якому випадку, легко регулювати гучність сповіщень на AirPods, доки ви не отримаєте їх саме там, де хочете. Ви також можете регулювати гучність Siri на AirPods.

Сповіщення на AirPods надто гучні?

AirPods підтримують два типи звукових сповіщень. Ви отримуєте звичайні сповіщення про текстові повідомлення, електронні листи, дзвінки тощо, які створюються на вашому iPhone і просто направляються на навушники. Крім того, чіткі звукові ефекти відтворюються, якщо акумулятор AirPods розряджений, коли ви натискаєте й утримуєте ніжку, підключаєте чи від’єднуєте навушники, перемикаєтеся між режимами прозорості тощо. Вони створюються вашими AirPods для вказівки різних станів пристрою.

  Найкращі бездротові механічні клавіатури

Сповіщення про низький заряд батареї зазвичай виникає нізвідки та може бути особливо гучним і досить різким. Отже, як зменшити гучність звукових ефектів AirPods, не змінюючи глобальну гучність сповіщень?

Регулювання гучності AirPods у Центрі керування впливає лише на медіафайли, які ви слухаєте. Подібним чином зміна звичайної мелодії дзвінка та гучності сповіщень у меню «Звуки та сприйняття» iPhone не впливає на гучність цих локальних сигналів стану AirPods.

На щастя, можна змінити гучність звукових ефектів, що відтворюються AirPods, включаючи попередження про низький заряд батареї; вам просто потрібно шукати в потрібному місці.

Як налаштувати гучність сповіщень, які надходять на ваші AirPods

Майте на увазі, що ви можете зробити системні сповіщення про дзвінки, текстові повідомлення та електронні листи голоснішими чи тихішими на своїх AirPods, лише відрегулювавши основну гучність свого iPhone. Для цього перетягніть повзунок у меню «Налаштування» > «Звуки та тактильні відчуття» під заголовком «Мелодія дзвінка та сповіщення» вліво або вправо.

Звичайно, ви можете регулювати основну гучність за допомогою фізичних кнопок гучності на вашому iPhone, припускаючи, що ви не вимкнули «Змінити за допомогою кнопок» у цьому ж меню.

Як налаштувати гучність звуку звукових ефектів AirPods

Apple дозволяє регулювати гучність змін режиму AirPods (наприклад, увімкнення або вимкнення шумопоглинання) та інші звуки стану в налаштуваннях доступності, які відрізняються від основної гучності для системних сповіщень.

  Як дізнатися, як довго у вас є ваш iPhone

З AirPods у вухах перейдіть до Налаштування > Спеціальні можливості > AirPods. Опинившись тут, прокрутіть вниз, доки не побачите повзунок гучності під розділом Гучність звуку. Хоча назва дещо заплутана, цей повзунок контролює гучність звуків стану AirPods.

Процес відрізняється в watchOS і tvOS тим, що виглядає по-різному, хоча ви знайдете повзунок гучності в тому самому меню. Одягнувши AirPods і підключивши їх до Apple Watch або Apple TV, перейдіть у «Параметри» > «Спеціальні можливості» > «AirPods» на пристрої та відрегулюйте гучність звуку.

Переконайтеся, що ви носите AirPods під час підключення до пристрою, інакше ви можете не побачити потрібне налаштування. Якщо необхідно, увімкніть музику, щоб вивести AirPods зі сну.

Кроки дещо відрізняються для комп’ютерів Mac під керуванням macOS Ventura та новіших версій. Одягнувши й під’єднавши AirPods до комп’ютера, перейдіть у «Параметри системи» > «Спеціальні можливості» та натисніть «Аудіо» в розділі «Слух». Тепер ви можете перетягнути повзунок гучності звуку під розділ AirPods.

Знову ж таки, налаштування гучності звуку є окремим від основної гучності для сповіщень у меню «Звуки та тактильна інформація». Немає необхідності турбуватися про те, що зміна гучності звуку стану AirPods вплине на гучність сповіщень деінде, і навпаки.

  13 найкращих онлайн-записувачів веб-камер для всіх випадків використання

Як відрегулювати гучність Siri на AirPods

Навіть якщо сповіщення та сигнали стану звучать добре на ваших AirPods, Siri може здатися вам занадто голосним або тихим. На щастя, регулювати гучність Siri на AirPods легко. Під’єднавши AirPods до iPhone, скажіть «Hey Siri» або двічі торкніться AirPod (1-го покоління), щоб запустити Siri. Потім скажіть «Говори голосніше» або «Говори тихіше».

Має бути помітна зміна гучності голосу Siri, але зауважте, що є один недолік. Цей метод також змінює гучність Siri на будь-якому іншому пристрої Bluetooth. Однак це не впливає на гучність Siri на вашому iPhone, але ви можете натискати кнопки гучності на iPhone, поки Siri говорить, щоб відрегулювати це.

AirPods не настільки настроювані, як здається

AirPods від Apple все ще не настільки настроювані, як хотілося б. На захист Apple додала програмні функції та налаштування до навушників із регулярними оновленнями. Неможливість змінити гучність сповіщень лише для AirPods є однією з відсутніх функцій, яку Apple має вирішити.