Як змінити голос Google Assistant [Android]

| | 0 Comments| 10:04 AM
Categories:

У Google I/O 2018 є кілька яскравих моментів, але більшість речей, продемонстрованих на заході, ще довго не буде доступним. Інструменти пошуку маршрутів на Картах Google, безумовно, не можуть з’явитися занадто рано. Дещо менш вражаючим оголошенням на заході було те, що до Google Assistant додалися нові голоси. Ця конкретна функція вже доступна для всіх, хто хоче її випробувати. Ось як можна змінити Google Assistant Voice.

Деякі користувачі мають доступ до нових голосів у Google Assistant для iOS, однак ця опція, здається, не для всіх. Для користувачів Android тут немає дискримінації. Кожен, хто має пристрій із підтримкою Google Assistant, може випробувати один із нових голосів Google Assistant.

  Як налаштувати посилання на програми в Android 6.0

Google Assistant Voice

Відкрийте Google Assistant, натиснувши й утримуючи кнопку «Додому» на телефоні Android. Якщо ви вимкнули Google Assistant, вам доведеться ввімкнути його, перш ніж ви зможете запустити його з кнопки «Додому» на своєму пристрої. Якщо ви використовуєте панель запуску додатків, яка контролює кнопку «Додому», ви можете замінити панель запуску на стандартну, або ви можете провести пальцем до екрана каналу Google і торкнутися значка гамбургера вгорі. Виберіть Налаштування на панелі навігації та в розділі Google Assistant натисніть Налаштування. На екрані налаштувань торкніться «Налаштування», а потім торкніться «Голос помічника».

Якщо ви використовуєте Google Assistant за допомогою кнопки «Додому», активуйте його та торкніться синього поля у верхньому правому куті. На наступному екрані торкніться кнопки з трьома крапками та виберіть Налаштування. Торкніться «Налаштування», а потім «Голос помічника».

  10 популярних порад для Android з 2015 року

Ви побачите список із восьми різних голосів, які ви можете вибрати. Виберіть голос і торкніться значка динаміка, щоб почути, як він звучить (переконайтеся, що гучність медіа не вимкнена). Ось і все. Наступного разу, коли ви скористаєтеся Google Assistant, він відповість новим голосом.

Якщо ви використовуєте Google Assistant на пристрої iOS, процес зміни голосу Google Assistant буде більш-менш таким же, але нові голоси можуть бути недоступні. На Android голоси, як правило, доступні всім користувачам, однак якщо ви не бачите нових голосових опцій, це може бути пов’язано з вашим пристроєм. У додатку Google Assistant на екрані вибору голосу є невеликий розділ «Доступність», який говорить про голоси, і їх доступність може бути обмежена пристроєм. Ми сподіваємося, що це означає, що всі телефони Android отримають нові пороки, але деякі пристрої, як-от певні планшети або, можливо, розумні колонки — ні.

  3 функції Android, які (ймовірно) ніколи не з’являться на iOS

Якщо на вашому пристрої ще немає нових голосів, можливо, вам доведеться почекати, поки не буде випущена наступна основна версія Android, і, можливо, тоді вона буде додана. Переконайтеся, що всі ваші програми оновлені.