Як змінити вертикальний годинник на екрані блокування на телефоні Samsung

| | 0 Comments| 1:43 PM
Categories:

Samsung дуже любить змінювати ОС Android, на якій вона працює на своїх пристроях. Результати, ймовірно, кращі на пристроях високого класу, але цього не можна сказати, якщо у вас є пристрій Samsung, який не є флагманським телефоном серії Galaxy S. Samsung любить додавати теми до своїх телефонів і, як ви можете здогадатися, змінювати все, від кольорів інтерфейсу користувача до піктограм і шпалер. Іншим набагато менш передбачуваним елементом інтерфейсу, яким керують теми, є годинник, який ви бачите на заблокованому екрані. Чомусь тема за замовчуванням на деяких телефонах Samsung розміщує вертикальний годинник на заблокованому екрані. Час в основному відображається в двох рядках; години вгорі, а хвилини внизу, і це огидно. Ось як можна змінити вертикальний годинник на заблокованому екрані.

  Швидко обробляйте пошту за допомогою дій промаху в програмі Outlook Mail

Вертикальний годинник блокування екрана

Щоб змінити вертикальний годинник на заблокованому екрані, вам потрібно змінити тему, яка використовується на вашому телефоні. Легко змінити тему. Складна частина – знайти такий, який відображатиме час в одному рядку. Щоб змінити тему, відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Шпалери та дисплея. Цей параметр можна назвати інакше. Тут вам потрібно торкнутися опції Тема. Це відкриє програму Samsung для завантаження шпалер, тем і пакетів значків.

Перейдіть на вкладку Тема та знайдіть теми, які показують час в одному рядку на заблокованому екрані. Є як безкоштовні, так і платні теми. Щоб завантажити тему, вам потрібно створити обліковий запис Samsung. Обов’язково перегляньте тему, торкнувшись її. Попередній перегляд буде включати знімки екрана блокування, на яких буде показано, як відображається час.

  Як зупинити людей від крадіжки ваших посилок

Знайшовши тему, яка відображає час, як ви хочете, завантажте та застосуйте її.

Побічним ефектом зміни теми є те, що значки та колір інтерфейсу також зміняться. Ви не можете багато чого зробити з кольорами, однак ви можете змінити тему піктограм назад на стандартну з цієї ж програми. Перейдіть на вкладку «Значки» і в розділі, де показано завантажені пакети значків, виберіть пакет значків за замовчуванням. Ваш пристрій виглядатиме так, як він виглядав спочатку (більш-менш), але вертикальний годинник на заблокованому екрані буде замінено правильним, однорядковим годинником.

Щоб вибрати теми, знадобиться час. Не всі теми дають вам годинник, який легко читати на темних шпалерах. Тема також змінить ваші шпалери, але, як і значки, шпалери можна легко змінити на ті, які були у вас спочатку.

  Як оновити iPad до останньої версії iPadOS