Як змінити гучність будильника на вашому iPhone

| | 0 Comments| 7:03 PM
Categories:

Хочете, щоб ваш будильник був голоснішим або тихішим? Ви можете налаштувати це на своєму iPhone.

Ключові висновки

 • Ви можете змінити гучність будильника в налаштуваннях iPhone або за допомогою кнопок гучності.
 • Вам потрібно буде ввімкнути функцію «Змінити за допомогою кнопок» у програмі «Налаштування», щоб використовувати кнопки гучності вашого iPhone для регулювання гучності будильника.
 • Зміна гучності будильника також вплине на гучність текстових повідомлень і сповіщень про дзвінки. Розгляньте можливість використання сторонніх програм будильника для незалежного керування гучністю будильника.

Набридло запізнюватися до школи чи на роботу через недостатньо гучний сигнал будильника? Хоча ви не можете змінити гучність будильника безпосередньо в додатку «Годинник» на вашому iPhone, є два різні способи переконатися, що ви більше ніколи не пропустите будильник.

  10 навчальних ресурсів з адміністрування баз даних для розвитку кар’єри

Змініть гучність будильника свого iPhone у налаштуваннях

Ось як ви можете змінити гучність будильника свого iPhone за допомогою програми «Налаштування».

 • Перейдіть у «Налаштування» > «Звук і тактильна інформація».
 • Під заголовком «Мелодія дзвінка та сповіщення» ви побачите повзунок. Щоб змінити гучність будильника, перетягніть повзунок ліворуч (тише) або праворуч (голосніше).
 • Ви почуєте, як змінюється гучність, перетягуючи повзунок у будь-який бік. Коли ви задоволені гучністю, відпустіть палець.
 • Змініть гучність будильника свого iPhone за допомогою кнопок гучності

  Ви також можете змінити гучність будильника за допомогою фізичних кнопок гучності вашого iPhone. Незважаючи на те, що кнопки гучності вашого iPhone або iPad за замовчуванням збільшують або зменшують гучність мелодій дзвінка та сповіщень, можливо, ви випадково вимкнули цю опцію, не усвідомлюючи цього.

    11 найкращих дверних замків із відбитками пальців 🔐для кращої безпеки та контролю

  Щоб змінити гучність будильника за допомогою кнопок гучності вашого iPhone, перейдіть у «Налаштування» > «Звук і тактильна інформація» та ввімкніть перемикач «Змінити за допомогою кнопок».

  Зауважте, що якщо цей параметр увімкнено, ваш iPhone або iPad регулюватиме гучність медіа, лише якщо ви натискатимете кнопки гучності під час прослуховування музики чи перегляду відео. В інших випадках натискання цих кнопок регулює гучність дзвінка, що також змінює гучність будильника вашого iPhone.

  Тому, щоб випадково не змінити гучність медіа-файлів на iPhone замість гучності дзвінка, радимо спочатку закрити активні програми на iPhone. Перейшовши на головний екран, ви можете використовувати кнопки збільшення та зменшення гучності свого iPhone, щоб зручно регулювати гучність дзвінка/будильника.

    Як завантажити всі фотографії з розмови в Месенджері

  Оскільки гучність будильника вашого iPhone залежить від гучності дзвінка, те саме налаштування також впливає на гучність дзвінків і текстових сповіщень. Apple не дозволяє змінювати гучність будильника вашого iPhone незалежно від них, тому вам знадобляться сторонні додатки будильника iPhone, щоб виконати цю роботу.